Twaalf Engelse Wedgwood kop en schotels + twaalf kleine schotels met florale decors. Minimale chip mogelijk. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met zeldzaam bodemmerk. Drie wijsheren in landschappen. Beide borden minimale chip. Afmeting: ø 17,8 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen wierookbrander met goud/florale decor. Fijne beschildering. Deksel gelijmd. Afmeting: 28 x 21 x 16 cm ø. In redelijke staat.
Vijf maal Japans antiek Kutani porselein met karpervoorstellingen. Bestaande uit: Drie visschalen, vaas, en wandvaas. Afmeting: 27 - 37 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met rondom figuren in optocht en vleermuizen decor. Minimale chips deksel. Afmeting: 23 x 20 cm ø. In goede staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Chinese kom met Amsterdams bont decor, haarscheur, 18e eeuw. Twee Familie Rose kopjes, één chip bodemrand. Afmeting: 5 x 14 cm. In redelijk/goede sta...
Vier maal 19e eeuws Imari porseleinen miniatuur vaasjes. Bestaande uit: Twee knobbelvazen, chip. En twee pijpvazen. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale, paradijsvogel en goud decors. Afmeting: 24,5 - 32 cm. In goede staat.
Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figurengroep. Voorstellende: Twee dam-spelende oude heren met liggende hond. Afmeting: 24 x 42 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse Duitse steengoed baardmanskruik. Lichte glazuur. Oude haarscheuren. Afmeting: 35 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Vijf oude Hollandse 6-pas tegeltableau's. 20e Eeuw. Onder andere: 1) De Goede Hoop. 2) VII Provinciën. 3) Koe. 4) Landschappen. Afmeting: 46 x 33 cm. In goede staat.
Oude Duitse Dresden porseleinen dekseldoos met vogels, vlinders, insecten en bloemen decor. Gecontourneerd. Afmeting: 11 x 11 x 10 cm. In goede staat.
Vijf antieke aardewerken geglazuurde beelden. Engeland. Bestaande uit: Twee grote Staffordshire honden, twee Dalmatiërs, boer met koe ( één oor chip). Afmeting: 13 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Apart 19e eeuws Perzisch porseleinen schaaltje met florale en goud decor. Afmeting: 5,5 x 15 cm ø. In goede staat.
Lot diverse Hollandse wandtegels in lijst. Aantal: 27 stuks. 18e - 19e Eeuw. Diverse voorstellingen. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zes Duitse Sitzendorf porseleinen soldaten. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met tuin decors en gecontourneerde omranding. Alle drie haarlijn + chips. Afmeting: 4 x 22,5 x 22,5 cm. In redelijke staat.
Vier maal 18e eeuws Chinees porseleinen borden met tuin decors. Twee borden minimale chips. Twee borden goed. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers Duits Hoechst porselein. Handbeschilderd. Bestaande uit: Zes kop + schotels, schaal/bonbonniere, dekseldoos, melkkan, suikerpot. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Drie stuks 19e eeuwse Imari porseleinen schalen. Schelpvorm, met florale, paradijsvogel en goud decor (divers). Grootste heeft haarlijn. Afmeting: 22 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met florale decors in coulissen en vogel + vlinder. Gecontourneerd. Minimale chips randen. Afmeting: ø 11,3 cm. In redelijke staat.
Duitse Hummel porseleinen gele kanarie met goudrand. Monogram C.V. 219. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Eén Queng Lung met tuin decor, goed. Eén Queng Lung met pagode landschap, haarlijn. Eén maal tuin decor gecontourneerd, haarlijn. Eén maal tuin decor, h...
Acht maal divers antiek Chinees serviesgoed, florale decor. Drie maal 18e eeuwse Chinese Imari kopjes, één haarlijn. Vijf maal 18e eeuwse Familie Rose schotels. Eén groot bord chip. Twee schotels haar...
Grote antieke polychrome Delftse Rappe tabakspot 'De St. Omer'. Circa 1900. Afmeting: 39 x 20 cm ø. In goede staat.
Vijf oude/antieke Delftsblauwe vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal porselein, zeshoekig. Drie maal kaststel, keramiek, circa 1920. Afmeting: H 25 - 26 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinese Kantonese siervaas met krijgers. Bovenrand gelijmd. Afmeting: 44 x 19 cm ø. In redelijke staat. rand gelijmd.
Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met tuin + florale decor. Eén bord lichte randschade. Afmeting: circa ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors met bamboe. Twee borden haarscheur + chip. Afmeting: ø 23,8 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden, floraal, divers. Vier borden haarlijnen. Eén bord chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Vijf maal 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Imari kom, twee Familie Rose kinderborden, waarvan één met haarlijn. Bloemvaas decor, randschade. Tuin met bamboe, haarscheur + chips. Afmeting: 1...
Diepe oude Chinees porseleinen schotel met karper + bodemmerk. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen sierschotel met Biedermeier zilveren beugel. Afmeting: 15 x 25,5 cm ø. In goede staat.
Zes antieke, diverse, Japanse porseleinen sierborden. Afmeting: ø 22 - ø 25 cm. In goede staat.
Oud Duits porseleinen servies. Decor Streublümchen. 20e Eeuw. Bestaande uit: 8x eierdoppen, 6x grote borden, 5x soepborden, 17x ontbijtborden, 1x schaal, 10x kop+schotels, 1x schaaltje, 1x dekselpot, ...
Drie oude/antieke vazen. Met figuren decor. Bestaande uit: Eén maal Delft, 18e eeuw, aardewerk, defect. En twee maal Chinese vazen van porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In matig/goede staat.
Antieke porseleinen tafellamp met messing basement. In amfora vorm. Circa 1900. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Antiek Chinees zwart lakwerk dekseldoosje, floraal. Afmeting: 2,2 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Groot lot antieke 19e eeuwse wandtegels, blauw-wit. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Twee maal zotjes, haarlijn. Eén florale decors, haarlijn. Afmeting: ø 12 cm. In red...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal Familie Rose, floraal. Haarlijn bodem. Eén maal Chinees Imari met tuin + goud decor. Afmeting: ø 23 - 23,5 cm. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschalen met florale decors. Eén chip. Afmeting: circa 11 x 25 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Bestaande uit: 18e Eeuwse kom met Amsterdams bont decor, chips bovenrand. 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte kom met lotusbloemen en eenden decor, chi...
Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale, vogels en goud decor. Afmeting: 10 - 14 cm. Één van de kleine vaasjes is gebroken geweest (gelijmd), de andere drie zijn in goede sta...
Hongaarse porseleinen figuur. Kezzel Vestety Hollghaza. Knielende naakte dame. 20e Eeuw. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Decor bloemenkorf, haarlijn. Twee maal coulissen decors, floraal + vogels, goed. Afmeting: ø 11,5 - ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Vier-delige oude Delftse porseleinen set. Twee met Chinese figuren, twee met molen landschappen. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met coulissen decors en vogel. Afmeting: ø 20,8 cm. In goede staat.
Twee maal Engels Royal Doulton England porselein. Bestaande uit: Figuur Pickwick +figuur dame, Top o' the Hill. Afmeting: 10,5 - 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil vazen met florale decors. Eén vaas oor beschadigd. Afmeting: 30 x 16 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vijf maal oude/antieke Chinese jade/spekstenen voorwerpen. Bestaande uit: Twee boeddha's, karbouw met aap, twee amuletten. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen schaal op hoge voet. Met florale en landschap decor. Afmeting: 6,5 x 19,7 cm ø. In goede staat.
Zeven maal oud Chinees Kantonees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vijf sierborden, kom, vaas. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.
Zes maal oud Chinees porselein met landschappen en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Zeven oude Franse porseleinen dekseldoosjes. 20 Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen pijpvazen met florale decor. Afmeting; 13 - 18 cm. In goede staat.
Grote oude Oosterse keramieken zwart geglazuurde olifant met berijders. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Peking glazen snuffbottles. Eén Familie Roze drakenvaas. Eén los glazen deksel. Eén kantig vaasje. Afmeting: 3 -7 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse gecontourneerde Imari porseleinen presenteerschalen. Floraal. Afmeting: 20 x 15 x 3 cm. In goede staat.
Porseleinen Art Deco servies. Creme met chroom. Circa 1930. Bestaande uit: Theekan, suiker + melk set, 14x kop en schotels. Afmeting: 8 - 25 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
Zeven antieke Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Floraal/goud. Afmeting: ø 20 - 21 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen borden met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 17 - 8 cm ø. In goede staat.
Vier maal diverse oude/antieke Hollandse sierschotels. Bestaande uit: Kerfsnede bord, groen/blauw, Friesland Moarns Let de Hiele Dei Let, circa 1900. Porceleyne Fles bord, letters B.K. bloempot met vo...
Drie maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen diepe bordjes met tuin decor. Twee met haarlijn, één goed. Afmeting: 3,5 x 16,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Societe Ceramique Maastricht borden met Potiche decor. Circa 1890. Afmeting: ø 19,5 cm. In goede staat.
Drie stuks 19e eeuwse Japanse Imaria porseleinen vazen met florale en goud decors. Grotere heeft chip. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuur. Voorstellende een schoenmaker aan het werk en poes. Afmeting: 25 x 33 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese Kantonese vazen. Circa 1930 of ouder met krijgers en salamanders decor. Afmeting: circa 25 cm. In goede staat.
Groot oud 48-pas tegeltableau. Met spoorwegen - industrie voorstelling. Handgeschilderd. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Vier antieke Hollandse porseleinen bruidskopjes ter herdenking. 20e Eeuw. 1900 - 1950. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese Familie Noir vaas. Met vogels en pioenrozen decor en olifantenkoppen (bodemmerk). Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee maal 18e eeuwse Chinese porseleinen Queng Long borden met florale decors. Afmeting: ø 23,5 cm + ø 22,8 cm. In goede staat.
Grote Duitse porseleinen vaas. Gerold Porzellan, met rozen decor en goud omranding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Art Deco Limoges porseleinen zes-kantige bonbonschaal. Handbeschilderd, goud decor. Monogram L.D.P. Circa 1930. Afmeting: 10 x 14 x 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Majolica kacheltegel. Interieur met vijf figuren. Eén chip en haarscheur. Afmeting: 7 x 38 x 60 cm. In redelijke staat.
Lot antiek Duits bisquit porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Engel, twee jardinieres (1 vinger eraf), twee jardinieres (beschadigd), één jardiniere (chip), romantisch paar (engel gelijmd). Afmeting:...
18e Eeuws Hollands Delfts kaststel met chinoisserie decors. Transition. Beschadigingen. Afmeting: 20,5 - 26 cm. In matige staat.
Twee Imari porseleinen zes-kantige kommen met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 x 20 x 17 cm. In goede staat.
Elf maal antiek Japans porselein. Bestaande uit: Kutani karper, Kutani theepot (deksel chips), twee gesigneerde vazen met eenden (één vaas beschadigd), dekseldoos, twee Kutani vazen (één beschadigd), ...
Lot Chinees porselein. 18e - 19e en 20e Eeuw. Bestaande uit: Octagonale trekpot, beschadigd. Twee gemberpotten. Trekpot zonder deksel. Inktstel. Zalfdoosje. Deksel. Afmeting: 8 - 16 cm. In redelijk/go...
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H.' 20e Eeuw. In Jugendstil-kleuren. Afmeting circa: 20 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Handbeschilderd 'A.H'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Afmeting: 18 -19 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen knobbelvazen met vier tekens. Bodemmerk. Paradijsvogel decors. Beide bovenrand beschadigd. Afmeting: 20 x 9,3 cm ø. In redelijke staat.
Vijf antieke Chinese steen gebeeldhouwde Foo-honden/Tempel-honden. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Vier maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Twee maal Familie Verte, floraal, met teken, haarlijn + één chip. Eén maal 18e eeuw, blauw/wit, gelijmd. Eén maal 18e eeuw, Famil...
Drie antieke Oosterse natuurstenen bewerkte snijstukken. Floraal, figuratief, met houders. Eén snijstuk minimale beschadiging. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met bodemmerk en florale decors. Onderrand chip. Afmeting: 7 x 16,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antiek 14-delig Japans porseleinen theeservies met landschappen, figuren- en goud decors. Mooi gedetailleerd. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: 19e Eeuwse handbeschilderde flacon. Dekselpot met koperen deksel, circa 1900. Dekseldoos met goud/florale decor, circa 1900. Dekseldoos, ...
19e Eeuwse Japanse terracotta Japanner met originele polychromie. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Twee antieke terracotta houders. Bestaande uit: Kruikje, gelijmd. En een houder met oren en twee compartimenten. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Twee Spaanse Lladro figuren. Bestaande uit: Terriër en een wezel bij bloesemboom. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse porseleinen odeur flacon. Zittende Chinees op hocker. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse porseleinen plaquettes met religieuze voorstellingen. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Majolica dekselvaas met chinoiserie decors. Circa 1900. Gemerkt Sarugacmines. Deksel beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.