Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Imari borden, 19e eeuw 6580
Lot Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Antieke Chinese/Kantonese gemberpot 6583
Antieke Chinese/Kantonese gemberpot
Startprijs 50 EUR
2x Oude Chinese vazen 6587
2x Oude Chinese vazen
Startprijs 50 EUR
3x Imari dekselvaasjes 6247
3x Imari dekselvaasjes
Startprijs 55 EUR
Antieke dekselvaas, 1900 6062
Antieke dekselvaas, 1900
Startprijs 60 EUR
Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw 6100
Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
3x Antiek Majolica Jugendstil, 1915 6192
3x Antiek Majolica Jugendstil, 1915
Startprijs 60 EUR
Gemberpot + Chinese kom 6214
Gemberpot + Chinese kom
Startprijs 60 EUR
Chinese Quang Yin 6216
Chinese Quang Yin
Startprijs 60 EUR
Antieke Chinese boeddha 6229
Antieke Chinese boeddha
Startprijs 60 EUR
Chinese Yixing gelukskikker 6241
Chinese Yixing gelukskikker
Startprijs 60 EUR
2x Antiek Gouda plateel 6244
2x Antiek Gouda plateel
Startprijs 60 EUR
Chinese Familie Rose theepot, 1900 6245
Chinese Familie Rose theepot, 1900
Startprijs 60 EUR
3x Oud keramiek/porselein 6268
3x Oud keramiek/porselein
Startprijs 60 EUR
Lot antiek Delftse Fayence 6285
Lot antiek Delftse Fayence
Startprijs 60 EUR
6x Antiek Japans Imari porselein, 19e eeuw 6320
6x Antiek Japans Imari porselein, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Oud Chinees trekpotje 6335
Oud Chinees trekpotje
Startprijs 60 EUR
6-Kantige Chinese vaas 6342
6-Kantige Chinese vaas
Startprijs 60 EUR
3x Chinese borden 6404
3x Chinese borden
Startprijs 60 EUR
2x Blanc de Chine figuren 6429
2x Blanc de Chine figuren
Startprijs 60 EUR
2x Japans porselein, 20e eeuw 6437
2x Japans porselein, 20e eeuw
Startprijs 60 EUR
Lot Imari porselein, 19e eeuw 6455
Lot Imari porselein, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
5x Imari, 19e eeuw 6458
5x Imari, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Lot oude Chinese trekpotten, 20e eeuw 6481
Lot oude Chinese trekpotten, 20e eeuw
Startprijs 60 EUR
Antieke Chinese Kantonese penselenpot, 1900 6493
Antieke Chinese Kantonese penselenpot, 1900
Startprijs 60 EUR
2x Chinees porselein 6506
2x Chinees porselein
Startprijs 60 EUR
Majolica rozensteker+schaal 6557
Majolica rozensteker+schaal
Startprijs 60 EUR
2x Japanse Satsuma vazen 6219
2x Japanse Satsuma vazen
Startprijs 65 EUR
Majolica Jugendstil tableau 6075
Majolica Jugendstil tableau
Startprijs 70 EUR
Sitzendorf figuur, 1960 6296
Sitzendorf figuur, 1960
Startprijs 70 EUR
Jugendstil vaas, 1910 6444
Jugendstil vaas, 1910
Startprijs 70 EUR
Drie erotische snuffbotlles 6511
Drie erotische snuffbotlles
Startprijs 70 EUR
Grote Japanse Imari theepot, 19e eeuw 6116
Grote Japanse Imari theepot, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
Chinese Fam. Rose vaas 6198
Chinese Fam. Rose vaas
Startprijs 75 EUR
Antieke Chinese vaas 6403
Antieke Chinese vaas
Startprijs 75 EUR
Chinees stenen dekseldoos 6470
Chinees stenen dekseldoos
Startprijs 75 EUR
Lot antiek Japans porselein, 1900 6501
Lot antiek Japans porselein, 1900
Startprijs 75 EUR
Antieke Jugendstil vaas 6059
Antieke Jugendstil vaas
Startprijs 80 EUR
3x Oost-Duits porselein 6126
3x Oost-Duits porselein
Startprijs 80 EUR
Antieke kop + schotel, 19e eeuw 6271
Antieke kop + schotel, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
4x Antieke Carl Schney kop+schotel 6272
4x Antieke Carl Schney kop+schotel
Startprijs 80 EUR
Chinese theepot, 19e eeuw 6302
Chinese theepot, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Oude Chinese schotel 6408
Oude Chinese schotel
Startprijs 80 EUR
Oude messing lampenvoet Claude Monet 6441
Oude messing lampenvoet Claude Monet
Startprijs 80 EUR
Pirkenhammer vaasje 6443
Pirkenhammer vaasje
Startprijs 80 EUR
Lot Japanse/Chinese snuffbottles (8x) 6484
Lot Japanse/Chinese snuffbottles (8x)
Startprijs 80 EUR
2x Oude Chinese vazen 6529
2x Oude Chinese vazen
Startprijs 80 EUR
Antiek Japans Imari bord, 1900 6565
Antiek Japans Imari bord, 1900
Startprijs 80 EUR
7x Antiek Engels keramiek 6193
7x Antiek Engels keramiek
Startprijs 85 EUR
3x Chinese vazen 6085
3x Chinese vazen
Startprijs 90 EUR
2x Japanse Imari borden 6124
2x Japanse Imari borden
Startprijs 90 EUR
Chinese Blanc de Chine 6134
Chinese Blanc de Chine
Startprijs 90 EUR
Japanse Imari vaas, 19e eeuw 6330
Japanse Imari vaas, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR
Antieke Chinese drakenvaas, 17e eeuw ? 6047
Antieke Chinese drakenvaas, 17e eeuw ?
Startprijs 100 EUR
Meissen beer 6055
Meissen beer
Startprijs 100 EUR
Dresden vaas 6068
Dresden vaas
Startprijs 100 EUR
Antiek Villeroy en Boch servies 6103
Antiek Villeroy en Boch servies
Startprijs 100 EUR
Lot kleine Imari borden (9x) 6121
Lot kleine Imari borden (9x)
Startprijs 100 EUR
3x Delftse borden, 18e eeuw 6149
3x Delftse borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Antieke roodlakwerk dekseldoos 6182
Antieke roodlakwerk dekseldoos
Startprijs 100 EUR
Antieke roodlak dekseldoos 6183
Antieke roodlak dekseldoos
Startprijs 100 EUR
Oude Mei Ping vaas 6238
Oude Mei Ping vaas
Startprijs 100 EUR
Antieke beeldengroep, 1930 6293
Antieke beeldengroep, 1930
Startprijs 100 EUR
Antieke beeldengroep, 1930 6295
Antieke beeldengroep, 1930
Startprijs 100 EUR
Zeer grote Japanse schotel, 19e eeuw 6314
Zeer grote Japanse schotel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Oude Chinese cloisonné kom 6366
Oude Chinese cloisonné kom
Startprijs 100 EUR
Grote Chinese schotel 6407
Grote Chinese schotel
Startprijs 100 EUR
Chinees bord met draak 6433
Chinees bord met draak
Startprijs 100 EUR
2x Oude/antieke Yixing theepotten 6434
2x Oude/antieke Yixing theepotten
Startprijs 100 EUR
2x Oude/antieke Chinese kommen 6446
2x Oude/antieke Chinese kommen
Startprijs 100 EUR
Antieke porseleinen plaquette 6065
Antieke porseleinen plaquette
Startprijs 110 EUR
Franse Sevres dekseldoos 6071
Franse Sevres dekseldoos
Startprijs 110 EUR
Volkstedst porselein, Paradijsvogel 6128
Volkstedst porselein, Paradijsvogel
Startprijs 110 EUR
Vier Delfts bonte aardewerken borden 6140
Vier Delfts bonte aardewerken borden
Startprijs 110 EUR
Delfts blauw kaststel 6144
Delfts blauw kaststel
Startprijs 110 EUR
Familie Rose bord, 19e eeuw 6177
Familie Rose bord, 19e eeuw
Startprijs 110 EUR
Acht Chinese schotels, 18e eeuw 6233
Acht Chinese schotels, 18e eeuw
Startprijs 110 EUR
2x Hutschenreuther beeldjes 6066
2x Hutschenreuther beeldjes
Startprijs 120 EUR
Zwavelstokhouder met zilver 6101
Zwavelstokhouder met zilver
Startprijs 120 EUR
Grote Chinese kraagvaas, 20e eeuw 6338
Grote Chinese kraagvaas, 20e eeuw
Startprijs 120 EUR
Limoges porseleinen lampenvoet 6056
Limoges porseleinen lampenvoet
Startprijs 125 EUR
Chinees Hotei beeld 6378
Chinees Hotei beeld
Startprijs 125 EUR
Platelen vaasje 6190
Platelen vaasje
Startprijs 140 EUR
2x Lava steen Chinese figuren, 1900 6370
2x Lava steen Chinese figuren, 1900
Startprijs 140 EUR
2x Oud Chinees porselein 6466
2x Oud Chinees porselein
Startprijs 140 EUR
4 Sitzendorf figuren. 6061
4 Sitzendorf figuren.
Startprijs 150 EUR
Terracotta, Torso van man 6107
Terracotta, Torso van man
Startprijs 150 EUR
6x Fayence pauwenbord, 1900 6108
6x Fayence pauwenbord, 1900
Startprijs 150 EUR
Lot Imari porselein 5x 6119
Lot Imari porselein 5x
Startprijs 150 EUR
4x 18e eeuwse Delftse Fayence borden 6145
4x 18e eeuwse Delftse Fayence borden
Startprijs 150 EUR
4x Delftse borden, 18e eeuw 6146
4x Delftse borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
5x Delfts blauwe Fayence borden, 18e eeuw 6147
5x Delfts blauwe Fayence borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
3 Chinese borden, 19e eeuw 6162
3 Chinese borden, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
4x Delftse Fayence borden, 18e eeuw 6188
4x Delftse Fayence borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
3x Chinees bord, 18e eeuw 6204
3x Chinees bord, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Antieke dekselvaas, 1920 6267
Antieke dekselvaas, 1920
Startprijs 150 EUR