Prachtige antieke Chinees natuurstenen boeddha op lotusbloem. Mooie kwaliteit. Afmeting: 15,4 cm. In goede staat.
Zes maal antiek Japans Imari porselein. 19e Eeuw. Eén maal theebus, goed. Eén maal dekselvaas, chip deksel. En vier borden, gecontourneerd, één chip. Afmeting: 13 - 25 cm In redelijk/goede staat.
Twee maal Japans porselein. 20e Eeuw. Eén schaaltje, Hollandse vesting. Eén vaasje, Imari-stijl. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Lot van vijf oude Chinese trekpotten. 20e Eeuw. Vier maal Yixing, divers. Gemerkt. Eén maal porselein, metalen montuur. Afmeting: circa 8 - 12 cm. In goede staat.