Ovale 19e eeuwse Louis Philippe tafel met gecontourneerd blad en vier-spant poot met tollen. Afmeting: 74 x 60 x 103 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten hoekkast met marmeren blad en bandintarsia. Circa 1800. Afmeting: 90 x 55 x 75 cm. In goede staat. Marmeren blad wel gebroken.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met jalouziedeur en drie lades. Circa 1800. Afmeting: 90 x 66 x 66 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten bloementafel met vergulde messing versieringen en bruin marmeren blad. Afmeting: 83 x 31 x 30 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken olifantentafel met figuren en florale voorstelling in blad. Met ivoren tanden. Circa 1930. Afmeting: 70 x 75 cm ø. In goede staat.
Vier Italiaanse Philip Starck Dr. Glob Kartell stoelen. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof met metaal. Afmeting: 92 x 46 x 40 cm. In goede staat.
Twee eikenhouten white wash bijzettafels met lade. 21e Eeuw. Afmeting: 54 x 50 x 50 cm + 54 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Eikenhouten white wash bijzet tafel met lade. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x 79 x 80 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten etage tafel op driespant poot. Afmeting: 120 x 55 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Louis Seize mahoniehouten naaitafel met wolhouder. Afmeting: 60 x 35 x 30 cm. In goede staat.
Franse Louis Seize mahoniehouten roldeur penantkast met verguld messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 93 x 103 x 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten linnenpers op dubbelgebogen Hollandse commode. Met messing beslag. Afmeting: 194 x 85 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten coulissentafel met kolompoot. Circa 1840. Lichte fineerschades. Afmeting: 76 x 117 cm ø. In goede staat.
Oude Italiaanse messing spiegel met console-tafel en zwart marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 95 x 30 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollandse Empire 4-laden commode. Circa 1830. Afmeting: 96 x 99 x 44 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bruin lederen Chesterfield fauteuil met houten poten. Circa 1930. Met patina. Afmeting: 96 x 110 x 90 cm. In goede staat.
Lederen lavendel-kleurige Chesterfield fauteuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 91 x 76 cm. In goede staat.
Oude bruin lederen armleunstoel met patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 87 x 82 cm. In goede staat.
Antieke Japanse lakwerk piedestal. Beschilderd hout met messing. Circa 1920. Afmeting: 98 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken rokersstoel met tabaksrokende man en sigaren opbergvak. Afmeting: 85 x 50 x 55 cm. In goede staat.
Mooie kwaliteit Louis Seize-stijl penantkast met intarsia en chinoiserie plaquettes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 93 x 40 cm. In zeer goede staat!
19e Eeuwse Engelse eikenhouten Davenport met schrijfklep en aan de zijkanten lades. Met origineel beslag. Afmeting: 94 x 53 x 53 cm. In goede staat.
Fruithouten salontafel met twee lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 117 x 70 cm. In zeer goede staat.
Eikenhouten Jugendstil bureaustoel. Circa 1915. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 80 x 55 x 62 cm. In zeer goede staat.