Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Afrikaanse figuren 2576
3 Afrikaanse figuren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antiek tafelstuk, 1900 2577
Antiek tafelstuk, 1900

Resultaat:

70 EUR

Joodse Chanoeka kandelaar 2578
Joodse Chanoeka kandelaar
Startprijs 75 EUR
Verkocht
3x Antieke bijlen 2579
3x Antieke bijlen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Wandspiegel met lampje 2580
2x Wandspiegel met lampje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot antiek ijzerwerk 2581
Lot antiek ijzerwerk

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Koperen kraantjeskan met brander 2582
Koperen kraantjeskan met brander

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Wandlampen 2583
2 Wandlampen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Grote 10-lichts kroonluchter 2584
Grote 10-lichts kroonluchter

Resultaat:

90 EUR

Kroonluchter met prismen pegels 2585
Kroonluchter met prismen pegels
Startprijs 100 EUR
Hindelopen tableau 2585
Hindelopen tableau
Startprijs 25 EUR
Verkocht
2 Afrikaanse spijkerfiguren 2586
2 Afrikaanse spijkerfiguren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Engelse bakbarometer 2587
Antieke Engelse bakbarometer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tinnen kraantjeskan, 1800 2588
Tinnen kraantjeskan, 1800

Resultaat:

100 EUR

Benen tableau 2589
Benen tableau
Startprijs 120 EUR
Jugendstil bronzen lampenvoet/vaas 2590
Jugendstil bronzen lampenvoet/vaas
Startprijs 125 EUR
Tafelstuk met meisje 2591
Tafelstuk met meisje
Startprijs 125 EUR
Tinnen klepkan 2592
Tinnen klepkan
Startprijs 130 EUR
Trommel, Onyx Evans Level 360 2593
Trommel, Onyx Evans Level 360
Startprijs 150 EUR
Tafelstuk met paarden 2594
Tafelstuk met paarden
Startprijs 150 EUR
Verkocht
4x Messing wandkandelaar 2595
4x Messing wandkandelaar

Resultaat:

180 EUR

Loevetein telefoon 2596
Loevetein telefoon
Startprijs 200 EUR
Kruisbeeld, schildpad 2597
Kruisbeeld, schildpad
Startprijs 200 EUR
Antieke messing tantalus 2598
Antieke messing tantalus
Startprijs 225 EUR
2x Engelse lampen 2599
2x Engelse lampen
Startprijs 250 EUR
2x Franse porseleinen lampenvoeten 2600
2x Franse porseleinen lampenvoeten
Startprijs 310 EUR
Verkocht
2x Bronzen siervazen, 19e eeuw 2601
2x Bronzen siervazen, 19e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Authentieke Ducretet Thomsen radio 2602
Authentieke Ducretet Thomsen radio

Resultaat:

40 EUR