Twee houten wandelstokken, één wandelstok met benen greep met gesneden slang, breuk in handvat en een wandelstok met zilveren knop versierd met allegorsche voorstelling. 85-89 cm.
19e Eeuwse gietijzeren koffiebrander met stoof. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.
Twee grote messing tafellampen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 40 cm ø. In goede staat.
Twee Afrikaanse Fetisch spijker figuren. Onder andere: Bakongo, twee koppige Fetisch Croco, Kongo. Polychromie. Nkisi Nkondi, beschermfiguur, Kongo. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bakbarometer. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Louis Seize tinnen kraantjeskan met leeuwenkoppen. Circa 1800. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Acht-delig antiek plated servies met keramieken tablet, riviergezicht met molen. Afmeting: 6 - 53 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Amfora siervazen met Griekse figuren op marmeren basement. Compositie metaal. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Antieke speeldoos 'Dom van Keulen'. Compositie metaal. Afmeting: 18 x 17 x 10 cm. In goede staat.
Grote plafonniere met kristalglas + verguld messing. Circa 1950. Afmeting: ø 55 x 25 cm. In goede staat.
Antiek emaille reclamebord. Blom & van der Aa Assurantiën Amsterdam etc.. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Antieke tafellamp met glas-in-lood kap. Compositie metaal, bronskleurig. Later geëlektrificeerd. Spanningsscheur in arm. Afmeting: H 62 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Tibetaanse met leder beklede wijnkist. Met goud decor. Afmeting: 18 x 35 x 26 cm. In goede staat.
Franse gipsen kinderbuste reclame op basement. Circa 1950. Cadum. Minimale chips. Afmeting: 36 x 24 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote kristallen wandlampen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 84x45x30cm.
Zeer grote moderne tien-lichts zakkroonluchter van messing met prismen glas. 21e Eeuw. Afmeting: 110 x 70 cm ø. In goede staat.
Marmeren zuil, zalm-kleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 88 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Duitse historisme schenkkan in Renaissance-stijl. Circa 1880. Gekleurd glas en tinnen montuur. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Messing met groen-glazen bureaulamp. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 20 x 23 cm. In goede staat.
Lot diverse houten onderzetters. 20e Eeuw. Afmeting: circa 15 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen zuigbeker of 'schapenkannetje' met bodemmerk. Afmeting: 9 x 7 x 12 cm. In goede staat.
Grote koperen met messing staande Art Deco lamp. Met gemarmerde glazen bol en kap. Circa 1930. Afmeting: 165 x 38 cm. In goede staat.
Antieke Japanse cloissonne dekselvaas met draken decor + antieke sigaretten etui. Circa 1900. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse palissanderhouten schrijfkist met parelmoer, schrijfblad + inktpot. Afmeting: 12 x 30 x 22 cm. In goede staat.