Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lyra naaitafel, 19e eeuw 4096
Lyra naaitafel, 19e eeuw
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Antieke Oosterse tafel 4097
Antieke Oosterse tafel

Resultaat:

80 EUR

2x Empire bijzettafels 4098
2x Empire bijzettafels
Startprijs 200 EUR
Eiken lessenaar 4099
Eiken lessenaar
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antieke reis harmonium, 1900 4100
Antieke reis harmonium, 1900

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Biedermeier secretaire, 1860 4101
Biedermeier secretaire, 1860

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Willem III tafeltje 4102
Willem III tafeltje

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Biedermeier tafel 4103
Biedermeier tafel

Resultaat:

50 EUR

Biedermeier opzet buffetkast, 1870 4104
Biedermeier opzet buffetkast, 1870
Startprijs 150 EUR
Franse etagere tafel, 19e eeuw 4105
Franse etagere tafel, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Antieke vitrinekast, 1920 4106
Antieke vitrinekast, 1920
Startprijs 400 EUR
3x Engelse Windsor armleunstoelen 4107
3x Engelse Windsor armleunstoelen
Startprijs 150 EUR
2x Antieke ijzeren kinderbedjes 4108
2x Antieke ijzeren kinderbedjes
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antiek Engels bureau, ca. 1900 4109
Antiek Engels bureau, ca. 1900

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Chesterfield bank, 2-zits 4110
Chesterfield bank, 2-zits

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Lederen zetel 4111
Lederen zetel

Resultaat:

80 EUR

Empire trumeau, 19e eeuw 4112
Empire trumeau, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR
Pianokruk met leer 4113
Pianokruk met leer
Startprijs 80 EUR
4x Gründer stoelen, 1880 4114
4x Gründer stoelen, 1880
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke Duitse kist 4115
Antieke Duitse kist

Resultaat:

110 EUR

Louis Seize penantkast, 1800 4116
Louis Seize penantkast, 1800
Startprijs 350 EUR
Dames secretaire, 1900 4117
Dames secretaire, 1900
Startprijs 100 EUR
Willem III tafel, 1860 4118
Willem III tafel, 1860
Startprijs 120 EUR
Trumeau, Mahonie 4119
Trumeau, Mahonie
Startprijs 350 EUR
Verkocht
5 Antieke stoelen 4120
5 Antieke stoelen

Resultaat:

200 EUR

Eiken commode barok stijl 4121
Eiken commode barok stijl
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antiek Japans damesbureau 4122
Antiek Japans damesbureau

Resultaat:

300 EUR

Eiken vitrinekast 19e eeuw 4123
Eiken vitrinekast 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Kleine eiken kist, 18e eeuw 4124
Kleine eiken kist, 18e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Engelse kaptafel , 1880 4125
Engelse kaptafel , 1880

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinese hocker 4126
Chinese hocker

Resultaat:

60 EUR

Antieke spiegel, 1900 4127
Antieke spiegel, 1900
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Chinese bloementafel, 1900 4128
Chinese bloementafel, 1900

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Klein eiken kastje, 1890 4129
Klein eiken kastje, 1890

Resultaat:

100 EUR

Moderne lederen relax stoel 4130
Moderne lederen relax stoel
Startprijs 80 EUR
Mahonie klapbuffet 4131
Mahonie klapbuffet
Startprijs 300 EUR
Louis Philippe tafel, 1860 4132
Louis Philippe tafel, 1860
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Engels tafeltje, 1820 4133
Engels tafeltje, 1820

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engelse salontafel, Sheraton-stijl 4134
Engelse salontafel, Sheraton-stijl

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Eiken halve-maan kastje, 18e eeuw 4135
Eiken halve-maan kastje, 18e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Penant kast, 1960 4136
Penant kast, 1960

Resultaat:

190 EUR

Antiek kinderkastje, Jugendstil 4137
Antiek kinderkastje, Jugendstil
Startprijs 25 EUR
Wortelnoten Gründerzeit commode 4138
Wortelnoten Gründerzeit commode
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Gestoken armstoel 4139
Gestoken armstoel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Barok fauteuil 4140
Barok fauteuil

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Barok-stijl stoel 4141
Barok-stijl stoel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engelse eiken dekenkist, 18e eeuw 4142
Engelse eiken dekenkist, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bijzettafel met jalouziedeur 4143
Bijzettafel met jalouziedeur

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Engelse stoel 4144
17e Eeuwse Engelse stoel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Antieke engelse eiken bijzettafels, 1900 4145
2x Antieke engelse eiken bijzettafels, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Oude wijntafels met inleg, 20e eeuw 4146
2x Oude wijntafels met inleg, 20e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Barok kabinet 4147
Barok kabinet
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Wortelnoten schrijfsecretaire 4148
Wortelnoten schrijfsecretaire

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Bureaustoelen 4149
2x Bureaustoelen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Eiken Queen Anne theetafel 4150
Eiken Queen Anne theetafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gründer linnenkast, 1880 4151
Gründer linnenkast, 1880

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Biedermeier kast, 1840 4152
Biedermeier kast, 1840

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Mahonie kastje, 1840 4153
Mahonie kastje, 1840

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Buffetkast met spiegel, 1880 4154
Buffetkast met spiegel, 1880

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Spiegelbuffetkast, 1880 4155
Spiegelbuffetkast, 1880

Resultaat:

90 EUR

Biedermeier armleunstoel, 1820 4156
Biedermeier armleunstoel, 1820
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke Indonesische tafel, 1920 4157
Antieke Indonesische tafel, 1920

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Halve maan rolluikkastje, 1800 4158
Halve maan rolluikkastje, 1800

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Duits Biedermeier-stijl bureau 4159
Duits Biedermeier-stijl bureau

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Etagere tafel Louis Philippe, 1860 4160
Etagere tafel Louis Philippe, 1860

Resultaat:

45 EUR

Eikenhouten speeltafel, 19e eeuw 4161
Eikenhouten speeltafel, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke kinderstoel + schoenopstap 4162
Antieke kinderstoel + schoenopstap

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Hollandse kussenkast 4163
Hollandse kussenkast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Barok-stijl theetafel 4164
Barok-stijl theetafel

Resultaat:

90 EUR

Zuid-Duitse betaaltafel, 18e eeuw 4165
Zuid-Duitse betaaltafel, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Staande kapstok, 1915 4166
Staande kapstok, 1915

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Sidetable met lades 4167
Sidetable met lades

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Staande spiegel (facet) 4168
Staande spiegel (facet)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Indonesisch houtgestoken spiegel 4169
Indonesisch houtgestoken spiegel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Oude halspiegel met bewerkte lijst 4170
Oude halspiegel met bewerkte lijst

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke 2-deurs verzamelaarsvitrine 4171
Antieke 2-deurs verzamelaarsvitrine

Resultaat:

170 EUR

Louis Philippe salontafel 4172
Louis Philippe salontafel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Empire kastje, 1820 4173
Empire kastje, 1820

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Rolluikkastje, 19e eeuw 4174
Rolluikkastje, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe 4175
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Engels eiken tafeltje, 1900 4176
Engels eiken tafeltje, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Wandtafel met lade 4177
Wandtafel met lade

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Barok klaptafeltje, 19e eeuw 4178
Barok klaptafeltje, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kapspiegel, 19e eeuw 4179
Kapspiegel, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Wortelnoten theetafel 4180
Wortelnoten theetafel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke bestekkist, 1890 4181
Antieke bestekkist, 1890

Resultaat:

225 EUR

Gepolitoerde penantkast 4182
Gepolitoerde penantkast
Startprijs 250 EUR
Antiek eiken schrijfbureau, 1920 4183
Antiek eiken schrijfbureau, 1920
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Eiken Renaissance kast 4184
Eiken Renaissance kast

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Tafeltje met tegels 4185
2x Tafeltje met tegels

Resultaat:

40 EUR

Antiek kersenhouten nachtkastje, 1900 4186
Antiek kersenhouten nachtkastje, 1900
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Barok kabinet, ca. 1770 4187
Barok kabinet, ca. 1770

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke eiken theetafel, 1900 4188
Antieke eiken theetafel, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mahonie tafel, 18e eeuw 4189
Mahonie tafel, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Side table, wortelnoten 4190
Side table, wortelnoten
Startprijs 150 EUR
Engelse tafel, 19e eeuw 4191
Engelse tafel, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR