Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Indiase lakwerk hengselmand 2030
Antieke Indiase lakwerk hengselmand
Startprijs 200 EUR
Voor-oorlogs scheepskompas 2032
Voor-oorlogs scheepskompas
Startprijs 175 EUR
Antieke scheepvaartkijker, 1900 2033
Antieke scheepvaartkijker, 1900
Startprijs 225 EUR
Voor-oorlogs scheepskompas 2034
Voor-oorlogs scheepskompas
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Hollandse Barok kroonluchter, 18e eeuw 2035
Hollandse Barok kroonluchter, 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

2x Antieke cassolettes, 1900 2037
2x Antieke cassolettes, 1900
Startprijs 425 EUR
Oude Tibetaanse hoofdbekleding 2038
Oude Tibetaanse hoofdbekleding
Startprijs 65 EUR
4x Affiches Circus Boltini 2041
4x Affiches Circus Boltini
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke bronzen hanglamp 2042
Antieke bronzen hanglamp

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schouw onderdelen, Wit marmer 2044
Schouw onderdelen, Wit marmer

Resultaat:

225 EUR

Oud carrouselpaard 2045
Oud carrouselpaard
Startprijs 250 EUR
Reclameplaat 'Tungsram Krypton' 2046
Reclameplaat 'Tungsram Krypton'
Startprijs 100 EUR
2x Franse bronzen coupes 2050
2x Franse bronzen coupes
Startprijs 180 EUR
3x Oud tin 2051
3x Oud tin
Startprijs 50 EUR
Jugendstil clipbord, 1915 2052
Jugendstil clipbord, 1915
Startprijs 80 EUR
4x Divers antiquarisch 2053
4x Divers antiquarisch
Startprijs 200 EUR
4-Delige kaptafel set 2054
4-Delige kaptafel set
Startprijs 225 EUR
Jugendstil tafelbarometer, 1910 2055
Jugendstil tafelbarometer, 1910
Startprijs 250 EUR
Jugendstil-stijl vergulde jardiniere 2056
Jugendstil-stijl vergulde jardiniere
Startprijs 50 EUR
2x Messing fotolijstjes 2059
2x Messing fotolijstjes
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antiek inktstel, 1915 2061
Antiek inktstel, 1915

Resultaat:

75 EUR

2x Oude Japanse cloisonne pijpvazen 2064
2x Oude Japanse cloisonne pijpvazen
Startprijs 110 EUR
Chinees rolschilderij in koker 2065
Chinees rolschilderij in koker
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Oude/antieke cloisonné tempelleeuw 2066
Oude/antieke cloisonné tempelleeuw

Resultaat:

250 EUR