38. Oktoberveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

Buffetkast met spiegel, 1880 4154
Buffetkast met spiegel, 1880

90 EUR

Spiegelbuffetkast, 1880 4155
Spiegelbuffetkast, 1880

90 EUR

Barok-stijl theetafel 4164
Barok-stijl theetafel

90 EUR

Sidetable met lades 4167
Sidetable met lades

90 EUR

Jugendstil spiegel 4194
Jugendstil spiegel

90 EUR

Spiegel+console 4195
Spiegel+console

90 EUR

6x Victoriaanse stoelen, 19e eeuw 4198
6x Victoriaanse stoelen, 19e eeuw

90 EUR

Duitse vitrine opzetkast, Louis Philippe 4239
Duitse vitrine opzetkast, Louis Philippe

90 EUR

Secretaire, ca. 1800 4243
Secretaire, ca. 1800

90 EUR

Hollandse bonheur, mahonie 4244
Hollandse bonheur, mahonie

90 EUR

Hollandse dekenkist , 18 eeuw 4245
Hollandse dekenkist , 18 eeuw

85 EUR

Antieke Oosterse tafel 4097
Antieke Oosterse tafel

80 EUR

Lederen zetel 4111
Lederen zetel

80 EUR

Engels tafeltje, 1820 4133
Engels tafeltje, 1820

80 EUR

17e Eeuwse Engelse stoel 4144
17e Eeuwse Engelse stoel

80 EUR

Antieke kinderstoel + schoenopstap 4162
Antieke kinderstoel + schoenopstap

80 EUR

Staande kapstok, 1915 4166
Staande kapstok, 1915

80 EUR

Wortelnoten theetafel 4180
Wortelnoten theetafel

80 EUR

Barok-stijl armleunstoel, 20e eeuw 4199
Barok-stijl armleunstoel, 20e eeuw

80 EUR

Bijzettafel met inlegwerk 4246
Bijzettafel met inlegwerk

80 EUR

Hollandse Horrix bonheur, mahonie 4247
Hollandse Horrix bonheur, mahonie

80 EUR

Voltaire, 1870 4262
Voltaire, 1870

80 EUR

Oude Chinese bijzettafel 4063
Oude Chinese bijzettafel

75 EUR

Kleine eiken kist, 18e eeuw 4124
Kleine eiken kist, 18e eeuw

75 EUR

Antieke eiken kist, 18e eeuw 4196
Antieke eiken kist, 18e eeuw

75 EUR

Hollands penantkastje, 1860 4248
Hollands penantkastje, 1860

75 EUR

Rolluikkastje, 19e eeuw 4174
Rolluikkastje, 19e eeuw

70 EUR

Hollandse bonheur, 1850 4250
Hollandse bonheur, 1850

70 EUR

Franse bijzettafel (noten) 4256
Franse bijzettafel (noten)

70 EUR

Hollandse eiken klaptafel, 1880 4260
Hollandse eiken klaptafel, 1880

65 EUR

Lederen Chesterfield fauteuil 4088
Lederen Chesterfield fauteuil

60 EUR

Chinese hocker 4126
Chinese hocker

60 EUR

2x Oude wijntafels met inleg, 20e eeuw 4146
2x Oude wijntafels met inleg, 20e eeuw

60 EUR

Eiken Renaissance kast 4184
Eiken Renaissance kast

60 EUR

Commode, Louis Philippe 4252
Commode, Louis Philippe

60 EUR

Penantkastje, mahonie 4253
Penantkastje, mahonie

60 EUR

Wortelnoten commode, ca. 1850 4254
Wortelnoten commode, ca. 1850

60 EUR

Antieke Engelse kinderstoel 4258
Antieke Engelse kinderstoel

60 EUR

Empire tafel, 1830 4259
Empire tafel, 1830

60 EUR

Eikenhouten Art Deco dressoir 4273
Eikenhouten Art Deco dressoir

60 EUR

Antieke bloemenbak, A´damse School 4211
Antieke bloemenbak, A´damse School

55 EUR

Engelse hangoortafel, 1900 4213
Engelse hangoortafel, 1900

55 EUR

Biedermeier tafel 4103
Biedermeier tafel

50 EUR

Engelse salontafel, Sheraton-stijl 4134
Engelse salontafel, Sheraton-stijl

50 EUR

2x Antieke engelse eiken bijzettafels, 1900 4145
2x Antieke engelse eiken bijzettafels, 1900

50 EUR

Eiken Queen Anne theetafel 4150
Eiken Queen Anne theetafel

50 EUR

Staande spiegel (facet) 4168
Staande spiegel (facet)

50 EUR

Kapspiegel, 19e eeuw 4179
Kapspiegel, 19e eeuw

50 EUR

Antieke eiken theetafel, 1900 4188
Antieke eiken theetafel, 1900

50 EUR

Mahonie tafel, 18e eeuw 4189
Mahonie tafel, 18e eeuw

50 EUR

Franse Jugendstil stoel 4193
Franse Jugendstil stoel

50 EUR

Mahonie breistoel, 1870 4201
Mahonie breistoel, 1870

50 EUR

Vergulde spiegel, 19e eeuw 4264
Vergulde spiegel, 19e eeuw

50 EUR

Bijzettafel met jalouziedeur 4143
Bijzettafel met jalouziedeur

45 EUR

Etagere tafel Louis Philippe, 1860 4160
Etagere tafel Louis Philippe, 1860

45 EUR

Salontafel, mahonie 4215
Salontafel, mahonie

45 EUR

Barok fauteuil 4140
Barok fauteuil

40 EUR

Engels eiken tafeltje, 1900 4176
Engels eiken tafeltje, 1900

40 EUR

Wandtafel met lade 4177
Wandtafel met lade

40 EUR

2x Tafeltje met tegels 4185
2x Tafeltje met tegels

40 EUR

Side table, 21e eeuw 4200
Side table, 21e eeuw

40 EUR

Antieke armleunstoel, 1900 4203
Antieke armleunstoel, 1900

40 EUR

Rococo-stijl stoel, 19e eeuw 4209
Rococo-stijl stoel, 19e eeuw

40 EUR

Mahoniekastje met familiewapen 4266
Mahoniekastje met familiewapen

40 EUR

Eiken ladenkast, 1850 4267
Eiken ladenkast, 1850

40 EUR

Duitse eiken commode 4268
Duitse eiken commode

40 EUR

Eiken 2-deurs kastje, Gotische stijl 4269
Eiken 2-deurs kastje, Gotische stijl

35 EUR

Indonesisch houtgestoken spiegel 4169
Indonesisch houtgestoken spiegel

30 EUR

Barok klaptafeltje, 19e eeuw 4178
Barok klaptafeltje, 19e eeuw

30 EUR

Hangkastje met rolluik deurtjes 4270
Hangkastje met rolluik deurtjes

30 EUR