19e Eeuws bronzen tafeltje met spijkerschrift en Arabische schrift (Perzië). Met papegaaien decor, octagonaal. Scheur in blad. Afmeting: 13 x 21 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten bestekkist met ster-intarsia en been. Paar kleine stukjes missen. Afmeting: 5 x 17 x 23 cm. In goede staat.
Antieke Engelse reiskist met rolluik, lade en vakverdeling. Afmeting: 21 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Antiek koperen historisme dekseldoos met figuren en dieren in landschap. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 7,5 x 12 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde Russische St. Petersburg dekseldoos. Beeldentuin + driemaster decor. Gesigneerd. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Twee Russische lakwerk doosjes. Handbeschilderd met scheepvaart decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Twee grote vijf-lichts bronzen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
Twee antieke Empire-stijl vergulde houtgestoken wandkandelaren met dolfijnen. Waarschijnlijk Italië. 19e Eeuw. Afmeting: 28 x 20 x 24 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuwse Empire-stijl kaarskandelaren. Compositie metaal. Afmeting: 27 x 29 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen kaarskandelaren in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen historisme kaarskandelaren. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee bronzen rokkandelaren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 10 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinese bronzen siervaas met bloesemtakken en vogels decor. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen bloempot met bodemmerk en florale decor met roofvogels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 20 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij. Paard. In originele koker. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 150 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese of Japanse bronzen vaas met draken en florale decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antiek Japans bronzen schaal met bamboe, libelle en kippen. Gemerkt. Afmeting: 3 x 16 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij in originele koker. Rots en dorp. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 155 x 60 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen Amsterdamse school schaal. Circa 1915. Ongemerkt. Afmeting: ø 32 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil inktstel met geit. Circa 1915. Gesigneerd N. Vidas. Afmeting: 15 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Twee decoratieve messing fotolijsten in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 11 cm. In goede staat.
Drie maal antieke Jugendstil bureau accessoires. Bronskleurig. Compositie metaal. Circa 1915. Afmeting: 10 - 21 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil tafelbarometer met thermometer. Circa 1910. Zweepslag, florale decor en vergulde medaillon. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Duits metalen Jugendstil clipbord. Circa 1915. Fabrik Technische Gummiwaren und Schlauchweberei Mechanische Treibriemen Fabrik. Afmeting: 19 x 11 x 1 cm. In goede staat.
Drie maal oud tin. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met eikel decor. Dekseldoos met bloemen, vlinder decor. Schaal, floraal met insecten decor. Tweemaal Frieling Zinn, één maal Peltro tin. Afmeting...
Antieke Bentheimer zandsteen voederbak. Afmeting: 105 x 25 x 37 cm. In goede staat.
Twee grote gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 ø cm. In goede staat.
Oud polychrome beschilderd carrouselpaard. Gemonteerd op standaard. Staart mist. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 90 x 28 cm. In goede staat.
Antieke bronzen hanglamp met putti. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 47 cm ø. Eén arm gerestaureerd. In redelijke staat.
Vier antiquarische affiches van Circus Toni Boltini. Lithografie op papier. Afmeting: circa 46 - 60 cm. In goede staat.
Marmeren zuil, zalm-kleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 88 x 20 x 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse bronzen Barok kaars-kroonluchter. Zes-lichts, één arm gerepareerd. Afmeting: 40 x 45 cm ø. In goede staat.
Groot voor-oorlogs scheepskompas. Korea Ship Chandler & Co. Ltd. Busan Work. Met beschermkap. Afmeting: 40 x 47 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse vruchthouten cylinder speeldoos met bandintarsia. Niet actieve oude wormbeval. Mooie goed functionerende klank. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote Napoleon III Empire hanglamp. Gepatineerd en verguld messing. Electrisch, 7-lichts. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Grote antieke houtgestoken wandconsole met Indische vrouwenkop. Twee kleurige polychromie. Circa 1880. Afmeting: 45 x 40 x 17 cm. In goede staat.
Oude beige damasten servet. Ontwerp M.C. Escher 1955. Voor van Dissen & Zn. Enschede. Afmeting: 59 x 57 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen kaarskandelaar met olifant en lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 35 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde handbeschilderde glazen tafellamp met engelen. Gesigneerd Merigot. Circa 1900. Afmeting: 35 x 22 cm ø. In goede staat.
Zeldzame antieke grote duivenkooi met originele polychromie. Circa 1900. Afmeting: 110 x 90 x 52 cm. In goede staat.
Jugendstil/Art Deco plated messing tafellamp met ibis op lelieblad. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse speeldoos van palissander met bandintarsia. Mooie klank. Vlinder moet worden afgesteld. Kam heel. Afmeting: 14 x 45 x 20 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse terracotta tuin sphinxen. 1 behoeft restauratie andere heel. Afm. 72x108x45 cm. Cond.: R/G
Antieke Italiaanse marmeren schaal met Pietra Dura inlegwerk. Floraal, met geschulpte omranding. Afmeting: 42 x 36 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse Duitse ijzeren geldkist met originele polychromie, slot en sleutel. Bevestigingspunten slot zitten los, moet worden gerepareerd. Afmeting: 42 x 72 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Oude bronzen staande lamp met bronzen figuur. Neo-Renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: 173 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen speelgoedpaard op wielen. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 17 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Oude dekseldoos met ivoor imitatie, miniatuurschilderij op ivoor en vergulde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 15 x 21 cm. In goede staat.