Twee maal antiek Duits porselein. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal zeldzame reservisten beker, handbeschilderd, kanoniert Alb. Schlegel 1895 - 1897. K.P.M. en een figuur, blauw-roze-wit, meisje op bank...
Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met craquele glazuur en karper decors. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm In goede staat.
18e Eeuwse grote Delftse Fayence sierschotel met pijprokende figuren op kustlijn. Peter Kocx. 1701 - 1722. Gemerkt APK. Bodemrand scherf. Lichte glazuurschades rand. Afmeting: ø 31,5 cm. In goede staa...
Vier antieke Chinees porseleinen borden met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 17 - 8 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese Kantonese gemberpot met krijgers en bodemmerk. Afmeting: 12 x 13 cm ø. In goede staat.
Vijf maal 18e -19e eeuws serviesgoed. Chinees Imari, Familie Rose etc. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 6,5 - 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord haarscheur. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.
Porseleinen Art Deco servies. Creme met chroom. Circa 1930. Bestaande uit: Theekan, suiker + melk set, 14x kop en schotels. Afmeting: 8 - 25 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
Vier maal 19e eeuwse Imari porseleinen platte schalen met diverse florale decors. Gecontourneerd en octagonaal. Eén haarlijn. Afmeting: 22 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse gecontourneerde Imari porseleinen presenteerschalen. Floraal. Afmeting: 20 x 15 x 3 cm. In goede staat.
Acht maal 19e eeuwse Japanse Imari porselein borden. Divers. Twee met haarscheuren. Afmeting: ø 21 - ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord haarscheur. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Zes handbeschilderde porseleinen borden met diverse figuren decors. Door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Vier maal oud Delfts blauw Fayence. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal kandelaar Porceleyne Fles/Stork. Eén asbak/Stork. En één vaas Ram, floraal. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.
Groot antiek Japans Imari porseleinen sierschotel met figuren en bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: ø 34,5 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Chinese figuren. Eén Chinees houtgesneden figuur, gesigneerd, goed, 19e eeuw. Eén metalen Chinees meisje, circa 1920. Twee keramieken Foo-honden, 20e eeuw. Afmeting: 11 - 26 cm. In g...
Vier oude/antieke porseleinen figuren. Drie maal 19e eeuw, Frankrijk, goed. Eén maal Dresden, 20e eeuw, licht beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse Imari porseleinen bloempot. Afmeting: 16 x 18 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel en florale decor. Circa 1900. Twee chips of ouder. Afmeting: H 44 cm. In redelijke staat.
Zes maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Gecontourneerd. Originele set. Eén bord haarscheuren. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse Majolica rozensteker-vaas met schaal. Circa 1900. Floraal + goud decor. Afmeting: 20 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Twee Delftse zeshoekige porseleinen knobbelvazen met diverse landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Vijf maal Chinees porseleinen Familie Verte bordjes met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: ø 13,5 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen borden met florale decors. Eén bord minimale chips. Afmeting: ø 22,8 cm. In redelijk/goede staat.
Aparte antieke Jugendstil Majolica rookverdrijver met olifantenkoppen. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.
Zes maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Floraal. Bestaande uit: Twee pijpvazen, één chip. Eén kraagvaas. Drie vazen, waarvan de grote een restauratie heeft ondergaan. Afmeting: 22 - 31 cm. In redel...
Lot divers oud Chinees. Onder andere: drie snuffbottles, drie vaasjes divers, en rood koraal figuur. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
Lot divers oud Chinees porselein. Onder andere: porselein, cloisonne. Bestaande uit: twee dekselvaasjes, drie flesjes, twee snuffbottles. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden. Eén deksel gerestaureerd. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee Duitse porseleinen (rookverdrijf) uilen. Elektrisch. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Vier grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels met diverse decors. Onder andere: Kraanvogels, landschap, floraal. Grootste bord beschadigd. Afmeting: 29 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Chinees porseleinen bord met tuindecor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21,2 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen karperbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21,3 cm. In goede staat.
Twee zeer grote antieke Duitse vijf liter bierpullen. Bodem genummerd. Eén maal: Der Zitherspieler spielt der Jäger die zither recht fein. En één maal: Immer Wirb - das glück ist Mürb. Afmeting: 47 - ...
Zes grote oude handbeschilderde Duits porseleinen borden door Svetlana Storogenko. 20e Eeuw. Eén maal Meissen, goed. Eén maal Nymphenburg, goed. Eén maal Villeroy Boch, goed. En drie maal gelijmde bor...
Acht maal Duits antiek keramiek. Mogelijk ook Marburger Keramik. Sommige gesigneerd. 19e - 20e Eeuw. Dekselpot, hengsel beschadigd. Verder chips mogelijk. Afmeting: 16 - 34 cm. In redelijk/goede staat...
Drie-delig antiek Engels of Duits Majolica vazenstel. Circa 1900. Twee schenkkannen, gelijmd. Eén bloempot, gelijmd. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijke staat.
Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Peking glazen snuffbottles. Eén Familie Roze drakenvaas. Eén los glazen deksel. Eén kantig vaasje. Afmeting: 3 -7 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren in Jugendstil kleuren. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 50 - 51 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Boeren paar. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 30 - 31 cm. In goede staat.
Grote Duitse Thüringen porseleinen vaas/figurengroep. Handbeschilderd in Jugendstil-kleuren. 'Handgemalt A.H'. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Handbeschilderde grote Duitse K.P.M. porseleinen vaas. Door Svetlana Storogenko. Met damesportretten en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Groot oud Duits Sitzendorf porselein figuur. 'Edele heer met sabel'. 20e Eeuw. Monogram 'G.W'. Bakfout in basis. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Vier maal oud Chinees porselein. Onder andere: Drie maal Kantonese gemberpotten en één grote Familie Rose vaas met krijgers. Afmeting: 10 - 41 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen figuren. Gemerkt met M. Beide beschadigd. Afmeting: 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Twee maal oude Chinese snuffbottles. 20e Eeuw. Eén maal geëmailleerd, landschappen. Eén maal porselein, blauwe draak. Afmeting: 5 ,5 - 7 cm. In goede staat.
Zes oude Duitse porseleinen reservisten bierpullen met tinnen deksels. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat. een met barst.
Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen pijpvazen met florale decor. Afmeting; 13 - 18 cm. In goede staat.
Herend porseleinen bonbonschaal met florale + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal 18e - 19e eeuwse Chinees Kantonese Familie Rose vaasjes met figuren decor. Eén vaasje bakfout. Eén vaasje chip rand. Afmeting: 15 cm. In redelijke staat.
Twee delen Duits Meissen porselein. Eén maal onderzetter met floraal decor en goudrand. Circa 1960. Eén maal sauciere met paars florale decor. Circa 1900. Twee pootjes beschadigd. Afmeting: ø 15 - 20...
Twee Duitse Tettau porseleinen papegaaien met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 19 -22 cm. In goede staat.
Spaanse tafellamp met porseleinen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese blauw/witte vaas met rondom figuren decor in tuin en huis. Afmeting: 45,5 x 17 cm ø. In goede staat.
Vier maal Familie Roze Chinees porseleinen lachende boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mangaan 4-pas tegeltableau met florale decor. Eén hoekje beschadigd. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude erotische Japans/Chinees porseleinen snuffbottles met goud decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Neksteun, kat. Chinees te paard. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Zeven oude Franse porseleinen dekseldoosjes. 20 Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen sierschotel met Biedermeier zilveren beugel. Afmeting: 15 x 25,5 cm ø. In goede staat.
Lot antiek Japans porselein. Circa 1900. Gemerkt. Bestaande uit: Zeven kop en schotels + deksels. Twee kopjes en één schotel beschadigd. Afmeting: circa 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot (11x) divers oud Chinees jade. Onder andere: amuletten, scepter, figuratief, plaquette. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Groot lot (10x) oud divers jade. Onder andere: medaillons, figuratief, amuletten, ringen. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Vier maal oud Chinees jade, figuratief. Afmeting: 5,5 - 12 cm. In goede staat.
Groot lot (9x) divers oud Chinees jade. Onder andere: armbanden, scepter, medaillons figuratief. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Lot van zeven stuks Chinees porselein. Vier maal Chinese Imari schotels. Eén haarlijn. Twee maal blauw-witte bloempot. Eén gelijmd. Eén maal blauw-wit vaasje, pioenroos + kiekendief. Afmeting: 9 -12 c...
Antieke Chinese Kantonese porseleinen penselenpot met bodemmerk en geisha's. Circa 1900. Haarscheur. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.
Oud Chinees porseleinen celadon bord met medaillon en bodemmerk. Afmeting: ø 25,7 cm. In goede staat.
Diepe oude Chinees porseleinen schotel met karper + bodemmerk. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese balustervormige Kantonese dekselvaas met krijgers in landschap decor en bodemmerk. Afmeting: 37 x 19 cm ø. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Imari kom, twee Familie Rose kinderborden, waarvan één met haarlijn. Bloemvaas decor, randschade. Tuin met bamboe, haarscheur + chips. Afmeting: 1...
Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, divers. Eén bord chip, één bord twee chips, één bord minimale chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Vijf maal 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden, floraal, divers. Vier borden haarlijnen. Eén bord chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Acht oude Japanse/Chinese snuffbottles. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal roodlak, één maal agaat, twee maal porselein, één maal glas, twee maal natuursteen (waarvan één jade). Afmeting: 4 - 10 cm. I...
Grote oude Chinees porseleinen kom met amalgaan kleurige florale decor en craquele glazuur. Afmeting: 8 x 20,4 cm ø. In goede staat.
Twee grote porseleinen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Napels, goud + bloem decor. Chips. Eén maal putti + bloemen, G.D.R. Duitsland. Chips. Afmeting: 21 - 28 cm. In redelijke staat.
Lot van vijf oude Chinese trekpotten. 20e Eeuw. Vier maal Yixing, divers. Gemerkt. Eén maal porselein, metalen montuur. Afmeting: circa 8 - 12 cm. In goede staat.
Oude Chinese Kang Xi gemerkte drakenvaas. Melk + bloed. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese celadon bloempot. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40,5 cm ø. In goede staat.
Spaanse porseleinen lampenvoet met engelenkopjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 40 cm. In goede staat. Chips mogelijk.
Oude Chinees porseleinen trekpot met florale decor. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Oude Chinese opengewerkte natuurstenen dekseldoos met boeddha's, reukverdrijver. Afmeting: 8 x 11 cm ø. In goede staat.
Vijf grote Duitse Neo Renaissance porseleinen schalen met rondom figuren decors en blindmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 36,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese blauw-witte draken vaas. Bovenrand ingekort. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.
Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figuur. Voorstellende: Een messenslijper. Stukje af. Afmeting: 35 x 29 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors met bamboe. Twee borden haarscheur + chip. Afmeting: ø 23,8 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met tuin + florale decor. Eén bord lichte randschade. Afmeting: circa ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagode aan zee decor. Gecontourneerd. Afmeting: 23 x 23 cm. In goede staat.
Twee maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen borden met tuin decors. Eén randglazuur chip. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Twee maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen borden met tuin decor. Afmeting: ø 22 - 24 cm. In goede staat.
Vijf maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drie kommen en twee grote borden. Afmeting: 15 - 32 cm. In goede staat.
Vier maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schalen met diverse decors. Afmeting: ø 18 - ø 25 cm. In goede staat.
Zeven maal 19e eeuws Imari porselein met florale decors. Bestaande uit: Drie kommen, één vaas (circa 1800), één dekselvaas (deksel niet origineel), twee schaaltjes. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staa...
Twee antieke Japanse porseleinen Wanli-stijl borden. Gemerkt. Afmeting: ø 19 -26 cm. In goede staat.
Vier antieke borden. Bestaande uit: Drie maal Japan, Imari, floraal + goud, 19e eeuw. Eén maal Makkum, polychrome. Circa 1920. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.