Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Metlach bierkruik, 1900 6067
Metlach bierkruik, 1900
Startprijs 350 EUR
Dresden vaas 6068
Dresden vaas
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Antieke Weense vazen, 1900 6069
2x Antieke Weense vazen, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Oude Sevres dekseldoos, 20e eeuw 6070
Oude Sevres dekseldoos, 20e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Franse Sevres dekseldoos 6071
Franse Sevres dekseldoos
Startprijs 110 EUR
Majolica wandportret, 19e eeuw 6072
Majolica wandportret, 19e eeuw
Startprijs 275 EUR
2x 19e Eeuwse terracotta bloempotten 6073
2x 19e Eeuwse terracotta bloempotten
Startprijs 175 EUR
4x Keramieken Lille schalen, 1880 6074
4x Keramieken Lille schalen, 1880
Startprijs 225 EUR
Majolica Jugendstil tableau 6075
Majolica Jugendstil tableau
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Chinese ghendi met zilver, 17e eeuw 6077
Chinese ghendi met zilver, 17e eeuw

Resultaat:

240 EUR

4x Familie Rose borden, 18e eeuw 6079
4x Familie Rose borden, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2x Familie Rose borden, 18e eeuw 6080
2x Familie Rose borden, 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Chinees beeld, Wijsheer met staf 6081
Chinees beeld, Wijsheer met staf
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
2x Chinese sauskommen, 18e eeuw 6083
2x Chinese sauskommen, 18e eeuw

Resultaat:

170 EUR

3x Chinese vazen 6085
3x Chinese vazen
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Chinese dekselvaas, 18e eeuw 6087
Chinese dekselvaas, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Peking glazen snuffbottle 6090
Peking glazen snuffbottle

Resultaat:

200 EUR

Peking glazen snuffbottle 6091
Peking glazen snuffbottle
Startprijs 200 EUR
Oude Chinese theepot 6092
Oude Chinese theepot
Startprijs 500 EUR
Chinees dekselkannetje, 18e eeuw 6093
Chinees dekselkannetje, 18e eeuw
Startprijs 190 EUR
Chinese trekpot, Kang Xi-stijl 6094
Chinese trekpot, Kang Xi-stijl
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Antiek Chinees roodlak doosje 6095
Antiek Chinees roodlak doosje

Resultaat:

70 EUR

Antieek Chinees roodlak doosje 6096
Antieek Chinees roodlak doosje
Startprijs 50 EUR
Verkocht
6x Chinees Imari porselein 6099
6x Chinees Imari porselein

Resultaat:

400 EUR

Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw 6100
Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Zwavelstokhouder met zilver 6101
Zwavelstokhouder met zilver
Startprijs 120 EUR
2x Grote Chinese vazen 6102
2x Grote Chinese vazen
Startprijs 180 EUR
Antiek Villeroy en Boch servies 6103
Antiek Villeroy en Boch servies
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Porseleinen lamp met brons 6104
Porseleinen lamp met brons

Resultaat:

200 EUR

2x Antieke Japanse scheerbekkens 6105
2x Antieke Japanse scheerbekkens
Startprijs 200 EUR
Verkocht
3x Duitse antieke Hoechst figuren 6106
3x Duitse antieke Hoechst figuren

Resultaat:

175 EUR

Terracotta, Torso van man 6107
Terracotta, Torso van man
Startprijs 150 EUR
6x Fayence pauwenbord, 1900 6108
6x Fayence pauwenbord, 1900
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Grote Imari schotel, 19e eeuw 6109
Grote Imari schotel, 19e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Grote Japanse Satsuma schotel, 19e eeuw 6110
Grote Japanse Satsuma schotel, 19e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Imari bloempot, 19e eeuw 6111
Imari bloempot, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw 6114
Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR
Lot Japanse schotels, 19e eeuw 6115
Lot Japanse schotels, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Grote Japanse Imari theepot, 19e eeuw 6116
Grote Japanse Imari theepot, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
Verkocht
2 Kapitale Imari schotels, 19e eeuw 6117
2 Kapitale Imari schotels, 19e eeuw

Resultaat:

450 EUR

Lot Imari porselein 5x 6119
Lot Imari porselein 5x
Startprijs 150 EUR
Lot kleine Imari borden (9x) 6121
Lot kleine Imari borden (9x)
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Groot Imari bord ø 61,5 cm., 19e eeuw 6123
Groot Imari bord ø 61,5 cm., 19e eeuw

Resultaat:

325 EUR

2x Japanse Imari borden 6124
2x Japanse Imari borden
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Antieke Kutani dekselpot 6125
Antieke Kutani dekselpot

Resultaat:

140 EUR

3x Oost-Duits porselein 6126
3x Oost-Duits porselein
Startprijs 80 EUR
Volkstedst porselein, Paradijsvogel 6128
Volkstedst porselein, Paradijsvogel
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Porseleinen figuur, Ree kalf 6129
Porseleinen figuur, Ree kalf

Resultaat:

80 EUR