Oude notenhouten paardjes regulateur. 20e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese stoelklok met maanstand, wekker en datumaanduiding. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule met schetsende vrouw. Compositie metaal met zwart marmer. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met houten poppen, bruidskrans en wekker. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met bolle emaille wijzerplaat en wekkerfunctie. Mooie feuille, met spillegang uurwerk. Afmeting: 44 x 27 x 18 cm. In goede staat.
Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Antieke Franse blauwe vaaspendule met drakenkoppen + keramiek + verguld messing. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 48 cm. In goede staat.