Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
6x 19e eeuwse tegels 6448
6x 19e eeuwse tegels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Porseleinen Rosenthal haas 6449
Porseleinen Rosenthal haas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Chinees vaasje, 18e-19e eeuw 6520
2x Chinees vaasje, 18e-19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke Engelse bloempot, 1900 6574
Antieke Engelse bloempot, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x Imari schalen, 19e eeuw 6575
4x Imari schalen, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinees serviesgoed, 18e - 19e eeuw 6582
Chinees serviesgoed, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Volkstedt porselein 6064
Volkstedt porselein

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Tegels in lijst, Jugendstil 6167
Tegels in lijst, Jugendstil

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lotje Chinees porselein (9x) 6389
Lotje Chinees porselein (9x)

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Porseleinen beeldengroep, Napels Kings 6467
Porseleinen beeldengroep, Napels Kings

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
5x Porseleinen borden 6469
5x Porseleinen borden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Porseleinen schalen 6482
2x Porseleinen schalen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
18e Eeuws 4-pas tegeltableau 6512
18e Eeuws 4-pas tegeltableau

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Chinees bordje, 18e eeuw 6524
2x Chinees bordje, 18e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Antieke porseleinen figuren 6527
2x Antieke porseleinen figuren

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Nymphenburg beeldje, 1900 6131
Nymphenburg beeldje, 1900

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Satsuma vazen, 1930 6328
2x Satsuma vazen, 1930

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Octagonale Familie Rose schotel, 18e eeuw 6332
Octagonale Familie Rose schotel, 18e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Spaanse tafellamp 6517
Spaanse tafellamp

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Groot Sitzendorf figuur 6530
Groot Sitzendorf figuur

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Thuringen figurengroep 6532
Thuringen figurengroep

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Grote figuren, Sitzendorf 6533
2 Grote figuren, Sitzendorf

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Sitzendorf beelden 6534
2x Sitzendorf beelden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3-Delig Majolica vazenstel 6537
3-Delig Majolica vazenstel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
6x Handbeschilderde borden 6539
6x Handbeschilderde borden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Zeer grote bierpullen 6540
2x Zeer grote bierpullen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinese vaas met tekens 6546
Chinese vaas met tekens

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Dekselvaasjes met Foo hond 6548
2x Dekselvaasjes met Foo hond

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Delftse knobbelvazen 6556
2x Delftse knobbelvazen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Foo-hond 6563
Antieke Chinese Foo-hond

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x Hollands aardewerk 6567
3x Hollands aardewerk

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x Porceleyne Fles 6597
3x Porceleyne Fles

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek serviesgoed 6425
Lot oud/antiek serviesgoed

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
4x Oude/antieke porseleinen figuren 6562
4x Oude/antieke porseleinen figuren

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
6x Borden, door Svetlana Storogenko 6568
6x Borden, door Svetlana Storogenko

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3x Bierpullen met muziek 6569
3x Bierpullen met muziek

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Imari schalen, 19e eeuw 6577
2x Imari schalen, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein, 19e eeuw 6578
Lot Chinees porselein, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Antieke Porceleyne Fles dekselpotten 6579
2x Antieke Porceleyne Fles dekselpotten

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Grote Chinees/Japanse schotels 6590
2x Grote Chinees/Japanse schotels

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Oude/antieke Chinese vaas 6592
Oude/antieke Chinese vaas

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Chinese figuren 6604
2x Chinese figuren

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot divers porselein 6608
Lot divers porselein

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot Makkums aardewerk 6218
Lot Makkums aardewerk

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 x Fürstenberg cakeschaal. 6593
3 x Fürstenberg cakeschaal.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Porseleinen figuren 6594
2x Porseleinen figuren

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
4x Oud/antiek Imari porselein 6595
4x Oud/antiek Imari porselein

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk 6596
Oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
4 Delen keramiek, gesigneerd 6598
4 Delen keramiek, gesigneerd

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Porseleinen borden 6599
2x Porseleinen borden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
5x Kastkommen, ca. 1900 6600
5x Kastkommen, ca. 1900

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3x Antiek Villeroy & Boch 6601
3x Antiek Villeroy & Boch

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Imari borden 6602
2x Imari borden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Chinees bordje, 18e eeuw 6603
Chinees bordje, 18e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3x Westerwald potten 6606
3x Westerwald potten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3x Chinees porseleinen kommen 6609
3x Chinees porseleinen kommen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot Japans/Chinees 6610
Lot Japans/Chinees

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3x Japanse Satsuma vazen 6613
3x Japanse Satsuma vazen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
4 Delen keramiek, gesigneerd 6616
4 Delen keramiek, gesigneerd

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Chinees/Kantonese vaaslamp 6617
Chinees/Kantonese vaaslamp

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
4x Villeroy en Boch 6618
4x Villeroy en Boch

Resultaat:

15 EUR