Reclameplaat uit de 40er - 50er jaren van Tungsram Krypton gloeilampen. Op blik gelithografeerd. Afmeting: 35,5 x 23 cm. In goede staat.
Oud polychrome beschilderd carrouselpaard. Gemonteerd op standaard. Staart mist. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 90 x 28 cm. In goede staat.
Antieke bronzen hanglamp met putti. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 47 cm ø. Eén arm gerestaureerd. In redelijke staat.
Wit marmeren zuil, iets geaderd. Voorstellend Korintische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse vruchthouten cylinder speeldoos met bandintarsia. Niet actieve oude wormbeval. Mooie goed functionerende klank. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote antieke houtgestoken wandconsole met Indische vrouwenkop. Twee kleurige polychromie. Circa 1880. Afmeting: 45 x 40 x 17 cm. In goede staat.
Oud reclamebord. Tweede helft 20e eeuw. Aspro Microfined. Als nieuw. Afmeting: 110 x 28 x 1,5 cm. In goede staat.
Oude bronzen staande lamp met bronzen figuur. Neo-Renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: 173 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese kerfsnede offerkist voor muntinworp. Kerkelijk. Zeer gedetailleerd.! Afmeting: 21,8 x 22 x 21 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen speelgoedpaard op wielen. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 17 x 16 x 10 cm. In goede staat.