Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antieke Chinese vazen
Resultaat: 145 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen met Familie Rose figuren decor. Eén bodemmerk en één maal tekst. Eén vaas haarlijn en randschade. Afmeting: H 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese gemberpot, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met rondom figuren in optocht en vleermuizen decor. Minimale chips deksel. Afmeting: 23 x 20 cm ø. In goede staat.

Lot divers China
Resultaat: 850 EUR

Lot divers China, jade etc. Bestaande uit: Armband, amuletten, figuren, gesp, snuffbottles etc. Afmeting: 12 - 3 cm. In goede staat.

2x Chinese kom
Resultaat: 180 EUR

Twee oude Chinese bruin geglazuurde porseleinen kommen. Afmeting: 6,7 x 12,3 cm ø en 7 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese celadon tijger
Resultaat: 75 EUR

Oude Chinese celadon tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 14,5 x 23 x 8 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen knobbelvazen met vier tekens. Bodemmerk. Paradijsvogel decors. Beide bovenrand beschadigd. Afmeting: 20 x 9,3 cm ø. In redelijke staat.

Oude Chinese cloisonné kom
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese cloisonné beschilderde kom met draken decor en bodemmerk. Afmeting: 6 x 14,5 cm ø. In goede staat.

2x Oude Chinese draken vazen
Resultaat: 220 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Noir draken vazen met Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 41 x 19 cm ø. In goede staat.

2x Antieke Jugendstil vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Jugendstil vazen met florale decors. Eén vaas oor beschadigd. Afmeting: 30 x 16 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese pot
Resultaat: 170 EUR

Grote oude Chinees porseleinen pot met rondom schrift en bodemmerk. Craquele glazuur. Afmeting: 22,3 x 9,6 cm ø. In goede staat.

10x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 135 EUR

Tien maal antiek Chinees porselein. Onder andere: Imari + Familie Rose. Bestaande uit: Vijf kommen, 18e eeuw, Imari, drie heel, twee beschadigd. Twee schaaltjes, blauw-wit, bodemmerk, goed. Twee maal ...

2x Chinese potjes
Resultaat: 220 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vazen. Bestaande uit: Eén maal draken decor met goud en bodemmerk, fijne beschildering. Eén maal met gemarmerde glazuur. Afmeting: 11,6 cm ø x 11 cm + 9,5 x 10,5 cm ø. In...

2x Chinese waterpotjes
Startprijs 180 EUR

Twee oude Chinees porseleinen waterbakjes met craquele glazuur. Eén gemerkt en met tekst op bodem. Afmeting: 4,5 x 15 cm ø en 4,5 x 13,8 cm ø. In goede staat.

Chinees Wanli bord
Resultaat: 50 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met coulissen decors en vogel. Afmeting: ø 20,8 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Startprijs 200 EUR

Twee oude geglazuurde Chinees porseleinen vazen. Bestaande uit: Blauw/groen glazuur vaas en een grijs/groen craquele glazuur vaas. Afmeting; 17,5 - 21,5 cm. In goede staat.

2x Satsuma vazen, 1930
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Japanse Satsuma vazen met goud decor en geisha's. Circa 1930. Eén vaas haarscheur. Afmeting: 25 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Imari porselein, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Drie maal 19e eeuws Imari porselein, floraal + goud decor. Bestaande uit: Zeldzame knobbelvaas, twee vazen. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.

Imari wierookbrander, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen wierookbrander met goud/florale decor. Fijne beschildering. Deksel gelijmd. Afmeting: 28 x 21 x 16 cm ø. In redelijke staat.

2x Imari dekselvazen, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Twee mooie zes-kantige 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met goud en florale decors. Bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

2x Imari trompet vazen, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Twee maal 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trompet kraagvazen met landschappen, floraal, en goud decor. Qraquele glazuur. Afmeting: 24 x 13,5 cm ø. In goede staat.

Hongaarse porseleinen figuur, Naakte dame
Resultaat: 50 EUR

Hongaarse porseleinen figuur. Kezzel Vestety Hollghaza. Knielende naakte dame. 20e Eeuw. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese kommen
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Bestaande uit: 18e Eeuwse kom met Amsterdams bont decor, chips bovenrand. 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte kom met lotusbloemen en eenden decor, chi...

Lot oude/antieke sierschotels (4x)
Resultaat: 45 EUR

Vier maal diverse oude/antieke Hollandse sierschotels. Bestaande uit: Kerfsnede bord, groen/blauw, Friesland Moarns Let de Hiele Dei Let, circa 1900. Porceleyne Fles bord, letters B.K. bloempot met vo...

5x Oude/antieke Delftsblauwe vazen
Resultaat: 60 EUR

Vijf oude/antieke Delftsblauwe vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal porselein, zeshoekig. Drie maal kaststel, keramiek, circa 1920. Afmeting: H 25 - 26 cm. In goede staat.

3x Imari schalen
Resultaat: 50 EUR

Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschalen met florale decors. Eén chip. Afmeting: circa 11 x 25 cm ø. In goede staat.

3-Delig Delfst kaststel, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

18e Eeuws Hollands Delfts kaststel met chinoisserie decors. Transition. Beschadigingen. Afmeting: 20,5 - 26 cm. In matige staat.

Art Deco Limoges bonbonschaal, 1930
Resultaat: 40 EUR

Art Deco Limoges porseleinen zes-kantige bonbonschaal. Handbeschilderd, goud decor. Monogram L.D.P. Circa 1930. Afmeting: 10 x 14 x 16 cm. In goede staat.

Grote Duitse vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote Duitse porseleinen vaas. Gerold Porzellan, met rozen decor en goud omranding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas
Resultaat: 500 EUR

Oude Chinees porseleinen drakenvaas met goudrand. Gedetailleerd en met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x 11,5 cm ø. In goede staat.

2x Oud Chinees
Resultaat: 300 EUR

Twee maal oud Chinees. Bestaande uit: Theepot met tekst en bodemmerk en een wierookbrander, theeglazuur + bodemmerk, florale decor. Afmeting: 15 x 14,5 x 9 cm ø en 9 x 10 cm ø. In goede staat.

Hummel figuur, Kanarie
Resultaat: 60 EUR

Duitse Hummel porseleinen gele kanarie met goudrand. Monogram C.V. 219. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Wedgwood kop/schotels/bordjes
Resultaat: 70 EUR

Twaalf Engelse Wedgwood kop en schotels + twaalf kleine schotels met florale decors. Minimale chip mogelijk. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.

Oude Mei Ping vaas
Startprijs 100 EUR

Oude Chinees porseleinen baluster vormige vaas met zwarte glazuur en bodemmerk. Mei Ping. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees porselein, 18 eeuw
Resultaat: 130 EUR

Lot divers Chinees porselein. Bestaande uit: Twee zes-hoekige Kang Xi schotels, goed. Twee florale schotels, chips. En één Queng Lung kop+schotel, minimale chips schotel. Afmeting: 8 - 12 cm. In redel...

4x Porceleyne Fles
Resultaat: 75 EUR

Vier delen Delfts keramiek, Porceleyne Fles. 20e Eeuw. Twee grote (wand)borden, chinoiserie decors. Eén grote gelobte schaal. Eén blaker. Floraal. Afmeting: 11,5 - 33 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Drie maal 18e eeuwse Chinese porseleinen borden. Bestaande uit: Eén maal Imari, tuin/bamboe, goed. Eén maal floraal, randglazuur chips. Eén maal landschap/pagodes, goed. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede...

5x Antieke Chinese Cargo schalen
Resultaat: 200 EUR

Vijf maal antiek Chinees Cargo porselein. 17e - 18e Eeuw. Vier schalen en grote celadon kom met reliëf. Eén schaal heeft haarlijnen. Afmeting: 19 - 32 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose dekselpot
Resultaat: 110 EUR

Antiek Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met spelende Chinese kinderen. Zes tekens bodemmerk + merk op deksel. Afmeting: 16 x 11 cm ø. In goede staat.

4x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vier maal 18e eeuws Chinees porseleinen borden met tuin decors. Twee borden minimale chips. Twee borden goed. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese borden, Queng Long
Resultaat: 40 EUR

Twee maal 18e eeuwse Chinese porseleinen Queng Long borden met florale decors. Afmeting: ø 23,5 cm + ø 22,8 cm. In goede staat.

Lot Makkums aardewerk
Resultaat: 20 EUR

Acht delen oud Hollands Makkums aardewerk en polychrome. Bestaande uit: Zeven wandbordjes en één schaal. Afmeting: ø 9 -26 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen met bloesem decors. Afmeting: 23 x 9 cm ø. In goede staat.

Chinese vaas, zwart
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Chinese Familie Noir vaas. Met vogels en pioenrozen decor en olifantenkoppen (bodemmerk). Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Yixing theepot
Resultaat: 100 EUR

Mooie oude Chinese Yixing theepot met bamboe, florale decor en bodemmerk. Afmeting: 12 x 17 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Kaststel, Porceleyne Fles
Resultaat: 110 EUR

Drie-delig Delfts, Porceleyne Fles kaststel. Geribbeld met florale decor. Monogram J. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 44 cm. In goede staat.

3x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Drie maal 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met bloempot decors. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Antieke piedestal (eigenbouw)
Resultaat: 125 EUR

Antieke piedestal. Gemaakt van stukken antiek porselein en Majolica. Eigenbouw. Beschadigingen. Afmeting; 76 x 26 cm ø. In redelijke staat.

Servies, Blue Danube
Resultaat: 250 EUR

Zeer uitgebreid porseleinen Blue Danube servies, decor Zwiebelmuster. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 2x Koffiekan, theekan, 4x melkkan, 3x dekselpotten, sauciere, kandelaar, 7x schalen, 2x onde...

Chinees agaat figuur
Resultaat: 140 EUR

Chinees agaat figuur. Katachtige op houten basement. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 9 x 4 cm. In goede staat.

Lot antieke wandtegels, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Groot lot antieke 19e eeuwse wandtegels, blauw-wit. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.

5x Oude Hollandse tegeltableau's
Resultaat: 65 EUR

Vijf oude Hollandse 6-pas tegeltableau's. 20e Eeuw. Onder andere: 1) De Goede Hoop. 2) VII Provinciën. 3) Koe. 4) Landschappen. Afmeting: 46 x 33 cm. In goede staat.

Tegeltableau, 48-pas
Resultaat: 40 EUR

Groot oud 48-pas tegeltableau. Met spoorwegen - industrie voorstelling. Handgeschilderd. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

10x 17e-18e Eeuwse tegels
Resultaat: 90 EUR

Tien antieke tegels. 17e Eeuw hoofdzakelijk, 18e eeuw divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch schaaltje, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Apart 19e eeuws Perzisch porseleinen schaaltje met florale en goud decor. Afmeting: 5,5 x 15 cm ø. In goede staat.

Chinese blauw-witte vaas
Startprijs 300 EUR

Grote oude Chinees porseleinen blauw-witte vaas met figuren in landschap en bodemmerk. Afmeting: 32,5 cm. In goede staat.

5x Antieke Engelse beeldjes
Resultaat: 60 EUR

Vijf antieke aardewerken geglazuurde beelden. Engeland. Bestaande uit: Twee grote Staffordshire honden, twee Dalmatiërs, boer met koe ( één oor chip). Afmeting: 13 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Franse Fayence mosterdpot, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 130 EUR

18e - 19e Eeuwse Franse polychrome Fayence mosterdpot. Gemerkt B.P. Minimale chips onderkant deksel. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

5x Oud/antiek porselein
Resultaat: 130 EUR

Vijf maal oud/antiek porselein. Onder andere: Sultan, 19e eeuw, beschadigd. Lezende Franse beer, Cuvier Buffon, chip. Twee putti's met bloemen, ankermerk, chips. Verliefd stel. Afmeting: 11 - 18,5 cm....

2x Imari kraagvazen
Resultaat: 160 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met paradijsvogels, tuin en goud decors. Afmeting: 39 - 41 cm. In goede staat.

Japanse Imari vaas, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen siervaas met opvallend goud decor, floraal. Afmeting: 40 x 20 cm ø. In goede staat.

2x Japanse Imari dekselpotten, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met paradijsvogels, Foo-honden en florale decors. Eén oor Foo-hond beschadigd. Eén deksel bakfout. Afmeting: 48 x 20 cm. In redelijk/goede ...

Grote Imarivaas, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvaas met goud decor, vogels, floraal. Deksel gelijmd en niet origineel. Verder in goede staat. Afmeting: 69 x 33 cm ø.

Antieke Chinese roodlak doos
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Chinese roodlak dekseldoos met fruitranken en musicerende figuren in landschap decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 x 16 x 11,5 cm. In goede staat.

Antiek Chinees lakwerk doosje
Resultaat: 50 EUR

Antiek Chinees zwart lakwerk dekseldoosje, floraal. Afmeting: 2,2 x 7,5 cm ø. In goede staat.

Chinese Sang du boeuf schotel
Resultaat: 400 EUR

Oude Chinees porseleinen Sang du Boeuf diepe schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,7 x 20,4 cm ø. In goede staat.

Chinese kom, 18e eeuw
Resultaat: 135 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met Amsterdams bont decor. Afmeting: 6,5 x 14,8 cm ø. In goede staat.

Set Kang Xi kop en schotels
Resultaat: 550 EUR

Zeldzame twaalf-delige 18e - 19e eeuwse Chinese Kang Xi kop en schotel set met gecontourneerde omranding en peterselie decors. Gemerkt. Eén schoteltje gelijmd. Verder in zéér goede staat. Geen chips....

Chinese pot, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Grote Chinees porseleinen bloempot met florale decor. Blauw-wit. Afmeting: 25 - 27 cm ø. In goede staat.

Antieke porseleinen tafellamp, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke porseleinen tafellamp met messing basement. In amfora vorm. Circa 1900. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

6x Antieke Meissen borden, 1900
Resultaat: 400 EUR

Zes maal antieke Duitse porseleinen Meissen borden. Opengewerkt, met Streublümchen decor + goudrand. Knauff zeit. Circa 1900. Afmeting: ø 20,5 cm. In goede staat.

6x Ambrosius Lamm porseleinen chocoladekopjes, 1915
Resultaat: 170 EUR

Zes Dresden Ambrosius Lamm porseleinen chocolade kopjes in diverse kleuren met goud decor. Saxony 1915. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

Kang Xi bord, 17e-18e eeuw
Resultaat: 135 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met vogel in tuin decor. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Oude Chinese siervaas
Resultaat: 150 EUR

Grote oude Chinees porseleinen siervaas met geisha's in tuin decor. Fijne beschildering + tekst. Bodemmerk. Republiek. Afmeting: 46 x 20 cm ø. In goede staat.

Familie Rose vleesschotel
Resultaat: 170 EUR

Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vleesschaal met florale en goud decor. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.

Antieke Meissen dekselschaal, 1900
Resultaat: 450 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen dekselschaal met figuur en streublümchen decor + goud decor. Knauff zeit. Circa 1900. Afmeting: 21 x 33 x 27 cm. In goede staat.

Antieke Meissen dekselschaal, 1900
Resultaat: 500 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen dekselschaal met figuur en streublümchen decor + goud decor. Knauff zeit. Circa 1900. Afmeting: 21 x 33 x 27 cm. In goede staat.

Franse Sevres vaas met bronzen montuur
Resultaat: 300 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse porseleinen Sevres vaas met goud decors. Handgeschilderde figuren, putti en floraal decor. Met bronzen monturen. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

4x Villeroy en Boch
Resultaat: 15 EUR

Vier maal Villeroy en Boch, Bonn. Circa 1915. Twee vazen met florale decor. Twee sierschotels met landschappen en florale decors. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.

4 Delen keramiek, gesigneerd
Resultaat: 15 EUR

Vier maal gesigneerd keramiek. Aardetinten glazuur, Carjan. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal twee-delige vaas. Eén maal kandelaar, chips. Eén maal bolvaasje. Eén maal dekselvaasje. Afmeting: 9 - 23 cm....

3x K.P.M. opdienschalen, wit
Startprijs 15 EUR

Drie grote antieke witte Duitse K.P.M. porseleinen opdienschalen. Circa: 1900 - 1930. Afmeting: 40 - 44 cm. In goede staat.

Terra cotta figuur, 'De denker'.
Startprijs 15 EUR

Groot bruin geglazuurd terracotta figuur, 'De denker'. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 x 20 cm. In goede staat.

2x Antieke kastkommen, 1890
Startprijs 20 EUR

Twee antieke keramieken kastkommen met chinoiserie decor. Circa 1890. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In goede staat.

Zes Delftse tegels in lijst, Ambachten
Startprijs 20 EUR

Zes oude Delftse tegels in lijst. Oude ambachten voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 18 cm. In goede staat.

Lot Japans/Chinees
Resultaat: 20 EUR

Zeven maal oud/antiek Japans + Chinees porselein. Onder andere: Twee Satsuma vaasjes, Kutani kom, twee 18e eeuwse Chinese borden, gelijmd. Twee 19e eeuwse Chinese borden, floraal, goed. Afmeting: 12 -...

Lot divers porselein
Resultaat: 25 EUR

Lot divers porselein. Onder andere: K.P.M., Meissen en onbekend. Bestaande uit: Kop+schotel, Meissen. Drie borden K.P.M. + één schotel. Twee maal kop + schotels + gebaksbord, en één dekseldoos K.P.M. ...

Opengewerkte schotel
Startprijs 20 EUR

Opengewerkte handbeschilderde keramieken schaal met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 31,5 cm ø. In goede staat.

2x Kantonese vazen
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke Chinese Kantonese vazen. Circa 1930 of ouder met krijgers en salamanders decor. Afmeting: circa 25 cm. In goede staat.

Chinees bordje, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen diep Qung Lung bordje met tuin decor. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.

2x Imari borden
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met florale decors en gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

3x Antiek Villeroy & Boch
Resultaat: 20 EUR

Drie delen antiek Villeroy & Boch Bonn keramiek. Circa 1900. Bestaande uit: Wandbord, vaas en dekselvaas. Voorzien van landschappen en florale decors. Afmeting: 16 - 23 cm. In goede staat.

2x Porseleinen borden
Resultaat: 20 EUR

Twee porseleinen borden. Eén tablet Fürstenberg naar Rubens door Svetlana Storogenko. KPM bord naar Johannes Vermeer door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 32 - 33 cm. In goede staat.

4 Delen keramiek, gesigneerd
Resultaat: 20 EUR

Vier oude keramieken vazen waarvan drie gesigneerd. Eén blauw, gemerkt met S met staf. Eén terracotta dubbelvaas, P. Louwers. Eén bruin-grijs, monogram K.H. Eén beschilderde vaas, 30-er jaren. Afmetin...

4x Oud/antiek Imari porselein
Resultaat: 20 EUR

Vier maal oud/antiek Imari porselein. Eén pijpvaas, 19e eeuw, één chip. Twee maal gelobte borden, 19e eeuw, goed. Eén groot sierbord, eerste helft 20e eeuw, goed. Afmeting: 22 - 24 cm. In redelijk/goe...

2x Porseleinen figuren
Resultaat: 20 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén Fürstenberg engel. Eén Hoorn des overvloeds met putti. Ongemerkt. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 23 - 31 cm. In goede staat.

3 x Fürstenberg cakeschaal.
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Duitse handbeschilderde Fürstenberg porseleinen cakeschalen met diverse portretten naar oude meesters en goud decor. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Svetlana Storegesko'. Afmeting: 28 cm ø. In goede ...

3x Duitse vazen
Startprijs 25 EUR

Drie Duitse porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén maal groot, met edelherten, Bavaria K.P.M. Eén maal floraal, Kaiser. En één maal wit, Bavaria K.P.M. Afmeting: 1 8 - 28,5 cm. I...