Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
5 Delen oud/antiek, divers 2301
5 Delen oud/antiek, divers

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Oude kristallen hanglamp 2346
Oude kristallen hanglamp

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Kristallen hanglamp, 60-er/70-er jaren 2355
Kristallen hanglamp, 60-er/70-er jaren

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Verlichte globe 2359
Verlichte globe

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke kruithoorn + oude flacon 2361
Antieke kruithoorn + oude flacon

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lakwerk sieradenkistje, 20e eeuw 2395
Lakwerk sieradenkistje, 20e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Blik 'Moortjes Sigaren', 1915 2446
Blik 'Moortjes Sigaren', 1915

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Keramieken vaas met montuur, 19e eeuw 2470
Keramieken vaas met montuur, 19e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Treef, Vrijmetselaar 2534
Treef, Vrijmetselaar

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antiek inktstel, 1880 2535
Antiek inktstel, 1880

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Ca. 25 aanstekers 2546
Ca. 25 aanstekers

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3 Delen oud messing 2112
3 Delen oud messing

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x Indonesische kistjes 2137
3x Indonesische kistjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lotje antiek tin, 19e eeuw 2138
Lotje antiek tin, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Friese kerfsnede barometer, 1910 2232
Friese kerfsnede barometer, 1910

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4x Schilderij-lampjes 2300
4x Schilderij-lampjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Oude Chinese vogelkooi 2311
Oude Chinese vogelkooi

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Doos diversen, koperwerk etc. 2315
Doos diversen, koperwerk etc.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Putti wandlampjes 2319
2x Putti wandlampjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antiek tablet, 1915 2325
Antiek tablet, 1915

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Stolp met kruis 2326
Stolp met kruis

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antiek inkstel, 1900 2377
Antiek inkstel, 1900

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot diversen, oud/antiek 2402
Lot diversen, oud/antiek

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bronskleurig figuur 2427
Bronskleurig figuur

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Oud lakwerk sieradenkistje, 20e eeuw 2449
Oud lakwerk sieradenkistje, 20e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Antieke miniatuurschilderijen 2463
2x Antieke miniatuurschilderijen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
5x Oud religieus 2468
5x Oud religieus

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke bronzen kaarskandelaar, 1900 2482
Antieke bronzen kaarskandelaar, 1900

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Beschilderde kraantjeskan 2498
Beschilderde kraantjeskan

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Beschilderde kraantjeskan 2519
Beschilderde kraantjeskan

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Beschilderde kraantjeskan 2520
Beschilderde kraantjeskan

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
19e Eeuwse plated samovaar 2521
19e Eeuwse plated samovaar

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Historisme kaarskandelaar 2524
Historisme kaarskandelaar

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x Antiek koperwerk, 1900 2525
3x Antiek koperwerk, 1900

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Oude affiche Willem II sigaren 2527
Oude affiche Willem II sigaren

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4x Antiek houtwerk 2529
4x Antiek houtwerk

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke plated jardiniere, 1915 2530
Antieke plated jardiniere, 1915

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Yashica camera FX-D Quartz 2303
Yashica camera FX-D Quartz

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3x Romeinse ringen 2309
3x Romeinse ringen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek koperwerk 2478
Lot oud/antiek koperwerk

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3x oud snijwerk 2503
3x oud snijwerk

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot beursen etc. 2512
Lot beursen etc.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Afrikaanse speren 2513
2x Afrikaanse speren

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke pijphouder+dekseldoos 2514
Antieke pijphouder+dekseldoos

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Sluitgewichten 2516
2x Sluitgewichten

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Kopergeslagen wandschilderij 2517
2x Kopergeslagen wandschilderij

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schaakspel / Oude wijnopener-set 2518
Schaakspel / Oude wijnopener-set

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Keramieken dienbladen, 1915 2531
2x Keramieken dienbladen, 1915

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Presenteerblad 2515
2x Presenteerblad

Resultaat:

24 EUR

Verkocht
Doos diversen, antiek porselein/glas 2314
Doos diversen, antiek porselein/glas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antieke vijzel + kandelaar 2501
Antieke vijzel + kandelaar

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Messing borstelkistje 2505
Messing borstelkistje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Toneelkijker met parelmoer, 1900 2506
Toneelkijker met parelmoer, 1900

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Borstelkastje 2507
Borstelkastje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Keramieken dienblad, 1915 2508
Keramieken dienblad, 1915

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Plated glazen karaffen 2509
2 Plated glazen karaffen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Vergulde Parker pen 2366
Vergulde Parker pen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2x Decoratieve Italiaanse figuren 2491
2x Decoratieve Italiaanse figuren

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Jugendstil schaal + dienblad 2192
Jugendstil schaal + dienblad

Resultaat:

10 EUR