Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Antieke Chinese vazen 6399
2x Antieke Chinese vazen

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot, 18e - 19e eeuw 6382
Chinese gemberpot, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot divers China 6376
Lot divers China

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
2x Chinese kom 6374
2x Chinese kom

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Oude Chinese celadon tijger 6371
Oude Chinese celadon tijger

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese vazen 6368
2x Oude Chinese vazen

Resultaat:

40 EUR

Oude Chinese cloisonné kom 6366
Oude Chinese cloisonné kom
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Oude Chinese draken vazen 6364
2x Oude Chinese draken vazen

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2x Antieke Jugendstil vazen 6363
2x Antieke Jugendstil vazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude Chinese pot 6361
Oude Chinese pot

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
10x Antiek Chinees porselein 6350
10x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
2x Chinese potjes 6348
2x Chinese potjes

Resultaat:

220 EUR

2x Chinese waterpotjes 6347
2x Chinese waterpotjes
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Chinees Wanli bord 6345
Chinees Wanli bord

Resultaat:

50 EUR

2x Chinese vazen 6341
2x Chinese vazen
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2x Satsuma vazen, 1930 6328
2x Satsuma vazen, 1930

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x Imari porselein, 19e eeuw 6323
3x Imari porselein, 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Imari wierookbrander, 19e eeuw 6322
Imari wierookbrander, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Imari dekselvazen, 19e eeuw 6319
2x Imari dekselvazen, 19e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Imari trompet vazen, 18e eeuw 6311
2x Imari trompet vazen, 18e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Hongaarse porseleinen figuur, Naakte dame 6306
Hongaarse porseleinen figuur, Naakte dame

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese kommen 6292
2x Antieke Chinese kommen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot oude/antieke sierschotels (4x) 6290
Lot oude/antieke sierschotels (4x)

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
5x Oude/antieke Delftsblauwe vazen 6288
5x Oude/antieke Delftsblauwe vazen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Imari schalen 6282
3x Imari schalen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3-Delig Delfst kaststel, 18e eeuw 6279
3-Delig Delfst kaststel, 18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Art Deco Limoges bonbonschaal, 1930 6270
Art Deco Limoges bonbonschaal, 1930

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Grote Duitse vaas 6269
Grote Duitse vaas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas 6264
Chinese drakenvaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees 6257
2x Oud Chinees

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Hummel figuur, Kanarie 6243
Hummel figuur, Kanarie

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Wedgwood kop/schotels/bordjes 6239
Wedgwood kop/schotels/bordjes

Resultaat:

70 EUR

Oude Mei Ping vaas 6238
Oude Mei Ping vaas
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lot divers Chinees porselein, 18 eeuw 6237
Lot divers Chinees porselein, 18 eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
4x Porceleyne Fles 6234
4x Porceleyne Fles

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuws Chinees porselein 6231
3x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
5x Antieke Chinese Cargo schalen 6228
5x Antieke Chinese Cargo schalen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose dekselpot 6227
Chinees Familie Rose dekselpot

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
4x Chinese borden, 18e eeuw 6224
4x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Chinese borden, Queng Long 6222
2x Chinese borden, Queng Long

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot Makkums aardewerk 6218
Lot Makkums aardewerk

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese vazen 6215
Twee antieke Chinese vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese vaas, zwart 6213
Chinese vaas, zwart

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Yixing theepot 6212
Yixing theepot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kaststel, Porceleyne Fles 6197
Kaststel, Porceleyne Fles

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3x Chinese borden, 18e eeuw 6186
3x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke piedestal (eigenbouw) 6181
Antieke piedestal (eigenbouw)

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Servies, Blue Danube 6180
Servies, Blue Danube

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinees agaat figuur 6179
Chinees agaat figuur

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Lot antieke wandtegels, 19e eeuw 6175
Lot antieke wandtegels, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5x  Oude Hollandse tegeltableau's 6174
5x Oude Hollandse tegeltableau's

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Tegeltableau, 48-pas 6172
Tegeltableau, 48-pas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
10x 17e-18e Eeuwse tegels 6171
10x 17e-18e Eeuwse tegels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Perzisch schaaltje, 19e eeuw 6163
Perzisch schaaltje, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Chinese blauw-witte vaas 6159
Chinese blauw-witte vaas
Startprijs 300 EUR
Verkocht
5x Antieke Engelse beeldjes 6136
5x Antieke Engelse beeldjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Franse Fayence mosterdpot, 18e - 19e eeuw 6130
Franse Fayence mosterdpot, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
5x Oud/antiek porselein 6127
5x Oud/antiek porselein

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Imari kraagvazen 6122
2x Imari kraagvazen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Japanse Imari vaas, 19e eeuw 6120
Japanse Imari vaas, 19e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Japanse Imari dekselpotten, 19e eeuw 6113
2x Japanse Imari dekselpotten, 19e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Grote Imarivaas, 19e eeuw 6112
Grote Imarivaas, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke Chinese roodlak doos 6098
Antieke Chinese roodlak doos

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antiek Chinees lakwerk doosje 6097
Antiek Chinees lakwerk doosje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese Sang du boeuf schotel 6086
Chinese Sang du boeuf schotel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese kom, 18e eeuw 6084
Chinese kom, 18e eeuw

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Set Kang Xi kop en schotels 6082
Set Kang Xi kop en schotels

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese pot, 19e eeuw 6078
Chinese pot, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke porseleinen tafellamp, 1900 6057
Antieke porseleinen tafellamp, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
6x Antieke Meissen borden, 1900 6054
6x Antieke Meissen borden, 1900

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
6x Ambrosius Lamm porseleinen chocoladekopjes, 1915 6051
6x Ambrosius Lamm porseleinen chocoladekopjes, 1915

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Kang Xi bord, 17e-18e eeuw 6049
Kang Xi bord, 17e-18e eeuw

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Oude Chinese siervaas 6040
Oude Chinese siervaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Familie Rose vleesschotel 6037
Familie Rose vleesschotel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antieke Meissen dekselschaal, 1900 6020
Antieke Meissen dekselschaal, 1900

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke Meissen dekselschaal, 1900 6019
Antieke Meissen dekselschaal, 1900

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse Sevres vaas met bronzen montuur 6016
Franse Sevres vaas met bronzen montuur

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
4x Villeroy en Boch 6618
4x Villeroy en Boch

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
4 Delen keramiek, gesigneerd 6616
4 Delen keramiek, gesigneerd

Resultaat:

15 EUR

3x K.P.M. opdienschalen, wit 6615
3x K.P.M. opdienschalen, wit
Startprijs 15 EUR
Terra cotta figuur, 'De denker'. 6614
Terra cotta figuur, 'De denker'.
Startprijs 15 EUR
2x Antieke kastkommen, 1890 6612
2x Antieke kastkommen, 1890
Startprijs 20 EUR
Zes Delftse tegels in lijst, Ambachten 6611
Zes Delftse tegels in lijst, Ambachten
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Lot Japans/Chinees 6610
Lot Japans/Chinees

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot divers porselein 6608
Lot divers porselein

Resultaat:

25 EUR

Opengewerkte schotel 6607
Opengewerkte schotel
Startprijs 20 EUR
Verkocht
2x Kantonese vazen 6605
2x Kantonese vazen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Chinees bordje, 18e eeuw 6603
Chinees bordje, 18e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Imari borden 6602
2x Imari borden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3x Antiek Villeroy & Boch 6601
3x Antiek Villeroy & Boch

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Porseleinen borden 6599
2x Porseleinen borden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
4 Delen keramiek, gesigneerd 6598
4 Delen keramiek, gesigneerd

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
4x Oud/antiek Imari porselein 6595
4x Oud/antiek Imari porselein

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Porseleinen figuren 6594
2x Porseleinen figuren

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 x Fürstenberg cakeschaal. 6593
3 x Fürstenberg cakeschaal.

Resultaat:

20 EUR

3x Duitse vazen 6591
3x Duitse vazen
Startprijs 25 EUR