Oude dekseldoos met ivoor imitatie, miniatuurschilderij op ivoor en vergulde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 15 x 21 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten staande barometer met messing. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse gesigneerde aardglobe door Dr. R. Neuse. Uitgave erven J. Bijleveld, Utrecht. Colombus Verlag Berlin. Papier belijmd en berkenhouten voet. Afmeting: 61 x 40 cm ø. In goede staat.