Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3-Delig Plateel kaststel
Startprijs 50 EUR

Drie-delig Gouda plateel kaststel. Modica Gouda plateel. 20e Eeuw. Oud Gouda. Letters F.P. Florale decor. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.

Monogram H.Z., Fruitschillende man
Resultaat: 80 EUR

Monogram H.Z. Fruitschillende man. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel (porselein?). Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat.

Porseleinen tafelstuk
Resultaat: 75 EUR

Groot porseleinen tafelstuk met putti en rozen + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 42 x 24 cm. In goede staat.

Kaststel, Porceleyne Fles
Resultaat: 110 EUR

Drie-delig Delfts, Porceleyne Fles kaststel. Geribbeld met florale decor. Monogram J. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 44 cm. In goede staat.

Chinese Fam. Rose vaas
Startprijs 75 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met bodemmerk. Afmeting: 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 20 cm ø. In goede staat.

4x Oude porseleinen soldaten
Resultaat: 70 EUR

Vier oude porseleinen soldaten. Gemerkt Napoleon. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 20 cm. Eén beschadigd. In redelijk/goede staat.

4x Duitse porseleinen figuren
Resultaat: 70 EUR

Vier Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Fluitist, goed. Groep Thüringen, man/vrouw, bijenkorf (één vinger). Groep Thüringen, dansend paar (één vinger). Groep lampenvoet, goed. Afmeti...

Lotje Chinese kop+schotels
Resultaat: 200 EUR

Vijf maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal. Bestaande uit: Twee maal Capucijne, drie maal Imari. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

Chinees blauwe glazuur vaas
Resultaat: 575 EUR

Oude Chinees porseleinen blauw geglazuurde pijpvaas met craquele glazuur. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.

6-Kantige Chinese vaas
Resultaat: 800 EUR

Oude Chinees porseleinen zes-kantige vaas met figuren, rotsen en florale decors. Afmeting: 19,5 x 14 x 16 cm. In goede staat.

3x Chinees bord, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met florale en goud decors. Eén kleinere bord, haarlijnen bodem. Eén kleinere bord, minimale chip. Grote bord, minimale haarlijn. Afmeting: 21 - 2...

Melk en bloed bord, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen melk en bloed bord met tuin en goud decor. Minimale randglazuurschade. Afmeting: ø 21,3 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Grote Chinees porseleinen Familie Rose kom, fijn gedecoreerd met florale + tuin decors, vazen etc. Haarscheur. Tevens een vaas, ingekort en een drakenbord, ...

Chinese jade drakenvaas
Startprijs 250 EUR

Oude/antieke grote Chinese groene jade drakenvaas met houtgestoken console. Afmeting: 21 x 12 x 8 cm. In goede staat.

Oude Familie Rose vaas, 2-delig
Resultaat: 875 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas, twee-delig. Met merkzegel op zijkant hals. Keizerlijk geel, florale decors en groene glazuur binnenkant. Binnenrand versluiting iets kapot. Afmeting: 29 x 1...

Chinese blauw-witte penselen pot, 19e eeuw
Startprijs 750 EUR

Grote oude Chinees porseleinen penselen pot met tekst, signatuur en zeegezicht met figuren in boot. Afmeting: 15,5 x 14,3 cm ø. In goede staat.

Twee antieke Chinese gemberpotten
Resultaat: 160 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met kustplaatsen decor. Afmeting: 22 x 21 cm ø. In goede staat.

Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met florale decors. Minimale chip tuit. Afmeting: 10 x 13,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.

Yixing theepot
Resultaat: 100 EUR

Mooie oude Chinese Yixing theepot met bamboe, florale decor en bodemmerk. Afmeting: 12 x 17 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Chinese vaas, zwart
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Chinese Familie Noir vaas. Met vogels en pioenrozen decor en olifantenkoppen (bodemmerk). Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Gemberpot + Chinese kom
Startprijs 60 EUR

Oude Chinees porseleinen gemberpot en Chinese klapmuts kom, gelijmd. Afmeting: 15 - 15,5 cm ø. In matig/goede staat.

Twee antieke Chinese vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen met bloesem decors. Afmeting: 23 x 9 cm ø. In goede staat.

Chinese Quang Yin
Startprijs 60 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin op lotusbloem. Met craquele glazuur. Haarscheuren. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.

6x Makkums aardewerk
Startprijs 45 EUR

Zes delen Hollands Makkums polychrome aardewerk. Bestaande uit: Schenkkan, en vijf schalen. Afmeting: 15,5 - 23 cm. In goede staat.

Lot Makkums aardewerk
Resultaat: 20 EUR

Acht delen oud Hollands Makkums aardewerk en polychrome. Bestaande uit: Zeven wandbordjes en één schaal. Afmeting: ø 9 -26 cm. In goede staat.

2x Japanse Satsuma vazen
Startprijs 65 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma vazen. Circa 1900. Eén maal figuren + olifanten, oude haarlijn. Eén maal floraal beschilderd. Afmeting: 38 - 40 cm. In goede staat.

6 Porseleinen soldaten
Resultaat: 60 EUR

Zes Duitse Sitzendorf porseleinen soldaten. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede staat.

2x Chinese borden, Queng Long
Startprijs 40 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese borden, Queng Long
Resultaat: 40 EUR

Twee maal 18e eeuwse Chinese porseleinen Queng Long borden met florale decors. Afmeting: ø 23,5 cm + ø 22,8 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met tuin decors en gecontourneerde omranding. Alle drie haarlijn + chips. Afmeting: 4 x 22,5 x 22,5 cm. In redelijke staat.

4x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vier maal 18e eeuws Chinees porseleinen borden met tuin decors. Twee borden minimale chips. Twee borden goed. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Duits Hoechts porselein
Resultaat: 60 EUR

Lot divers Duits Hoechst porselein. Handbeschilderd. Bestaande uit: Zes kop + schotels, schaal/bonbonniere, dekseldoos, melkkan, suikerpot. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.

Chinese geglazuurde vaas
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinees porseleinen groen geglazuurde vaas met craquele glazuur. Afmeting: 17 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Chinees Familie Rose dekselpot
Resultaat: 110 EUR

Antiek Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met spelende Chinese kinderen. Zes tekens bodemmerk + merk op deksel. Afmeting: 16 x 11 cm ø. In goede staat.

5x Antieke Chinese Cargo schalen
Resultaat: 200 EUR

Vijf maal antiek Chinees Cargo porselein. 17e - 18e Eeuw. Vier schalen en grote celadon kom met reliëf. Eén schaal heeft haarlijnen. Afmeting: 19 - 32 cm. In goede staat.

Antieke Chinese boeddha
Startprijs 60 EUR

Prachtige antieke Chinees natuurstenen boeddha op lotusbloem. Mooie kwaliteit. Afmeting: 15,4 cm. In goede staat.

8x Chinese porselein, 18e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Acht maal Chinees porselein. 18e Eeuwse bordjes met vazen decor. Drie met enkele chips, rest goed. Afmeting: ø 16,4 cm.

3x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Drie maal 18e eeuwse Chinese porseleinen borden. Bestaande uit: Eén maal Imari, tuin/bamboe, goed. Eén maal floraal, randglazuur chips. Eén maal landschap/pagodes, goed. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede...

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 450 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met reiger, waterpartij en florale decor. Afmeting: H. 60,8 cm. In goede staat.

Acht Chinese schotels, 18e eeuw
Startprijs 110 EUR

Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met Amsterdams bont decor. Eén gelijmd, één haarlijn. Zes goed. Afmeting: 10,7 cm. In redelijk/goede staat.

4x Porceleyne Fles
Resultaat: 75 EUR

Vier delen Delfts keramiek, Porceleyne Fles. 20e Eeuw. Twee grote (wand)borden, chinoiserie decors. Eén grote gelobte schaal. Eén blaker. Floraal. Afmeting: 11,5 - 33 cm. In goede staat.

3x Imari schotels
Resultaat: 60 EUR

Drie stuks 19e eeuwse Imari porseleinen schalen. Schelpvorm, met florale, paradijsvogel en goud decor (divers). Grootste heeft haarlijn. Afmeting: 22 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese schoteltjes, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met florale decors in coulissen en vogel + vlinder. Gecontourneerd. Minimale chips randen. Afmeting: ø 11,3 cm. In redelijke staat.

Lot divers Chinees porselein, 18 eeuw
Resultaat: 130 EUR

Lot divers Chinees porselein. Bestaande uit: Twee zes-hoekige Kang Xi schotels, goed. Twee florale schotels, chips. En één Queng Lung kop+schotel, minimale chips schotel. Afmeting: 8 - 12 cm. In redel...

Oude Mei Ping vaas
Startprijs 100 EUR

Oude Chinees porseleinen baluster vormige vaas met zwarte glazuur en bodemmerk. Mei Ping. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Wedgwood kop/schotels/bordjes
Resultaat: 70 EUR

Twaalf Engelse Wedgwood kop en schotels + twaalf kleine schotels met florale decors. Minimale chip mogelijk. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.

Oud Wedgwood servies
Resultaat: 80 EUR

Oud Wedgwood keramieken servies. 20e Eeuw. Dishwasher save. Bestaande uit: Zes borden, etagere, twaalf ontbijtborden, veertien kop en schotels, zes chocoladekommen, melk+suiker set, theepot en drie sc...

Chinese Yixing gelukskikker
Startprijs 60 EUR

Zeldzame oude/antieke Chinese Yixing gelukskikker met draaibare munt in zijn mond. Met glazen ogen. Gemerkt. Afmeting: 7,5 x 18,5 x 13 cm. In goede staat.

2x Lampenvoeten, Lladro+Wedgwood
Startprijs 40 EUR

Twee aardewerken lampenvoeten. Eén maal Wedgwood of Etruria, keramiek. Eén maal Lladro Spain, porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.

Hummel figuur, Kanarie
Resultaat: 60 EUR

Duitse Hummel porseleinen gele kanarie met goudrand. Monogram C.V. 219. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

2x Antiek Gouda plateel
Startprijs 60 EUR

Twee maal antiek Hollands Gouda plateel. Bestaande uit: Tablet, decor Collier. En een oorvaas, decor Costa. Afmeting: ø 28,5 en 16 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose theepot, 1900
Startprijs 60 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren decor en tekens. Circa 1900. Afmeting: 17 x 14 cm ø. In goede staat.

3x Oude/antieke vazen
Resultaat: 55 EUR

Drie oude/antieke vazen. Met figuren decor. Bestaande uit: Eén maal Delft, 18e eeuw, aardewerk, defect. En twee maal Chinese vazen van porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In matig/goede staat.

3x Imari dekselvaasjes
Startprijs 55 EUR

Drie-delig 19e eeuws Japans porseleinen miniatuur kaststel. Zes-kantig, met florale decors en Foo-hond op deksels. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Delfts bont kaststel
Resultaat: 80 EUR

Groot oud Delfts bont kaststel. Oud Delfts, floraal. Polychroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 - 45 cm. In goede staat.

Japanse blauw-witte kraagvaas.
Resultaat: 130 EUR

Antieke Japanse blauw-witte kraagvaas met landschappen decors. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 28,3 x 14,3 cm ø. In goede staat.

2x 18e eeuwse Chinese borden
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal Familie Rose, floraal. Haarlijn bodem. Eén maal Chinees Imari met tuin + goud decor. Afmeting: ø 23 - 23,5 cm. In goede staat.

4x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 215 EUR

Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Twee sets. Florale + goud decors. Eén bord chips, één bord lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 22,5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met vazen, florale en goud decors. Eén bord goed, één bord chip, één bord lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 23 - 23,5 cm. In redelijk/goede st...

Chinese blauw/witte kom, 18e - 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met bodemmerk. Hert in landschap en florale coulissen. Eén chip. Afmeting: 4,8 x 15,4 cm ø. In redelijke staat.

Grote Fam. Rose theepot
Resultaat: 4.400 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose theepot met vijver decor + floraal. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.

5x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Eén Queng Lung met tuin decor, goed. Eén Queng Lung met pagode landschap, haarlijn. Eén maal tuin decor gecontourneerd, haarlijn. Eén maal tuin decor, h...

2x Oud Chinees
Resultaat: 300 EUR

Twee maal oud Chinees. Bestaande uit: Theepot met tekst en bodemmerk en een wierookbrander, theeglazuur + bodemmerk, florale decor. Afmeting: 15 x 14,5 x 9 cm ø en 9 x 10 cm ø. In goede staat.

4x Oude/antieke Chinese borden
Resultaat: 300 EUR

Vier oude/antieke Chinees porseleinen schotels + bord met bodemmerk. Florale decors. Grote gele schotel gelijmd. Afmeting: ø 14 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

5x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Set van vijf 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden met vazen, florale en goud decors. Gecontourneerde omranding. Eén bord bakfout. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Startprijs 50 EUR

Oude Chinees porseleinen gemberpot met bodemmerk. Spelende Chinese figuren. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Acht maal divers antiek Chinees serviesgoed, florale decor. Drie maal 18e eeuwse Chinese Imari kopjes, één haarlijn. Vijf maal 18e eeuwse Familie Rose schotels. Eén groot bord chip. Twee schotels haar...

Oude Chinese penselenpot
Startprijs 300 EUR

Zeer grote oude Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 17 x 19,2 cm ø. In goede staat.

2x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met zeldzaam bodemmerk. Drie wijsheren in landschappen. Beide borden minimale chip. Afmeting: ø 17,8 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese drakenvaas
Resultaat: 500 EUR

Oude Chinees porseleinen drakenvaas met goudrand. Gedetailleerd en met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Majolica tabakspot, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke Majolica tabakspot met plated hond en tabakspijp. Circa 1900. Afmeting: 17 x 11 cm ø. In goede staat.

2x Bing & Gröhndahl schalen, 20e eeuw
Startprijs 30 EUR

Twee maal Bing & Gröhndahl schalen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 23 cm. In goede staat.

Antieke dekselvaas, 1920
Startprijs 150 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen dekselvaas met florale decor. Gemerkt Roloff. Circa 1920. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

3x Oud keramiek/porselein
Startprijs 60 EUR

Drie maal oud keramiek/porselein met zilver. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén maal porseleinen vaas, blauw-wit, floraal, Alten Kunststadt Bavaria, met zilveren rand. Eén maal porseleinen vaas, florale dec...

Grote Duitse vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote Duitse porseleinen vaas. Gerold Porzellan, met rozen decor en goud omranding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Art Deco Limoges bonbonschaal, 1930
Resultaat: 40 EUR

Art Deco Limoges porseleinen zes-kantige bonbonschaal. Handbeschilderd, goud decor. Monogram L.D.P. Circa 1930. Afmeting: 10 x 14 x 16 cm. In goede staat.

Antieke kop + schotel, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Antieke vroeg 19e eeuwse Empire/Louis Seize kop + schotel met goud decor + tekst + landschap. 1774 - 1824. Afmeting: 8 - 12 cm ø. In goede staat.

4x Antieke Carl Schney kop+schotel
Startprijs 80 EUR

Vier antieke Duitse porseleinen kop en schotels door Carl Schney. Met florale en goud decor. Afmeting: 6,5 x 11 cm ø. In goede staat.

Zes Duitse porseleinen figuren
Startprijs 50 EUR

Zes Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Fürstenberg, Sitzendorf. Handbeschilderd. Eén fluit afgebroken. Eén figuur mist iets in hand. Afmeting: 10 - 22 cm. Verder in goede staat.

Antieke majolica kacheltegel
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke Majolica kacheltegel. Interieur met vijf figuren. Eén chip en haarscheur. Afmeting: 7 x 38 x 60 cm. In redelijke staat.

Lot antiek bisquit porselein
Resultaat: 40 EUR

Lot antiek Duits bisquit porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Engel, twee jardinieres (1 vinger eraf), twee jardinieres (beschadigd), één jardiniere (chip), romantisch paar (engel gelijmd). Afmeting:...

2x Porceleyne Fles vazen, 1920
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Delftse Porceleyne Fles knobbelvazen met florale decors. Circa 1920. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

2x Hollandse borden
Startprijs 50 EUR

Twee grote Hollandse antieke Fayence sierschotels. Onder andere: Porceleyne Fles, 1920, floraal. En één maal Makkum polychrome, tuin decor. Afmeting: ø 34 - ø 40 cm. In goede staat.

2x Delftse (tabaks)potten
Startprijs 40 EUR

Twee oude/antieke Delftse Fayence tabakspotten met florale decors. Eén deksel mist. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

3-Delig Delfst kaststel, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

18e Eeuws Hollands Delfts kaststel met chinoisserie decors. Transition. Beschadigingen. Afmeting: 20,5 - 26 cm. In matige staat.

2x Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde borden. Florale en of goud decor. Eén chip. Afmeting: 30 - 30,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot Imari porselein, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén schelpvormige schaal met tuin decor + goud. Twee gecontourneerde schalen met goud + floraal decor. Afmeting: 17,5 - 32 cm. In goede staat.

3x Imari schalen
Resultaat: 50 EUR

Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschalen met florale decors. Eén chip. Afmeting: circa 11 x 25 cm ø. In goede staat.

Familie Rose sierschotel ø 28 cm, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel met emaille decor. Eén haarlijn. Afmeting: 4,5 x 28 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot antiek Japans Satsuma keramiek
Startprijs 50 EUR

Lot antiek Japans Satsuma keramiek. Eén kaststel, drie-delig met Foo honden. Eén grote bloempot, figuren decors. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.

Lot antiek Delftse Fayence
Startprijs 60 EUR

Zes maal antiek Delftse Fayence. Bestaande uit: Twee kastkommen, 18e eeuw, beschadigd. Vaas, 18e eeuw, beschadigd. Twee deksels, 18e eeuw, beschadigd. Kandelaar, 18e eeuw, beschadigd. Afmeting: 13 - 1...

7x Porseleinen Petrus Regout soepkommen
Startprijs 50 EUR

Zeven antieke porseleinen Petrus Regout Maastricht soepkommen met onderschotels. Circa 1890. Afmeting: 9,5 x 20 cm ø. In goede staat.

Antieke tabakspot, 1900
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke polychrome Delftse Rappe tabakspot 'De St. Omer'. Circa 1900. Afmeting: 39 x 20 cm ø. In goede staat.

5x Oude/antieke Delftsblauwe vazen
Resultaat: 60 EUR

Vijf oude/antieke Delftsblauwe vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal porselein, zeshoekig. Drie maal kaststel, keramiek, circa 1920. Afmeting: H 25 - 26 cm. In goede staat.

Lot diversen, China
Startprijs 50 EUR

Lot diversen China. Onder andere: Dekselvaasjes, kopjes, gemberpotjes, vaasjes, figuur. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke sierschotels (4x)
Resultaat: 45 EUR

Vier maal diverse oude/antieke Hollandse sierschotels. Bestaande uit: Kerfsnede bord, groen/blauw, Friesland Moarns Let de Hiele Dei Let, circa 1900. Porceleyne Fles bord, letters B.K. bloempot met vo...