Drie-delig Gouda plateel kaststel. Modica Gouda plateel. 20e Eeuw. Oud Gouda. Letters F.P. Florale decor. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.
Monogram H.Z. Fruitschillende man. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel (porselein?). Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat.
Groot porseleinen tafelstuk met putti en rozen + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Drie-delig Delfts, Porceleyne Fles kaststel. Geribbeld met florale decor. Monogram J. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 44 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met bodemmerk. Afmeting: 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 20 cm ø. In goede staat.
Vier oude porseleinen soldaten. Gemerkt Napoleon. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 20 cm. Eén beschadigd. In redelijk/goede staat.
Vier Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Fluitist, goed. Groep Thüringen, man/vrouw, bijenkorf (één vinger). Groep Thüringen, dansend paar (één vinger). Groep lampenvoet, goed. Afmeti...
Vijf maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal. Bestaande uit: Twee maal Capucijne, drie maal Imari. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen blauw geglazuurde pijpvaas met craquele glazuur. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen zes-kantige vaas met figuren, rotsen en florale decors. Afmeting: 19,5 x 14 x 16 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met florale en goud decors. Eén kleinere bord, haarlijnen bodem. Eén kleinere bord, minimale chip. Grote bord, minimale haarlijn. Afmeting: 21 - 2...
18e Eeuws Chinees porseleinen melk en bloed bord met tuin en goud decor. Minimale randglazuurschade. Afmeting: ø 21,3 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Grote Chinees porseleinen Familie Rose kom, fijn gedecoreerd met florale + tuin decors, vazen etc. Haarscheur. Tevens een vaas, ingekort en een drakenbord, ...
Oude/antieke grote Chinese groene jade drakenvaas met houtgestoken console. Afmeting: 21 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas, twee-delig. Met merkzegel op zijkant hals. Keizerlijk geel, florale decors en groene glazuur binnenkant. Binnenrand versluiting iets kapot. Afmeting: 29 x 1...
Grote oude Chinees porseleinen penselen pot met tekst, signatuur en zeegezicht met figuren in boot. Afmeting: 15,5 x 14,3 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met kustplaatsen decor. Afmeting: 22 x 21 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met florale decors. Minimale chip tuit. Afmeting: 10 x 13,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Mooie oude Chinese Yixing theepot met bamboe, florale decor en bodemmerk. Afmeting: 12 x 17 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinese Familie Noir vaas. Met vogels en pioenrozen decor en olifantenkoppen (bodemmerk). Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen gemberpot en Chinese klapmuts kom, gelijmd. Afmeting: 15 - 15,5 cm ø. In matig/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen met bloesem decors. Afmeting: 23 x 9 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin op lotusbloem. Met craquele glazuur. Haarscheuren. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.
Zes delen Hollands Makkums polychrome aardewerk. Bestaande uit: Schenkkan, en vijf schalen. Afmeting: 15,5 - 23 cm. In goede staat.
Acht delen oud Hollands Makkums aardewerk en polychrome. Bestaande uit: Zeven wandbordjes en één schaal. Afmeting: ø 9 -26 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Satsuma vazen. Circa 1900. Eén maal figuren + olifanten, oude haarlijn. Eén maal floraal beschilderd. Afmeting: 38 - 40 cm. In goede staat.
Zes Duitse Sitzendorf porseleinen soldaten. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal 18e eeuwse Chinese porseleinen Queng Long borden met florale decors. Afmeting: ø 23,5 cm + ø 22,8 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met tuin decors en gecontourneerde omranding. Alle drie haarlijn + chips. Afmeting: 4 x 22,5 x 22,5 cm. In redelijke staat.
Vier maal 18e eeuws Chinees porseleinen borden met tuin decors. Twee borden minimale chips. Twee borden goed. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers Duits Hoechst porselein. Handbeschilderd. Bestaande uit: Zes kop + schotels, schaal/bonbonniere, dekseldoos, melkkan, suikerpot. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen groen geglazuurde vaas met craquele glazuur. Afmeting: 17 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met spelende Chinese kinderen. Zes tekens bodemmerk + merk op deksel. Afmeting: 16 x 11 cm ø. In goede staat.
Vijf maal antiek Chinees Cargo porselein. 17e - 18e Eeuw. Vier schalen en grote celadon kom met reliëf. Eén schaal heeft haarlijnen. Afmeting: 19 - 32 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Chinees natuurstenen boeddha op lotusbloem. Mooie kwaliteit. Afmeting: 15,4 cm. In goede staat.
Acht maal Chinees porselein. 18e Eeuwse bordjes met vazen decor. Drie met enkele chips, rest goed. Afmeting: ø 16,4 cm.
Drie maal 18e eeuwse Chinese porseleinen borden. Bestaande uit: Eén maal Imari, tuin/bamboe, goed. Eén maal floraal, randglazuur chips. Eén maal landschap/pagodes, goed. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede...
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met reiger, waterpartij en florale decor. Afmeting: H. 60,8 cm. In goede staat.
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met Amsterdams bont decor. Eén gelijmd, één haarlijn. Zes goed. Afmeting: 10,7 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen Delfts keramiek, Porceleyne Fles. 20e Eeuw. Twee grote (wand)borden, chinoiserie decors. Eén grote gelobte schaal. Eén blaker. Floraal. Afmeting: 11,5 - 33 cm. In goede staat.
Drie stuks 19e eeuwse Imari porseleinen schalen. Schelpvorm, met florale, paradijsvogel en goud decor (divers). Grootste heeft haarlijn. Afmeting: 22 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met florale decors in coulissen en vogel + vlinder. Gecontourneerd. Minimale chips randen. Afmeting: ø 11,3 cm. In redelijke staat.
Lot divers Chinees porselein. Bestaande uit: Twee zes-hoekige Kang Xi schotels, goed. Twee florale schotels, chips. En één Queng Lung kop+schotel, minimale chips schotel. Afmeting: 8 - 12 cm. In redel...
Oude Chinees porseleinen baluster vormige vaas met zwarte glazuur en bodemmerk. Mei Ping. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Twaalf Engelse Wedgwood kop en schotels + twaalf kleine schotels met florale decors. Minimale chip mogelijk. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Oud Wedgwood keramieken servies. 20e Eeuw. Dishwasher save. Bestaande uit: Zes borden, etagere, twaalf ontbijtborden, veertien kop en schotels, zes chocoladekommen, melk+suiker set, theepot en drie sc...
Zeldzame oude/antieke Chinese Yixing gelukskikker met draaibare munt in zijn mond. Met glazen ogen. Gemerkt. Afmeting: 7,5 x 18,5 x 13 cm. In goede staat.
Twee aardewerken lampenvoeten. Eén maal Wedgwood of Etruria, keramiek. Eén maal Lladro Spain, porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.
Duitse Hummel porseleinen gele kanarie met goudrand. Monogram C.V. 219. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Hollands Gouda plateel. Bestaande uit: Tablet, decor Collier. En een oorvaas, decor Costa. Afmeting: ø 28,5 en 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren decor en tekens. Circa 1900. Afmeting: 17 x 14 cm ø. In goede staat.
Drie oude/antieke vazen. Met figuren decor. Bestaande uit: Eén maal Delft, 18e eeuw, aardewerk, defect. En twee maal Chinese vazen van porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In matig/goede staat.
Drie-delig 19e eeuws Japans porseleinen miniatuur kaststel. Zes-kantig, met florale decors en Foo-hond op deksels. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Groot oud Delfts bont kaststel. Oud Delfts, floraal. Polychroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 - 45 cm. In goede staat.
Antieke Japanse blauw-witte kraagvaas met landschappen decors. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 28,3 x 14,3 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal Familie Rose, floraal. Haarlijn bodem. Eén maal Chinees Imari met tuin + goud decor. Afmeting: ø 23 - 23,5 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Twee sets. Florale + goud decors. Eén bord chips, één bord lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 22,5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met vazen, florale en goud decors. Eén bord goed, één bord chip, één bord lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 23 - 23,5 cm. In redelijk/goede st...
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met bodemmerk. Hert in landschap en florale coulissen. Eén chip. Afmeting: 4,8 x 15,4 cm ø. In redelijke staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose theepot met vijver decor + floraal. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Eén Queng Lung met tuin decor, goed. Eén Queng Lung met pagode landschap, haarlijn. Eén maal tuin decor gecontourneerd, haarlijn. Eén maal tuin decor, h...
Twee maal oud Chinees. Bestaande uit: Theepot met tekst en bodemmerk en een wierookbrander, theeglazuur + bodemmerk, florale decor. Afmeting: 15 x 14,5 x 9 cm ø en 9 x 10 cm ø. In goede staat.
Vier oude/antieke Chinees porseleinen schotels + bord met bodemmerk. Florale decors. Grote gele schotel gelijmd. Afmeting: ø 14 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Set van vijf 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden met vazen, florale en goud decors. Gecontourneerde omranding. Eén bord bakfout. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen gemberpot met bodemmerk. Spelende Chinese figuren. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm. In goede staat.
Acht maal divers antiek Chinees serviesgoed, florale decor. Drie maal 18e eeuwse Chinese Imari kopjes, één haarlijn. Vijf maal 18e eeuwse Familie Rose schotels. Eén groot bord chip. Twee schotels haar...
Zeer grote oude Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 17 x 19,2 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met zeldzaam bodemmerk. Drie wijsheren in landschappen. Beide borden minimale chip. Afmeting: ø 17,8 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen drakenvaas met goudrand. Gedetailleerd en met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Majolica tabakspot met plated hond en tabakspijp. Circa 1900. Afmeting: 17 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee maal Bing & Gröhndahl schalen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 23 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse porseleinen dekselvaas met florale decor. Gemerkt Roloff. Circa 1920. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Drie maal oud keramiek/porselein met zilver. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén maal porseleinen vaas, blauw-wit, floraal, Alten Kunststadt Bavaria, met zilveren rand. Eén maal porseleinen vaas, florale dec...
Grote Duitse porseleinen vaas. Gerold Porzellan, met rozen decor en goud omranding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Art Deco Limoges porseleinen zes-kantige bonbonschaal. Handbeschilderd, goud decor. Monogram L.D.P. Circa 1930. Afmeting: 10 x 14 x 16 cm. In goede staat.
Antieke vroeg 19e eeuwse Empire/Louis Seize kop + schotel met goud decor + tekst + landschap. 1774 - 1824. Afmeting: 8 - 12 cm ø. In goede staat.
Vier antieke Duitse porseleinen kop en schotels door Carl Schney. Met florale en goud decor. Afmeting: 6,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Zes Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Fürstenberg, Sitzendorf. Handbeschilderd. Eén fluit afgebroken. Eén figuur mist iets in hand. Afmeting: 10 - 22 cm. Verder in goede staat.
Grote antieke Majolica kacheltegel. Interieur met vijf figuren. Eén chip en haarscheur. Afmeting: 7 x 38 x 60 cm. In redelijke staat.
Lot antiek Duits bisquit porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Engel, twee jardinieres (1 vinger eraf), twee jardinieres (beschadigd), één jardiniere (chip), romantisch paar (engel gelijmd). Afmeting:...
Twee antieke Delftse Porceleyne Fles knobbelvazen met florale decors. Circa 1920. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee grote Hollandse antieke Fayence sierschotels. Onder andere: Porceleyne Fles, 1920, floraal. En één maal Makkum polychrome, tuin decor. Afmeting: ø 34 - ø 40 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Delftse Fayence tabakspotten met florale decors. Eén deksel mist. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands Delfts kaststel met chinoisserie decors. Transition. Beschadigingen. Afmeting: 20,5 - 26 cm. In matige staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde borden. Florale en of goud decor. Eén chip. Afmeting: 30 - 30,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén schelpvormige schaal met tuin decor + goud. Twee gecontourneerde schalen met goud + floraal decor. Afmeting: 17,5 - 32 cm. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschalen met florale decors. Eén chip. Afmeting: circa 11 x 25 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel met emaille decor. Eén haarlijn. Afmeting: 4,5 x 28 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot antiek Japans Satsuma keramiek. Eén kaststel, drie-delig met Foo honden. Eén grote bloempot, figuren decors. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.
Zes maal antiek Delftse Fayence. Bestaande uit: Twee kastkommen, 18e eeuw, beschadigd. Vaas, 18e eeuw, beschadigd. Twee deksels, 18e eeuw, beschadigd. Kandelaar, 18e eeuw, beschadigd. Afmeting: 13 - 1...
Zeven antieke porseleinen Petrus Regout Maastricht soepkommen met onderschotels. Circa 1890. Afmeting: 9,5 x 20 cm ø. In goede staat.
Grote antieke polychrome Delftse Rappe tabakspot 'De St. Omer'. Circa 1900. Afmeting: 39 x 20 cm ø. In goede staat.
Vijf oude/antieke Delftsblauwe vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal porselein, zeshoekig. Drie maal kaststel, keramiek, circa 1920. Afmeting: H 25 - 26 cm. In goede staat.
Lot diversen China. Onder andere: Dekselvaasjes, kopjes, gemberpotjes, vaasjes, figuur. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Vier maal diverse oude/antieke Hollandse sierschotels. Bestaande uit: Kerfsnede bord, groen/blauw, Friesland Moarns Let de Hiele Dei Let, circa 1900. Porceleyne Fles bord, letters B.K. bloempot met vo...