Prachtige 19e eeuwse notenhouten Louis Philippe pronkvertico met Rococo rozensnijwerk. Van binnen met wortelhout gefineerd. Circa 1870. Afmeting: 148 x 94 x 50 cm. In goede staat.
Grote Hollandse wortelnoten Barok porseleinkast met houtgestoken kroon, gebogen front en klauwpoten. Origineel beslag. Circa 1770. Ongerestaureerd. Afmeting: 246 x 220 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands wortelnoten Barok porseleinkast in Louis Quinze-stijl met origineel beslag, staande op klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 216 x 160 x 46 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met volle zuilen en messing vuurvergulde kapitellen. Met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 215 x 160 x 55 cm. In goede staat.
Prachtige gerestaureerde mahoniehouten Empire kabinet met vergulde versieringen en capitellen. Circa 1820. Afmeting: 218 x 157 x 60 cm. In zeer goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize schrijfsecretaire met glas-opstand, messing lijsten en kapitellen. Circa 1780. Mooi binnenleven achter cilinder. Afmeting: 245 x 130 x 66 cm. In goede staat.
Duitse Biedermeier essen of iepenhouten vitrinekast. Circa 1840. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 183 x 107 x 52 cm. In zeer goede staat.
Duitse notenhouten Barok commode met bandintarsia en hart ingelegd in blad. Circa 1780. Origineel beslag en poten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handballen gepolitoerd. Afmeting:...
18e Eeuwse Duitse notenhouten Barok vitrine opzet kast met lades. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak gepolitoerd. Afmeting: 193 x 45 x 6 cm. In goede staat.
Prachtige wortelnoten Hollandse Louis Quinze orgelgebogen kabinet met origineel beslag. Circa 1750. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 185 x 64 x 240 cm. In...
Zeldzaam twee-delig 18e eeuws Duits wortelnoten Louis Seize schrijfsecretaire met intarsia. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 138 x 110 x 60 cm...
Zeldzaam Hollandse rococo Louis Seize kabinet ca. 1700. Bloem mahonie gebombeerd met fijn snijwerk, origineel beslag, klauwpoten, guirlandes en medaillons. In zeer goede originele staat 250x190x75cm.
Indonesische houtgestoken spiegel met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 113 x 88 cm. In goede staat.
Klein 19e eeuws Barok klaptafeltje. Met onder glas handwerk, onder zee decor met vissen op blad. Afmeting: 57 x 37 x 48 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse hangkast met jalouzie deuren en lades. Afmeting: 37 x 30 x 124 cm. In goede staat.
Eikenhouten Gotische-stijl twee-deurs kastje met briefpanelen en ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 81 x 120 x 46 cm. In goede staat.
Barok fauteuil met groene skai. Recentelijk nieuw gestoffeerd. Kroon met snijwerk. Stoel is van tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 x 72 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten tafel met etage. Ovaal-vormig. Circa 1900. Afmeting: 92 x 46 x 50 cm. In goede staat.
Oude Barok-stijl mahoniehouten wandtafel met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 60 x 30 cm. In goede staat.
Twee Hollandse eikenhouten bijzettafeltjes met 19e eeuwse mangaan tegels. Afmeting: 36 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Mahoniehouten side table met twee lades. 21e Eeuw. Afmeting: 75 x 130 x 35 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten armleunstoel. Stoffering versleten. Circa 1900. Afmeting: 120 x 55 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Rococo-stijl stoel met florale snijwerk en goede stoffering. Afmeting: 89 x 45 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten credens. Circa 1920. Twee-deurs, twee lades en familiewapen in opstand. Afmeting: 145 x 119 x 50 cm. In goede staat.