Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Keramieken Lille schalen, 1880 6074
4x Keramieken Lille schalen, 1880
Startprijs 225 EUR
Majolica Jugendstil tableau 6075
Majolica Jugendstil tableau
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Chinese schotel, 17e-18e eeuw 6076
Chinese schotel, 17e-18e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese ghendi met zilver, 17e eeuw 6077
Chinese ghendi met zilver, 17e eeuw

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Chinese pot, 19e eeuw 6078
Chinese pot, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

4x Familie Rose borden, 18e eeuw 6079
4x Familie Rose borden, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2x Familie Rose borden, 18e eeuw 6080
2x Familie Rose borden, 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Chinees beeld, Wijsheer met staf 6081
Chinees beeld, Wijsheer met staf
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Set Kang Xi kop en schotels 6082
Set Kang Xi kop en schotels

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
2x Chinese sauskommen, 18e eeuw 6083
2x Chinese sauskommen, 18e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Chinese kom, 18e eeuw 6084
Chinese kom, 18e eeuw

Resultaat:

135 EUR

3x Chinese vazen 6085
3x Chinese vazen
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Chinese Sang du boeuf schotel 6086
Chinese Sang du boeuf schotel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas, 18e eeuw 6087
Chinese dekselvaas, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese klapmuts kom 6088
Chinese klapmuts kom

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
7x 18e Eeuws Chinees porselein 6089
7x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Peking glazen snuffbottle 6090
Peking glazen snuffbottle

Resultaat:

200 EUR

Peking glazen snuffbottle 6091
Peking glazen snuffbottle
Startprijs 200 EUR
Oude Chinese theepot 6092
Oude Chinese theepot
Startprijs 500 EUR
Chinees dekselkannetje, 18e eeuw 6093
Chinees dekselkannetje, 18e eeuw
Startprijs 190 EUR
Chinese trekpot, Kang Xi-stijl 6094
Chinese trekpot, Kang Xi-stijl
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Antiek Chinees roodlak doosje 6095
Antiek Chinees roodlak doosje

Resultaat:

70 EUR

Antieek Chinees roodlak doosje 6096
Antieek Chinees roodlak doosje
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antiek Chinees lakwerk doosje 6097
Antiek Chinees lakwerk doosje

Resultaat:

50 EUR