Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met achter-glas-schildering. Geen gewichten, geen slinger. Circa 1870. Afmeting: 15 x 34 x 34 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met spillegang, vouwslinger en mooie vergulde feuille. Wijzerplaat lichte beschadiging. Afmeting: 43 x 27 x 18 cm. In goede staat.
Oude Engelse messing lantaarnklok. The Moore Ipswich. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 17 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten pubklok met parelmoer en druivenranken. Circa 1900. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Franse vergulde Louis Philippe pendule. Vrouw met duiven en fruitmand. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met achtdaags-uurwerk en mooie beschilderde wijzerplaat. Met seconden en datum aanduiding. Afmeting: 225 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met volle zuilen en grote gegraveerde plated wijzerplaat. Gesigneerd Tho Rea Walton. Achtdaags-uurwerk, met seconden en dag-aanduiding. Ongerestaureerd. Afme...
Grote wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. 20e Eeuw. Engeland. Slagwerk twee hamers op twee bellen. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en spiegels. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Mooie antieke eikenhouten Friese staartklok. Circa 1800. Met mooie beschilderde wijzerplaat, spiegels en wekkerfunctie. Afmeting: 137 cm. In goede staat.
Antiek Frans beelden-klokkenstel met zwart marmer. Circa 1870. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Beschadigd. Afmeting: 45 - 57 cm. In redelijke staat.
Antieke scheepsklok van messing, met plated wijzerplaat. Circa 1930. Functies niet getest. Afmeting: 6 x 15 cm ø. In goede staat.
Antiek Hollandse eikenhouten Friese staartklok met wekkerfunctie. Houten poppen. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse comtoise met ophangbak. Carboy. A. Montauban (pronkslinger). Afmeting: 49 x 27 x 16 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten portaal pendule met messing ornamenten. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongveer. Kienzle uurwerk. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met spillegang. Montagut a Amou. Wijzerplaat iets gecraqueleerd. Afmeting: 40 x 24 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse comtoise met ankergang en gave emaille wijzerplaat. Halfuur-slag op bel. Harpslingertje. Afmeting: 48 x 17 x 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. La Glautriere A. Aigurande. Met vergulde feuille en gave emaille wijzerplaat. Afmeting: 43 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met datumaanduiding en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten schoolklok. Kienzle. Circa 1900. Afmeting: 15 x 37 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald wandklok met porseleinen zuilen. Zogenaamde Bismarck Uhr. Circa 1870. Porselein beschadigd. Afmeting: 52 x 30 x 20 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met originele paardjeskroon en facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse Friese staartklok. Circa 1800. Afmeting: 140 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Duitse antieke notenhouten Jahresuhr D.M.G. No. 24603 A.M. Met snek en halve Korintische zuilen. Afmeting: 106 cm. In goede staat.