Oud Chinees rolschilderij. Paard. In originele koker. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 150 x 60 cm. In goede staat.
Lot diversen, onder andere Asiatica. Bestaande uit: Chinese metalen dekseldoos, circa 1900, met bodemmerk. Een Oosterse plated flacon. Een bronzen beeldje, herkomst? Een terracotta olielampje en een b...
Antieke Chinese bronzen bloempot met bodemmerk en florale decor met roofvogels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 20 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinese bronzen siervaas met bloesemtakken en vogels decor. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Oude/antieke Portre Montre met marmeren basement, compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Schwarzwald snijwerk. Circa 1900 - 1930. Bestaande uit: Inktstel met beer. Stempelkussen met beer. Stoffer. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Twee bronzen rokkandelaren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 10 cm ø. In goede staat.
Twee grote vuurvergulde bronzen Empire kaarskandelaren. Circa 1820. Afmeting: 32 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee grote bronzen kaarskandelaren in Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen historisme kaarskandelaren. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen kaarskandelaren in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing kerkelijke kaarskandelaren met heilighart en IHS op klauwpoten. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuwse Empire-stijl kaarskandelaren. Compositie metaal. Afmeting: 27 x 29 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Empire-stijl vergulde houtgestoken wandkandelaren met dolfijnen. Waarschijnlijk Italië. 19e Eeuw. Afmeting: 28 x 20 x 24 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen sluitgewichten set. Compleet. 17e - 18e Eeuw. Diverse stempels en gravures. Mooie patina. Afmeting: 8,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Vier maal Barokke messing kandelaren. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal kroonluchter, drie maal wandkandelaren. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.
Twee grote vijf-lichts bronzen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
Twee antieke dekseldozen (thee). Eén maal gecontourneerde schildpad dekseldoos met twee compartimenten en schildpad deksels. Carette. Eén maal mahonie Biedermeier theedoos met bandintarsia. Circa 1830...
Grote oude Russische handbeschilderde lakwerk doos met parelmoer en scheepvaart decor. Gesigneerd. Afmeting: 3 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Twee Russische lakwerk doosjes. Handbeschilderd met scheepvaart decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde Russische St. Petersburg dekseldoos. Beeldentuin + driemaster decor. Gesigneerd. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws koloniale documenten kapitein-scheepskist met lade, origineel beslag en slot. Sleutel later. Afmeting: 19 x 46 x 63 cm. In goede staat.
Antiek koperen historisme dekseldoos met figuren en dieren in landschap. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 7,5 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Engelse reiskist met rolluik, lade en vakverdeling. Afmeting: 21 x 27 x 20 cm. In goede staat.