Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Jugendstil schaal + dienblad
Resultaat: 10 EUR

Jugendstil schaal + keramieken dienblad. 20e Eeuw. Eén houder stang los. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuws boulle kistje
Startprijs 40 EUR

19e Eeuws Frans boulle kistje met rood schildpad, messing buitenrand gelijmd en klein hoekstukje weg. Afmeting: 15,5 x 8 x 5 cm. In redelijke staat.

2 Bijbels
Resultaat: 70 EUR

Twee bijbels met gouden en zilveren slot. Bijbel met bewerkte omslag voorzien van opengewerkte zilveren sluiting, MT.: A.J.Nobel, Schoonhoven, 5x16x6cm, en een bijbel met bruin lederen omslag voorzien...

2x Antiquarische Judaica bijbels
Startprijs 80 EUR

Twee antiquarische joodse bijbels. Judaica. Groot: Leiden - A.W. Sijthoff uitgave, zonder familienamen ingeschreven. Klein: De Nederlandse bijbel compagnie, Brandt en Zoon, zonder familienamen ingesch...

Antieke snuiftabakdoos
Startprijs 100 EUR

Vergulde antieke messing snuiftabaksdoos met geëmailleerd decor. Twee beschadigingen. Circa 1800. Afmeting: 8,5 x 2,7 x 3,2 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Gazelle Fiets reclame, 1915
Resultaat: 180 EUR

Antieke achter-glas Gazelle Fiets reclame. Gazelle Fabriek Dieren. Circa 1915. Jugendstil. Afmeting: 43 x 26 cm. In goede staat.

Papieren affiche Puch+lithografie
Startprijs 100 EUR

Oude papieren affiche Puch + lithografie Fietsen en Moto's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 - 87 cm. In goede staat.

Reclameplaat 'Agio Wilde Havanas'
Startprijs 75 EUR

Oude Agio Wilde Havanas reclamebord. Gelithografeerd op blik. Duizel Holland. Circa 1950 - 1960. Afmeting: 42 x 54 cm. In redelijk/goede staat.

Reclameplaat 'Gold Dollar Cigaretten'
Startprijs 75 EUR

Reclamebord uit de 40er - 50er jaren van Gold Dollar Cigaretten. Lithografie achter kunststof. Afmeting: 41,5 x 30 cm. In goede staat.

Oude accordeon, 1950
Resultaat: 75 EUR

Kleine oude accordeon, kinderaccordeon. Circa 1950. Afmeting: 30 x 27 x 14 cm. In goede staat.

Trompet in koffer
Resultaat: 45 EUR

Oude vergulde trompet in koffer. Nr. 0895462. Afmeting: 54 x 23 x 14 cm. In goede staat.

Platenspeler+div. platen
Startprijs 100 EUR

Collectie oude bakelieten langspeelplaten met platenspeler SRT. Deksel (pvc) gelijmd. Afmeting: 30 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse draailier, 1900
Startprijs 450 EUR

Antieke Franse draailier, snaarinstrument. Gesigneerd Thouvenel Henry A. Mirecourt. Circa 1900. Snaren missen, kleinere beschadigingen. Afmeting: 72 x 26 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse viool
Startprijs 900 EUR

Vroeg 19e eeuwse viool met strijkstok. Met etiket Francesco Ruggeri anno 1660. Inclusief restauratie factuur. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Antieke mandoline, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke mandoline met parelmoer inleg, floraal + vogel decor. Gemaakt van palissander, noten en vurenhout. Circa 1900. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

Chinees verguld altaarstuk
Resultaat: 60 EUR

Chinees houtgestoken verguld altaarstuk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 39 x 4 cm. In goede staat.

2x Japanse bloempotten
Resultaat: 130 EUR

Twee grote antieke Japanse messing bewerkte bloempotten met Foo-honden koppen en vogels. Circa 1900. Afmeting: 24,5 x 27,5 cm ø. In goede staat.

Antieke Japanse bloempot, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke Japanse bronzen bewerkte bloempot. Floraal met vogels. Eén restauratie. Circa 1900. Afmeting: 18 x 24 cm ø. In goede staat.

Chinees jade zwaard
Resultaat: 110 EUR

Groot oud Chinees jade zwaard met draak en ringen. Symbolisch. Afmeting: L 49 cm. In goede staat.

GEWA Ideale 1/4 viool in etui
Startprijs 90 EUR

GEWA Ideale 1/4 viool in etui met strijkstok en neksteun. In goede staat.

1/4 Viool Eastman
Startprijs 100 EUR

1/4 Viool Eastman met neksteun en strijkstok, compleet in etui en in goede staat

2x Antieke accordeons, 1900
Resultaat: 40 EUR

Twee maal antieke Duitse accordeons. Circa 1900. Eén maal gemerkt Apollo. Afmeting: 21 x 35 x 19 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Chinees ivoren figuur
Startprijs 100 EUR

Antiek Chinees ivoren figuur. Chinese wijsheer met handen op zijn rug. Gesigneerd, bodemmerk. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.

Antiek ivoren figuur, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Antiek Chinees ivoren figuur. Chinese wijsheer. 19e Eeuw. Beschadigingen hoofdbedekking en onderrand. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.

Ivoren okimono
Resultaat: 190 EUR

Antieke Japanse ivoren okimono figuur. Groente oogsten met zeis. Bodemmerk. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Ivoren beeld, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 275 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees ivoren figuur op rots. Oude wijsheer. Twee-delig. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Antieke Chinese ivoren geluksbal
Resultaat: 240 EUR

Antieke Chinese ivoren geluksbal op standaard, met paradijsvogel en pioenrozen. Minimale chips. Afmeting: 28 x 5,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Schildpad etui met portret
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse boulle schildpad etui met damesportret op ivoor. Florale inleg mist deels. Afmeting: 14 x 8,5 x 2 cm. In redelijke staat.

Antieke 7-dagen scheermessen set
Startprijs 175 EUR

Antieke 7-dagen scheermessen set in originele doos. Warranted Real German, Hollow Ground, E.S. Hill & CE London. Afmeting: 17 x 8 x 4 cm. In goede staat.

Japans ivoren figuur
Resultaat: 175 EUR

Antieke Japanse ivoren figuur. Moeder en kind. Circa 1900. In goede staat.

2x Ivoren Maria beelden
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke ivoren Art Deco Maria beelden. Circa: 1930. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

4x Antieke ivoren dieren, 1920
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke ivoren dieren. Circa 1920. Bestaande uit: Twee buffels, olifant en bok. Afmeting: 4 - 5 cm. In redelijk/goede staat.

Afrikaanse boot van tropisch hout
Startprijs 100 EUR

Grote Afrikaanse tropisch houten boot met mannelijk en vrouwelijke figuren, met accessoires. Afmeting: 103 x 130 x 65 cm. In goede staat.

Oude Thangka, 20e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Oude handgeschilderde Tibetaanse Thangka. 20e Eeuw. Afmeting: 116 x 76 cm. In goede staat.

Stickbarometer
Startprijs 50 EUR

Notenhouten stickbarometer met koper. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 cm. In goede staat.

Victoriaanse barometer
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Victoriaanse eiken Engelse Admiral Fitzroys barometer met thermometer. Afmeting: 118 cm. In goede staat.

Stickbarometer, 1900
Startprijs 60 EUR

Hollandse eikenhouten antieke stickbarometer. Circa 1900. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Bak barometer, 19e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse bakbarometer, Louis Seize, door Joosten. Met tinnen plaat, mahoniehout. Afmeting: 131 cm. In goede staat.

Antieke Engelse barometer
Startprijs 40 EUR

Antieke Engelse palissanderhouten barometer met tinnen platen. Lichte schades. 19e Eeuw. Afmeting: 95 cm. In redelijke staat.

Schwarzwalder barometer, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse eikenhouten gestoken Schwarzwalder barometer met etagiere. Circa 1900. Afmeting: 56 x 28 x 14 cm. In goede staat.

Friese kerfsnede barometer, 1910
Resultaat: 30 EUR

Hollandse notenhouten Friese kerfsnede barometer. Circa 1910. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Antieke barometer
Resultaat: 50 EUR

Antieke notenhouten gestoken barometer met thermometer. Afmeting: 60 x 28 x 9 cm. In goede staat.

Tibetaanse bronzen bel
Resultaat: 120 EUR

Oude/antieke Tibetaanse bronzen monnikenbel. Afmeting; 16 x 8 cm ø. In goede staat.

2x Antieke barometers, 1915
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke barometers. Eén maal Black Forest en één maal notenhout Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 49 - 50 cm. In goede staat.

Oosterse documentenkist
Resultaat: 150 EUR

Oosterse houten documentenkist met koper beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 43 x 56 cm. In goede staat.

Kavel met tientallen aanstekers
Startprijs 25 EUR

Kavel met tientallen aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.

Kavel met tientallen aanstekers
Resultaat: 40 EUR

Kavel met tientallen aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.

Kavel diverse aanstekers
Resultaat: 40 EUR

Kavel met diverse aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.

Oude Escher-stijl Sphere kunstbol
Startprijs 80 EUR

Oude Escher-stijl Sphere kunstbol op metalen standaard. Met engelen en vleermuizen decor. Afmeting: ø 8,5 cm. In goede staat.

Chocoladekan + stoof
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen chocoladekan met figuren in landschap en goud decor. Met notenhouten stoof. Afmeting: 20 x 24 x 17 cm ø. In goede staat.

Louis Seize-stijl bronzen wandlamp
Resultaat: 40 EUR

Louis Seize-stijl bronzen wandlamp. Electrisch. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 38 x 10 cm. In goede staat.

Houten spaan doos
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse beschilderde Duitse houtspaan dekseldoos. Alles Gute, dame + florale beschildering. Afmeting: 7 x 18,5 cm ø. In goede staat.

Antiek keramieken wijnvat
Resultaat: 70 EUR

Antiek keramieken wijnvat met wijnranken decor rondom + kraan, op houten voet. Afmeting: 61 x 26 cm ø. In goede staat.

Antieke Zwitserse speeldoos
Resultaat: 500 EUR

Antieke Zwitserse cylinder speeldoos met florale intarsia. Lichte in-actieve wormbeval. Speelwerk functioneerd. Eén tand mist. Afmeting: 14 x 42 x 21 cm. In redelijk/goede staat.

Inktstel (houtsnijwerk konijnen)
Resultaat: 60 EUR

Duits houtsnijwerk inktstel met twee konijnen en inktpot. Circa 1930. Afmeting: 12 x 34 x 19 cm. In goede staat.

7x Messing wandlampen
Resultaat: 100 EUR

Zeven grote messing wandlampen in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: circa 50 cm. In goede staat.

Tinnen moffelkruik, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Kleine antieke tinnen moffelkruik. 19e Eeuw. Afmeting: 8,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.

2x Antiquarische reclame affiches
Startprijs 150 EUR

Twee antiquarische reclame affiches gelithografeerd. Chicorée. La Renomme des Flandres door van de Kerckhove. Afmeting: 33 x 45 cm. In goede staat.

Antiquarische schoolplaat
Startprijs 50 EUR

Antiquarische schoolplaat. Daniël met leeuwen. Uitgave J. Brandt & Zoon. Lith. J. Pander. Afmeting: 81 x 60,5 cm. In redelijke staat.

Wandconsole engel
Startprijs 60 EUR

Zeer grote 19e eeuwse gipsen gepolychromeerde wandconsole met engel, St. Antoine. Chips. Afmeting: 56 x 34 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

2x Lakwerk, 20e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee maal lakwerk. Handgeschilderd. 20e Eeuw. Bestaande uit: Een ei met damesportret. Dekseldoosjes, vier-in-één, Russisch. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.

Tibetaans sieradenkistje, 20e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Oud Tibetaans met leder bekleed sieradenkistje. Met goud decor, vier lades en deksel. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 24 x 35 cm. In goede staat.

Metalen mini harnas, 21e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Metalen mini harnas met hellebaard. 21e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

3x Oude reclameborden
Startprijs 100 EUR

Drie oude reclameborden waarvan twee verlicht. Bestaande uit: Douwe Egberts (kunststof), West End Rainproof Clothing (metaal/glas), en Van Nelle Magneet koffie (verf laat los van glas). Afmeting: 33 -...

10x Oude emaille borden
Startprijs 125 EUR

Tien oude diverse emailleborden. 20e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

4 Delen divers, (blikken + spuitfles)
Startprijs 100 EUR

Vier delen divers. Bestaande uit: Drie maal oud blik, waarvan twee maal Jugendstil en één maal HAKA Cacao, en een Schweppes Soda spuitfles. Afmeting: 19 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Emaille bord, Blom + Van Der Aa
Resultaat: 90 EUR

Antiek emaille reclamebord. Blom & van der Aa Assurantiën Amsterdam etc.. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Koperen reliëf wandplaten
Startprijs 70 EUR

Twee antieke kopergeslagen reliëf wanddecoraties met Romeinse figuur voorstellingen. Afmeting: 43 x 56 x 4 cm. In goede staat.

2x Antieke wandelstokken, 1900
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke wandelstokken. Eén maal met zilveren ring. Circa 1900. Afmeting: 87 - 88 cm. In goede staat.

2x EL, maatneem stok
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke houten maatneemstokken. Mahonie. Afmeting: 61 - 112 cm. In goede staat.

2x Messing kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke messing Jugendstil kaarskandelaren. Edelman + edelvrouw. Circa 1915. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In goede staat.

Zeldzame benen kandelaar, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees/Japanse benen kandelaar met figuren. Bovenrand verbrand. Afmeting: H 40 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke koe bel aan lederen band
Resultaat: 40 EUR

Antieke bronzen koe bel (nr. 18) met lederen riem welke voorzien is van edelweiss decor. Afmeting: 45 x 16 cm ø. In goede staat.

3x Antiek inktstel
Startprijs 70 EUR

Drie antieke inktstellen. Bestaande uit: Eén maal kopergeslagen met putti, Renaissance decor, gemerkt Elkington, goed. Eén maal wildvoorstelling, compositie metaal, deksel mist. Eén maal Jugendstil ti...

Samovaar + reis ikoon (Russisch)
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing samovaar + antieke Russische bronzen reis ikoon. Bedeukt. Afmeting: 11 - 40 cm. In redelijke staat.

Antieke inktpot
Startprijs 80 EUR

Antieke terracotta inktpot met compositie metalen deksel. Man met bierpul, tekst paragraaf II. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Porte Montre+zakhorloge, 1900
Startprijs 120 EUR

Antieke notenhouten Portre Montre met zakhorloge. Circa 1900. Afmeting: 22 x 17 x 7 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese amuletten
Startprijs 30 EUR

Twee grote oude Chinese natuurstenen amuletten met draken en vazen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

Gietijzeren tafeltje, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Prachtige 19e eeuwse gietijzeren tafel voor vaas of bloempot. Met phenixen. Afmeting: 89 x 35 cm ø. In goede staat.

Gietijzeren tafeltje, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuws gietijzeren bijzettafel. Zonder bovenblad. Afmeting: 75 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke houten schooltas
Startprijs 110 EUR

Oude Hollandse schooltas van hout met schuif en beschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 44 x 26 x 11 cm. In goede staat.

Franse tafellamp, 1900
Resultaat: 65 EUR

Antieke Franse compositie metalen tafellamp. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.

Antieke tafellamp, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antieke tafellamp met glas-in-lood kap. Compositie metaal, bronskleurig. Later geëlektrificeerd. Spanningsscheur in arm. Afmeting: H 62 cm. In redelijk/goede staat.

Gesigneerde kurkentrekker
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerde Duitse houtgesneden kurkentrekker, gepolychromeerd. Door Hyeres. Plassende jager. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Antieke herenhoed in doos
Startprijs 35 EUR

Antieke herenhoed in hoedendoos. Philipp Neubauer Berlin/Charlottenburg. Afmeting: 13 x 30 x 25 cm. In goede staat.

Reclame hond, Hennessy Cognac
Startprijs 50 EUR

Oude 'Hennessy Cognac' St. Bernard reclame hond. Handbeschilderd. Circa 1960. Afmeting: 24 x 26 x 10 cm. In goede staat.

Philippe Starck, Alessi citruspers
Startprijs 35 EUR

Philippe Starck. Alessi aluminium citruspers. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

19e Eeuwse naaikist
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse wortelnoten naaikist met deksel, vakverdeling en lade. Afmeting: 15 x 39 x 28 cm. In goede staat.

Messing bureaulamp, 21 eeuw
Resultaat: 85 EUR

Messing met groen-glazen bureaulamp. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 20 x 23 cm. In goede staat.

Grammofoon Ressellbell, 1915
Startprijs 100 EUR

Antieke Ressellbell mahoniehouten grammofoon met intarsia. Met bakelieten platen. Circa 1915. Opdraaiveer defect. Afmeting: 120 x 50 x 51 cm. In goede staat.

2x Engelse kaarskandelaren
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Engelse kaarskandelaren met getorste stam. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Antieke Japanse cloisonne dekselpot
Startprijs 50 EUR

Antieke Japanse cloisonne dekselpot met florale decor. Circa 1900. Afmeting: 20 x 15 cm ø. In goede staat.

Antieke Japanse cloisonne gemberpot
Startprijs 50 EUR

Antieke Japanse cloisonne gemberpot met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 18 x 14 cm ø. In goede staat.

Antieke theestoof, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Gietijzeren pronkschotel, 1880
Startprijs 100 EUR

Zeer grote Duitse gietijzeren pronkschotel. Historisme met fruit en figuren decors. Circa 1880. Ongemerkt. Afmeting: L 53,5 cm. In goede staat.

Lampje, Amsterdamse School-stijl
Resultaat: 50 EUR

Amsterdamse School-stijl hanglamp. Gebrandschilderd. Circa 1920. Eén barst in één venster. Afmeting: 23 x 14 cm ø. In redelijk/goede staat.