Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3-Delig Plateel kaststel 6194
3-Delig Plateel kaststel
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Monogram H.Z., Fruitschillende man 6195
Monogram H.Z., Fruitschillende man

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Porseleinen tafelstuk 6196
Porseleinen tafelstuk

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Kaststel, Porceleyne Fles 6197
Kaststel, Porceleyne Fles

Resultaat:

110 EUR

Chinese Fam. Rose vaas 6198
Chinese Fam. Rose vaas
Startprijs 75 EUR
Verkocht
4x Oude porseleinen soldaten 6199
4x Oude porseleinen soldaten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
4x Duitse porseleinen figuren 6200
4x Duitse porseleinen figuren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lotje Chinese kop+schotels 6201
Lotje Chinese kop+schotels

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinees blauwe glazuur vaas 6202
Chinees blauwe glazuur vaas

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
6-Kantige Chinese vaas 6203
6-Kantige Chinese vaas

Resultaat:

800 EUR

3x Chinees bord, 18e eeuw 6204
3x Chinees bord, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Melk en bloed bord, 18e eeuw 6205
Melk en bloed bord, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Chinees porselein 6206
3x Chinees porselein

Resultaat:

150 EUR

Chinese jade drakenvaas 6207
Chinese jade drakenvaas
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Oude Familie Rose vaas, 2-delig 6208
Oude Familie Rose vaas, 2-delig

Resultaat:

875 EUR

Chinese blauw-witte penselen pot, 19e eeuw 6209
Chinese blauw-witte penselen pot, 19e eeuw
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Twee antieke Chinese gemberpotten 6210
Twee antieke Chinese gemberpotten

Resultaat:

160 EUR

Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw 6211
Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Yixing theepot 6212
Yixing theepot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese vaas, zwart 6213
Chinese vaas, zwart

Resultaat:

40 EUR

Gemberpot + Chinese kom 6214
Gemberpot + Chinese kom
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Twee antieke Chinese vazen 6215
Twee antieke Chinese vazen

Resultaat:

100 EUR

Chinese Quang Yin 6216
Chinese Quang Yin
Startprijs 60 EUR
6x Makkums aardewerk 6217
6x Makkums aardewerk
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Lot Makkums aardewerk 6218
Lot Makkums aardewerk

Resultaat:

20 EUR

2x Japanse Satsuma vazen 6219
2x Japanse Satsuma vazen
Startprijs 65 EUR
Verkocht
6 Porseleinen soldaten 6220
6 Porseleinen soldaten

Resultaat:

60 EUR

2x Chinese borden, Queng Long 6221
2x Chinese borden, Queng Long
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Chinese borden, Queng Long 6222
2x Chinese borden, Queng Long

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Chinees porselein, 18e eeuw 6223
3x Chinees porselein, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Chinese borden, 18e eeuw 6224
4x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Duits Hoechts porselein 6225
Lot Duits Hoechts porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese geglazuurde vaas 6226
Chinese geglazuurde vaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose dekselpot 6227
Chinees Familie Rose dekselpot

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
5x Antieke Chinese Cargo schalen 6228
5x Antieke Chinese Cargo schalen

Resultaat:

200 EUR

Antieke Chinese boeddha 6229
Antieke Chinese boeddha
Startprijs 60 EUR
Verkocht
8x Chinese porselein, 18e eeuw 6230
8x Chinese porselein, 18e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuws Chinees porselein 6231
3x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Chinese vaas 6232
Antieke Chinese vaas

Resultaat:

450 EUR

Acht Chinese schotels, 18e eeuw 6233
Acht Chinese schotels, 18e eeuw
Startprijs 110 EUR
Verkocht
4x Porceleyne Fles 6234
4x Porceleyne Fles

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
3x Imari schotels 6235
3x Imari schotels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Chinese schoteltjes, 18e eeuw 6236
4x Chinese schoteltjes, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot divers Chinees porselein, 18 eeuw 6237
Lot divers Chinees porselein, 18 eeuw

Resultaat:

130 EUR

Oude Mei Ping vaas 6238
Oude Mei Ping vaas
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Wedgwood kop/schotels/bordjes 6239
Wedgwood kop/schotels/bordjes

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Oud Wedgwood servies 6240
Oud Wedgwood servies

Resultaat:

80 EUR

Chinese Yixing gelukskikker 6241
Chinese Yixing gelukskikker
Startprijs 60 EUR
2x Lampenvoeten, Lladro+Wedgwood 6242
2x Lampenvoeten, Lladro+Wedgwood
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Hummel figuur, Kanarie 6243
Hummel figuur, Kanarie

Resultaat:

60 EUR

2x Antiek Gouda plateel 6244
2x Antiek Gouda plateel
Startprijs 60 EUR
Chinese Familie Rose theepot, 1900 6245
Chinese Familie Rose theepot, 1900
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3x Oude/antieke vazen 6246
3x Oude/antieke vazen

Resultaat:

55 EUR

3x Imari dekselvaasjes 6247
3x Imari dekselvaasjes
Startprijs 55 EUR
Verkocht
Delfts bont kaststel 6248
Delfts bont kaststel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Japanse blauw-witte kraagvaas. 6249
Japanse blauw-witte kraagvaas.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x 18e eeuwse Chinese borden 6250
2x 18e eeuwse Chinese borden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Chinese Imari borden, 18e eeuw 6251
4x Chinese Imari borden, 18e eeuw

Resultaat:

215 EUR

3x Chinese Imari borden, 18e eeuw 6252
3x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Chinese blauw/witte kom, 18e - 19e eeuw 6253
Chinese blauw/witte kom, 18e - 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Grote Fam. Rose theepot 6254
Grote Fam. Rose theepot

Resultaat:

4.400 EUR

Verkocht
5x Chinese borden, 18e eeuw 6256
5x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees 6257
2x Oud Chinees

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
4x Oude/antieke Chinese borden 6258
4x Oude/antieke Chinese borden

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
5x Chinese Imari borden, 18e eeuw 6259
5x Chinese Imari borden, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Chinese gemberpot 6260
Chinese gemberpot
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lot Chinees porselein 6261
Lot Chinees porselein

Resultaat:

60 EUR

Oude Chinese penselenpot 6262
Oude Chinese penselenpot
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2x Chinese borden, 18e eeuw 6263
2x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas 6264
Chinese drakenvaas

Resultaat:

500 EUR

Majolica tabakspot, 1900 6265
Majolica tabakspot, 1900
Startprijs 50 EUR
2x Bing & Gröhndahl schalen, 20e eeuw 6266
2x Bing & Gröhndahl schalen, 20e eeuw
Startprijs 30 EUR
Antieke dekselvaas, 1920 6267
Antieke dekselvaas, 1920
Startprijs 150 EUR
3x Oud keramiek/porselein 6268
3x Oud keramiek/porselein
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Grote Duitse vaas 6269
Grote Duitse vaas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Art Deco Limoges bonbonschaal, 1930 6270
Art Deco Limoges bonbonschaal, 1930

Resultaat:

40 EUR

Antieke kop + schotel, 19e eeuw 6271
Antieke kop + schotel, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
4x Antieke Carl Schney kop+schotel 6272
4x Antieke Carl Schney kop+schotel
Startprijs 80 EUR
Zes Duitse porseleinen figuren 6273
Zes Duitse porseleinen figuren
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke majolica kacheltegel 6274
Antieke majolica kacheltegel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot antiek bisquit porselein 6275
Lot antiek bisquit porselein

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Porceleyne Fles vazen, 1920 6276
2x Porceleyne Fles vazen, 1920

Resultaat:

110 EUR

2x Hollandse borden 6277
2x Hollandse borden
Startprijs 50 EUR
2x Delftse (tabaks)potten 6278
2x Delftse (tabaks)potten
Startprijs 40 EUR
Verkocht
3-Delig Delfst kaststel, 18e eeuw 6279
3-Delig Delfst kaststel, 18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

2x Imari borden, 19e eeuw 6280
2x Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Lot Imari porselein, 19e eeuw 6281
Lot Imari porselein, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
3x Imari schalen 6282
3x Imari schalen

Resultaat:

50 EUR

Familie Rose sierschotel ø 28 cm, 18e eeuw 6283
Familie Rose sierschotel ø 28 cm, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR
Lot antiek Japans Satsuma keramiek 6284
Lot antiek Japans Satsuma keramiek
Startprijs 50 EUR
Lot antiek Delftse Fayence 6285
Lot antiek Delftse Fayence
Startprijs 60 EUR
7x Porseleinen Petrus Regout soepkommen 6286
7x Porseleinen Petrus Regout soepkommen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke tabakspot, 1900 6287
Antieke tabakspot, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5x Oude/antieke Delftsblauwe vazen 6288
5x Oude/antieke Delftsblauwe vazen

Resultaat:

60 EUR

Lot diversen, China 6289
Lot diversen, China
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lot oude/antieke sierschotels (4x) 6290
Lot oude/antieke sierschotels (4x)

Resultaat:

45 EUR