Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Jugendstil schaal + dienblad 2192
Jugendstil schaal + dienblad

Resultaat:

10 EUR

19e Eeuws boulle kistje 2193
19e Eeuws boulle kistje
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Bijbels 2194
2 Bijbels

Resultaat:

70 EUR

2x Antiquarische Judaica bijbels 2195
2x Antiquarische Judaica bijbels
Startprijs 80 EUR
Antieke snuiftabakdoos 2196
Antieke snuiftabakdoos
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke Gazelle Fiets reclame, 1915 2197
Antieke Gazelle Fiets reclame, 1915

Resultaat:

180 EUR

Papieren affiche Puch+lithografie 2198
Papieren affiche Puch+lithografie
Startprijs 100 EUR
Reclameplaat 'Agio Wilde Havanas' 2199
Reclameplaat 'Agio Wilde Havanas'
Startprijs 75 EUR
Reclameplaat 'Gold Dollar Cigaretten' 2200
Reclameplaat 'Gold Dollar Cigaretten'
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Oude accordeon, 1950 2201
Oude accordeon, 1950

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Trompet in koffer 2202
Trompet in koffer

Resultaat:

45 EUR

Platenspeler+div. platen 2203
Platenspeler+div. platen
Startprijs 100 EUR
Antieke Franse draailier, 1900 2204
Antieke Franse draailier, 1900
Startprijs 450 EUR
19e Eeuwse viool 2205
19e Eeuwse viool
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Antieke mandoline, 1900 2206
Antieke mandoline, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinees verguld altaarstuk 2207
Chinees verguld altaarstuk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Japanse bloempotten 2208
2x Japanse bloempotten

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke Japanse bloempot, 1900 2209
Antieke Japanse bloempot, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinees jade zwaard 2210
Chinees jade zwaard

Resultaat:

110 EUR

GEWA Ideale 1/4 viool in etui 2211
GEWA Ideale 1/4 viool in etui
Startprijs 90 EUR
1/4 Viool Eastman 2212
1/4 Viool Eastman
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Antieke accordeons, 1900 2213
2x Antieke accordeons, 1900

Resultaat:

40 EUR

Antiek Chinees ivoren figuur 2214
Antiek Chinees ivoren figuur
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antiek ivoren figuur, 19e eeuw 2215
Antiek ivoren figuur, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ivoren okimono 2216
Ivoren okimono

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Ivoren beeld, 18e - 19e eeuw 2217
Ivoren beeld, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke Chinese ivoren geluksbal 2218
Antieke Chinese ivoren geluksbal

Resultaat:

240 EUR

Schildpad etui met portret 2219
Schildpad etui met portret
Startprijs 250 EUR
Antieke 7-dagen scheermessen set 2220
Antieke 7-dagen scheermessen set
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Japans ivoren figuur 2221
Japans ivoren figuur

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
2x Ivoren Maria beelden 2222
2x Ivoren Maria beelden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Antieke ivoren dieren, 1920 2223
4x Antieke ivoren dieren, 1920

Resultaat:

50 EUR

Afrikaanse boot van tropisch hout 2224
Afrikaanse boot van tropisch hout
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Oude Thangka, 20e eeuw 2225
Oude Thangka, 20e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Stickbarometer 2226
Stickbarometer
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Victoriaanse barometer 2227
Victoriaanse barometer

Resultaat:

225 EUR

Stickbarometer, 1900 2228
Stickbarometer, 1900
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Bak barometer, 19e eeuw 2229
Bak barometer, 19e eeuw

Resultaat:

425 EUR

Antieke Engelse barometer 2230
Antieke Engelse barometer
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Schwarzwalder barometer, 1900 2231
Schwarzwalder barometer, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Friese kerfsnede barometer, 1910 2232
Friese kerfsnede barometer, 1910

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke barometer 2233
Antieke barometer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Tibetaanse bronzen bel 2234
Tibetaanse bronzen bel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Antieke barometers, 1915 2235
2x Antieke barometers, 1915

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oosterse documentenkist 2236
Oosterse documentenkist

Resultaat:

150 EUR

Kavel met tientallen aanstekers 2237
Kavel met tientallen aanstekers
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Kavel met tientallen aanstekers 2238
Kavel met tientallen aanstekers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kavel diverse aanstekers 2239
Kavel diverse aanstekers

Resultaat:

40 EUR

Oude Escher-stijl Sphere kunstbol 2240
Oude Escher-stijl Sphere kunstbol
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chocoladekan + stoof 2241
Chocoladekan + stoof

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Louis Seize-stijl bronzen wandlamp 2242
Louis Seize-stijl bronzen wandlamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Houten spaan doos 2243
Houten spaan doos

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antiek keramieken wijnvat 2244
Antiek keramieken wijnvat

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Zwitserse speeldoos 2245
Antieke Zwitserse speeldoos

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Inktstel (houtsnijwerk konijnen) 2246
Inktstel (houtsnijwerk konijnen)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
7x Messing wandlampen 2247
7x Messing wandlampen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tinnen moffelkruik, 19e eeuw 2248
Tinnen moffelkruik, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

2x Antiquarische reclame affiches 2249
2x Antiquarische reclame affiches
Startprijs 150 EUR
Antiquarische schoolplaat 2250
Antiquarische schoolplaat
Startprijs 50 EUR
Wandconsole engel 2251
Wandconsole engel
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Lakwerk, 20e eeuw 2252
2x Lakwerk, 20e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Tibetaans sieradenkistje, 20e eeuw 2253
Tibetaans sieradenkistje, 20e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Metalen mini harnas, 21e eeuw 2254
Metalen mini harnas, 21e eeuw

Resultaat:

70 EUR

3x Oude reclameborden 2255
3x Oude reclameborden
Startprijs 100 EUR
10x Oude emaille borden 2256
10x Oude emaille borden
Startprijs 125 EUR
4 Delen divers, (blikken + spuitfles) 2257
4 Delen divers, (blikken + spuitfles)
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Emaille bord, Blom + Van Der Aa 2258
Emaille bord, Blom + Van Der Aa

Resultaat:

90 EUR

Koperen reliëf wandplaten 2259
Koperen reliëf wandplaten
Startprijs 70 EUR
Verkocht
2x Antieke wandelstokken, 1900 2260
2x Antieke wandelstokken, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x EL, maatneem stok 2261
2x EL, maatneem stok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Messing kandelaar 2262
2x Messing kandelaar

Resultaat:

40 EUR

Zeldzame benen kandelaar, 19e eeuw 2263
Zeldzame benen kandelaar, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Antieke koe bel aan lederen band 2264
Antieke koe bel aan lederen band

Resultaat:

40 EUR

3x Antiek inktstel 2265
3x Antiek inktstel
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Samovaar + reis ikoon (Russisch) 2266
Samovaar + reis ikoon (Russisch)

Resultaat:

50 EUR

Antieke inktpot 2267
Antieke inktpot
Startprijs 80 EUR
Porte Montre+zakhorloge, 1900 2268
Porte Montre+zakhorloge, 1900
Startprijs 120 EUR
2x Oude Chinese amuletten 2269
2x Oude Chinese amuletten
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Gietijzeren tafeltje, 19e eeuw 2270
Gietijzeren tafeltje, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gietijzeren tafeltje, 19e eeuw 2271
Gietijzeren tafeltje, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Antieke houten schooltas 2272
Antieke houten schooltas
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Franse tafellamp, 1900 2273
Franse tafellamp, 1900

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke tafellamp, 1900 2274
Antieke tafellamp, 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gesigneerde kurkentrekker 2275
Gesigneerde kurkentrekker

Resultaat:

50 EUR

Antieke herenhoed in doos 2276
Antieke herenhoed in doos
Startprijs 35 EUR
Reclame hond, Hennessy Cognac 2277
Reclame hond, Hennessy Cognac
Startprijs 50 EUR
Philippe Starck, Alessi citruspers 2278
Philippe Starck, Alessi citruspers
Startprijs 35 EUR
Verkocht
19e Eeuwse naaikist 2279
19e Eeuwse naaikist

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Messing bureaulamp, 21 eeuw 2280
Messing bureaulamp, 21 eeuw

Resultaat:

85 EUR

Grammofoon Ressellbell, 1915 2281
Grammofoon Ressellbell, 1915
Startprijs 100 EUR
2x Engelse kaarskandelaren 2282
2x Engelse kaarskandelaren
Startprijs 60 EUR
Antieke Japanse cloisonne dekselpot 2283
Antieke Japanse cloisonne dekselpot
Startprijs 50 EUR
Antieke Japanse cloisonne gemberpot 2284
Antieke Japanse cloisonne gemberpot
Startprijs 50 EUR
Antieke theestoof, 19e eeuw 2285
Antieke theestoof, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Gietijzeren pronkschotel, 1880 2286
Gietijzeren pronkschotel, 1880
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lampje, Amsterdamse School-stijl 2287
Lampje, Amsterdamse School-stijl

Resultaat:

50 EUR