Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke barometer 2233
Antieke barometer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antieke barometers, 1915 2235
2x Antieke barometers, 1915

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Lakwerk, 20e eeuw 2252
2x Lakwerk, 20e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Samovaar + reis ikoon (Russisch) 2266
Samovaar + reis ikoon (Russisch)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gesigneerde kurkentrekker 2275
Gesigneerde kurkentrekker

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lampje, Amsterdamse School-stijl 2287
Lampje, Amsterdamse School-stijl

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Skelet van opgezette kat 2305
Skelet van opgezette kat

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot koperwerk 2343
Lot koperwerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot koperwerk 2344
Lot koperwerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kledingborstelset, 1930 2351
Kledingborstelset, 1930

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lederen laarzen+medicijnbal, 1900 2379
Lederen laarzen+medicijnbal, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Delen Jugendstil-stijl 2380
3 Delen Jugendstil-stijl

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Inlegwerk, divers 2387
3x Inlegwerk, divers

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Tinnen ketels, 18e eeuw 2390
2x Tinnen ketels, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek koperen beddepan , 1800 2400
Antiek koperen beddepan , 1800

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude trechtergrammofoon, 20e eeuw 2416
Oude trechtergrammofoon, 20e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kavel diverse aanstekers 2439
Kavel diverse aanstekers

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Grote kerkkandelaar, 19e eeuw 2462
Grote kerkkandelaar, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Geeboniseerde juwelenkist, Barokstijl 2493
Geeboniseerde juwelenkist, Barokstijl

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
12-Lichts koperen kroonluchter, 1900 2523
12-Lichts koperen kroonluchter, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot antiek koper/messing werk 2533
Lot antiek koper/messing werk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
21 Aanstekers, patronen 2540
21 Aanstekers, patronen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
33 Aanstekers 2544
33 Aanstekers

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ca. 24 aanstekers 2548
Ca. 24 aanstekers

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Empire kraankan 2559
Empire kraankan

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Plated dienblad 2561
Plated dienblad

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Jugendstil-stijl tinnen schaaltje 2060
Jugendstil-stijl tinnen schaaltje

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antieke petroleumlamp, 1910 2119
Antieke petroleumlamp, 1910

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Venetiaanse blauw-glazen lamp 2169
Venetiaanse blauw-glazen lamp

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antiquarische kleurplaten, Stadt Goslar 2191
Antiquarische kleurplaten, Stadt Goslar

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Trompet in koffer 2202
Trompet in koffer

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Bresser Optik hemel en sterrenkijker 2320
Bresser Optik hemel en sterrenkijker

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Oude schemerlamp 2431
Oude schemerlamp

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Plated eier-warmhouder, 1900 2466
Plated eier-warmhouder, 1900

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Doos diversen, antiek 2492
Doos diversen, antiek

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antieke Duitse wandschotel 1701 2549
Antieke Duitse wandschotel 1701

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Barok kandelaren 2558
2x Barok kandelaren

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Venetiaanse Murano lamp 2354
Venetiaanse Murano lamp

Resultaat:

42 EUR

Verkocht
2x Antieke kandelaren, 1900 2082
2x Antieke kandelaren, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Koperen telefoon 2109
2x Koperen telefoon

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Stoof + ketel, 19e eeuw 2113
Stoof + ketel, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Majolica petroleum lamp 2117
Majolica petroleum lamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Koperen aker 18e -19e eeuw 2153
Koperen aker 18e -19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke mandoline, 1900 2206
Antieke mandoline, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke Japanse bloempot, 1900 2209
Antieke Japanse bloempot, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke accordeons, 1900 2213
2x Antieke accordeons, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kavel met tientallen aanstekers 2238
Kavel met tientallen aanstekers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kavel diverse aanstekers 2239
Kavel diverse aanstekers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Louis Seize-stijl bronzen wandlamp 2242
Louis Seize-stijl bronzen wandlamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke wandelstokken, 1900 2260
2x Antieke wandelstokken, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x EL, maatneem stok 2261
2x EL, maatneem stok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Messing kandelaar 2262
2x Messing kandelaar

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke koe bel aan lederen band 2264
Antieke koe bel aan lederen band

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Gietijzeren tafeltje, 19e eeuw 2271
Gietijzeren tafeltje, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinees lakwerk kabinetje 2288
Chinees lakwerk kabinetje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot bronzen kanonnen (4x) 2293
Lot bronzen kanonnen (4x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Glazen stolp met boeket, 19e eeuw 2296
Glazen stolp met boeket, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke speculaasplanken 2297
2x Antieke speculaasplanken

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antiek kruisbeeld, 19e eeuw 2316
Antiek kruisbeeld, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot plated, 20e eeuw 2318
Lot plated, 20e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot antiek koperwerk 2327
Lot antiek koperwerk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x Antiek gietijzer 2328
4x Antiek gietijzer

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke sluitgewichten 2331
2x Antieke sluitgewichten

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Tinnen kastanjevaas, 1800 2342
Tinnen kastanjevaas, 1800

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Cloissone bloempot 2357
Cloissone bloempot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Tinnen verzorgingskan voor zieken, 19e eeuw 2365
Tinnen verzorgingskan voor zieken, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Oude messing lampenvoeten 2374
2x Oude messing lampenvoeten

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Staande lampen 2392
2x Staande lampen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke Chinese oorkrabbers 2418
Antieke Chinese oorkrabbers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke dirigentstok 1897 2422
Antieke dirigentstok 1897

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antiek haardstel, 19e eeuw 2428
Antiek haardstel, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bronzen hanglamp 2430
Bronzen hanglamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kavel diverse aanstekers 2435
Kavel diverse aanstekers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kavel diverse aanstekers 2436
Kavel diverse aanstekers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kavel diverse aanstekers 2437
Kavel diverse aanstekers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kavel diverse (tafel)aanstekers en accessoires 2440
Kavel diverse (tafel)aanstekers en accessoires

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5x Antieke bronzen opiumgewichten 2444
5x Antieke bronzen opiumgewichten

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x Gietijzer 2456
4x Gietijzer

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antiek destilleerapparaat, 19e eeuw 2461
Antiek destilleerapparaat, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Scheepskist, 1920 2471
Scheepskist, 1920

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Voor-oorlogse grammofoon, 1920 2475
Voor-oorlogse grammofoon, 1920

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke His Master's Voice grammofoon, 1930 2477
Antieke His Master's Voice grammofoon, 1930

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Oude bronzen kaarskandelaren 2481
2x Oude bronzen kaarskandelaren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x Antieke gouden lijsten + passe partouts 2486
4x Antieke gouden lijsten + passe partouts

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Japanse snuffbottles 2502
2x Japanse snuffbottles

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
20 Aanstekers 2541
20 Aanstekers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
20 Aanstekers 2542
20 Aanstekers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
22 Aanstekers 2543
22 Aanstekers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ca. 27 aanstekers 2547
Ca. 27 aanstekers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4 Plated kandelaren 2550
4 Plated kandelaren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Lampje met beeld 2551
2x Lampje met beeld

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5-Delige Biedermeier rookset 2554
5-Delige Biedermeier rookset

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Authentieke Ducretet Thomsen radio 2602
Authentieke Ducretet Thomsen radio

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot Asiatica 2073
Lot Asiatica

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Petroleum hanglamp, 1915 2118
Petroleum hanglamp, 1915

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Zwijnentand 2290
2 Zwijnentand

Resultaat:

35 EUR