Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee antieke Chinese gemberpotten
Resultaat: 160 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met kustplaatsen decor. Afmeting: 22 x 21 cm ø. In goede staat.

4x Imari schalen, 19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Vier maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schalen met diverse decors. Afmeting: ø 18 - ø 25 cm. In goede staat.

2x Sang de Boeuf
Resultaat: 160 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal Sang du Boeuf bord, één maal Sang du Boeuf oorvaas. Eén oor afgebroken. Afmeting: 13,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, divers. Bestaande uit: Fruitboom, gaaf. Florale decor, minimale chips. Tuin decor + pagode, minimale chips. Afmeting: ø 22 - 28 cm. In redelijk/goede s...

Oude Chinese siervaas
Resultaat: 150 EUR

Grote oude Chinees porseleinen siervaas met geisha's in tuin decor. Fijne beschildering + tekst. Bodemmerk. Republiek. Afmeting: 46 x 20 cm ø. In goede staat.

3x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Drie maal 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille tuin decors en goud decors. Gecontourneerde omranding. Eén bord haarlijn. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Weense vazen, 1900
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Weense vazen met goud en figuren decors. Handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 21 x 11 cm ø. In goede staat.

KPM servies (koffie+thee)
Resultaat: 150 EUR

Handbeschilderd Duits KPM porseleinen koffie/theeservies. 20e Eeuw. Later beschilderd door A.H. Met florale decor. Bestaande uit: Twee koffie/theekannen, melk+suikerpot, zes kop + schotels met dubbel...

3x Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Grote Chinees porseleinen Familie Rose kom, fijn gedecoreerd met florale + tuin decors, vazen etc. Haarscheur. Tevens een vaas, ingekort en een drakenbord, ...

2x Imari dekselvazen, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse zes-kantige Imari porseleinen dekselvazen met florale en goud decor. Eén deksel gelijmd. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.

Grote jade plaquette (ø 30 cm )
Resultaat: 150 EUR

Grote oude/antieke Chinese jade plaquette met draken decor. Twee-zijdig. Mooie kwaliteit. Afmeting: circa 1 x 30 cm ø. In goede staat.

Jugendstil lampenvoet, 1910
Resultaat: 150 EUR

Antieke Jugendstil keramieken lampenvoet. Met etiket Georg Jensen New York + driehoek stempel. Circa 1910. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

4x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden, divers. Drie borden haarscheur, één bord chip. Afmeting: ø 23 cm. In matige/redelijke staat.

Grote Chinese Familie Rose schotel
Resultaat: 150 EUR

Zeer grote gemerkte (6 tekens) Chinees porseleinen Familie Rose schotel met fruit, florale en vogel decor. Gecontourneerd. Afmeting: 8 x 45,7 cm ø. In goede staat.

2x Antieke Chinese vazen
Resultaat: 145 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen met Familie Rose figuren decor. Eén bodemmerk en één maal tekst. Eén vaas haarlijn en randschade. Afmeting: H 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Kutani dekselpot
Resultaat: 140 EUR

Grote antieke Japans porseleinen Kutani dekselvaas met vogels en florale beschildering + goud decor. Gesigneerd, mooie kwaliteit. Afmeting: 43 x 21 cm ø. In goede staat.

Delftse plaquette, 20e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Zeer grote Delfts keramieken plaquette met Hollands dorpsgezicht. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 52 cm. In goede staat.

Familie Rose schotel, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Zeer groot 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schotel met emaille tuin decor. Chip + haarscheur. Afmeting: ø 35 cm. In redelijke staat.

Chinees agaat figuur
Resultaat: 140 EUR

Chinees agaat figuur. Katachtige op houten basement. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 9 x 4 cm. In goede staat.

Antiek Satsuma servies, 1900
Resultaat: 140 EUR

Antiek fijn gedecoreerd vijf-delig Japans Satsuma theeservies met goud en figuren decors. Circa 1900 (Meiji periode). Bodemmerk. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

6x Duitse bierpullen
Resultaat: 140 EUR

Zes oude Duitse porseleinen reservisten bierpullen met tinnen deksels. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat. een met barst.

Kang Xi bord, 17e-18e eeuw
Resultaat: 135 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met vogel in tuin decor. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Chinese kom, 18e eeuw
Resultaat: 135 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met Amsterdams bont decor. Afmeting: 6,5 x 14,8 cm ø. In goede staat.

10x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 135 EUR

Tien maal antiek Chinees porselein. Onder andere: Imari + Familie Rose. Bestaande uit: Vijf kommen, 18e eeuw, Imari, drie heel, twee beschadigd. Twee schaaltjes, blauw-wit, bodemmerk, goed. Twee maal ...

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 135 EUR

Lot van zeven stuks Chinees porselein. Vier maal Chinese Imari schotels. Eén haarlijn. Twee maal blauw-witte bloempot. Eén gelijmd. Eén maal blauw-wit vaasje, pioenroos + kiekendief. Afmeting: 9 -12 c...

2x Familie Rose borden, 18e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Twee mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille tuin en goud decors. Minimale randglazuurschade. Afmeting: ø 23,1 cm. In goede staat.

5x Oud/antiek porselein
Resultaat: 130 EUR

Vijf maal oud/antiek porselein. Onder andere: Sultan, 19e eeuw, beschadigd. Lezende Franse beer, Cuvier Buffon, chip. Twee putti's met bloemen, ankermerk, chips. Verliefd stel. Afmeting: 11 - 18,5 cm....

Franse Fayence mosterdpot, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 130 EUR

18e - 19e Eeuwse Franse polychrome Fayence mosterdpot. Gemerkt B.P. Minimale chips onderkant deksel. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees porselein, 18 eeuw
Resultaat: 130 EUR

Lot divers Chinees porselein. Bestaande uit: Twee zes-hoekige Kang Xi schotels, goed. Twee florale schotels, chips. En één Queng Lung kop+schotel, minimale chips schotel. Afmeting: 8 - 12 cm. In redel...

Japanse blauw-witte kraagvaas.
Resultaat: 130 EUR

Antieke Japanse blauw-witte kraagvaas met landschappen decors. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 28,3 x 14,3 cm ø. In goede staat.

Grote oude wierookpot
Resultaat: 130 EUR

Oude grote Chinees porseleinen wierookpot op drie poten met rondom figuren en tekens decors. Afmeting: 14,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 130 EUR

Lot van zeven delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Chinees porselein met Chinese vrouwen decors en florale decors in coulissen. Gemerkt F. Eén kopje goed, één kopje haarscheur. Twee schotels goed....

Tegeltableau, 18e eeuw
Resultaat: 125 EUR

Tegeltableau met acht tegels. 18e Eeuw. Figuren in landschap decor. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.

Antieke piedestal (eigenbouw)
Resultaat: 125 EUR

Antieke piedestal. Gemaakt van stukken antiek porselein en Majolica. Eigenbouw. Beschadigingen. Afmeting; 76 x 26 cm ø. In redelijke staat.

Chinese Wanli schotel, 17e eeuw
Resultaat: 120 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli schotel. Kraakporselein. Met landschap decor. Twee haarlijnen. Afmeting: ø 29,4 cm. In redelijke staat.

2x Antieke Chinese Kang Xi borden
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xi borden. 17e - 18e Eeuw. Eén maal met figuren decor, zes tekens, gelijmd. Eén maal bloemvazen decor, chips + haarlijn. Afmeting: ø 26 - 27 cm. In redelijke staa...

2x 18e Eeuwse Chinese cups + schotels
Resultaat: 120 EUR

Twee maal 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen hoge cups met schotels. Florale decors. Afmeting: 13 x 7,8 cm ø. In goede staat.

2x Chinese Familie Rose vazen, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose pijpvazen met gouden en roze draken inzetten, floraal, goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: 17 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuws kleine Familie Rose Chinees porseleinen trekpot met figuren en perzikboom decor. Afmeting: 7,5 x 10,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese bloempot
Resultaat: 110 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met bodemmerk. Zes tekens bodemmerk. Keizerlijk geel met Chinese kinderen decor. Afmeting: 18,5 x 22 cm ø. In goede staat.

Japanse Imari vaas, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen siervaas met opvallend goud decor, floraal. Afmeting: 40 x 20 cm ø. In goede staat.

Kaststel, Porceleyne Fles
Resultaat: 110 EUR

Drie-delig Delfts, Porceleyne Fles kaststel. Geribbeld met florale decor. Monogram J. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 44 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose dekselpot
Resultaat: 110 EUR

Antiek Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met spelende Chinese kinderen. Zes tekens bodemmerk + merk op deksel. Afmeting: 16 x 11 cm ø. In goede staat.

2x Porceleyne Fles vazen, 1920
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Delftse Porceleyne Fles knobbelvazen met florale decors. Circa 1920. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Imari kommen
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kommen met florale decors. Eén chip en andere één haarlijn. Afmeting: 7 x 14,5 cm ø. In goede staat.

2x Imari dekselvazen, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Twee mooie zes-kantige 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met goud en florale decors. Bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

2x Imari bloempotten
Resultaat: 110 EUR

Twee maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempotten met florale decors. Afmeting: ø 15,5 - 19 cm. In goede staat.

4x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Divers. Met florale decors. Twee goed, één met minimale chips. Eén met haarlijnen. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese pot, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Grote Chinees porseleinen bloempot met florale decor. Blauw-wit. Afmeting: 25 - 27 cm ø. In goede staat.

Chinese dekselvaas, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met piedestals en bloemvazen decor. Deksel onderrand chip, randglazuur schade. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 27 x 9,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

6x Antieke platelen vazen
Resultaat: 100 EUR

Zes maal antiek Arnhems plateel met florale decor. Bestaande uit onder andere: Drie kleine vaasjes, één grote Jugendstil vaas, één abstracte vaas. Craquele mogelijk. Afmeting: 14 - 31 cm. In redelijk...

Melk en bloed bord, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen melk en bloed bord met tuin en goud decor. Minimale randglazuurschade. Afmeting: ø 21,3 cm. In redelijk/goede staat.

Yixing theepot
Resultaat: 100 EUR

Mooie oude Chinese Yixing theepot met bamboe, florale decor en bodemmerk. Afmeting: 12 x 17 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Twee antieke Chinese vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen met bloesem decors. Afmeting: 23 x 9 cm ø. In goede staat.

3x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Drie maal 18e eeuwse Chinese porseleinen borden. Bestaande uit: Eén maal Imari, tuin/bamboe, goed. Eén maal floraal, randglazuur chips. Eén maal landschap/pagodes, goed. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede...

Antieke beeldengroep, 1930
Resultaat: 100 EUR

Groot antiek Duits keramieken beeld, twee bruine beren. Circa 1930. Onduidelijk gemerkt. K met dak. Afmeting: 37 x 37 x 12 cm. In goede staat.

4x Duitse bierpullen
Resultaat: 100 EUR

Vier oude Duitse Fayence bierpullen. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.

4x Antieke borden
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke borden. Bestaande uit: Drie maal Japan, Imari, floraal + goud, 19e eeuw. Eén maal Makkum, polychrome. Circa 1920. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.

3x Imari schalen, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schalen met diverse florale decors. Eén schaal haarlijn. Afmeting: ø 24 - ø 25 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese paper weight
Resultaat: 100 EUR

Grote oude/antieke Chinese natuurstenen paper weight met lakstempel en signatuur. Afmeting: 9 x 7 cm ø. In goede staat.

6x Imari vazen, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Zes maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Floraal. Bestaande uit: Twee pijpvazen, één chip. Eén kraagvaas. Drie vazen, waarvan de grote een restauratie heeft ondergaan. Afmeting: 22 - 31 cm. In redel...

3x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Drie maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen borden met florale decors. Eén bord minimale chips. Afmeting: ø 22,8 cm. In redelijk/goede staat.

Terracotta bodemvondst + certificaat
Resultaat: 95 EUR

Terracotta bodemvondst. Cyprus met Licency export Cyprus. Torso op houten basement. Afmeting H 12,5 cm. In goede staat.

2x Japanse Imari borden
Resultaat: 90 EUR

Twee maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen gecontourneerde sierschotels. Floraal + goud decor. Afmeting: 26,5 - 33,5 cm ø. In goede staat.

Petrus Regout servies
Resultaat: 90 EUR

Antiek Petrus ragout eetservies Maastricht, 34-delig omstreeks 1890, Tournay decor. o.a. drie dekselterrines, sauskom, 4 ovale schalen, grote schaal(randschade) groot bord, 9 soepborden, 8 eetborden, ...

10x 17e-18e Eeuwse tegels
Resultaat: 90 EUR

Tien antieke tegels. 17e Eeuw hoofdzakelijk, 18e eeuw divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Drie maal 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met bloempot decors. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

3x Imari porselein, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Drie maal 19e eeuws Imari porselein, floraal + goud decor. Bestaande uit: Zeldzame knobbelvaas, twee vazen. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.

Set Japanse Satsuma vaasjes
Resultaat: 90 EUR

Twee Japanse Satsuma vazen met fijn beschilderde decors, bamboe, goud fazanten. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15,5 x 8 cm ø. In goede staat.

Lot diverse antieke tegels
Resultaat: 90 EUR

Lot diverse antieke Hollandse wandtegels. 17e - 18e en 19e eeuw. Onder andere met dieren, bloemen decor etc. Afmeting: circa 13 x 13 cm. Zowel beschadigde als goede tegels. In redelijke staat.

2x Japanse Satsuma vazen , 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Satsuma keramieken siervazen met koppen, draken en goud decor. Beide vazen mooie kwaliteit. Randbeschadiging. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In redelijke staat.

2x Chinese beeldjes, Blanc de Chine
Resultaat: 90 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine figuren. Minimale chips geisha. Vinger beschadigd oude man. Gemerkt. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Japans porselein 14x
Resultaat: 90 EUR

Veertien maal Japans porselein. 19e Eeuw. Onder andere: Kutani + Imari. Bestaande uit: 11x miniatuur, 2x pijpvaas, 1x knobbelvaas. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.

7x Imari vaasjes, divers
Resultaat: 85 EUR

Zeven stuks 19e eeuwse Imari porseleinen miniatuur vaasjes met florale decor. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

Porseleinen figuur, Ree kalf
Resultaat: 80 EUR

Duits porseleinen reekalf. Metzler + Ortloff. 20e Eeuw. Door Fr. Lippert. Afmeting: 13,5 x 16 x 7 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuws Chinees Imari porselein
Resultaat: 80 EUR

Drie maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels met katten en florale decors en goud decors. Eén kopje heeft haarlijn. Afmeting: 4 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.

Monogram H.Z., Fruitschillende man
Resultaat: 80 EUR

Monogram H.Z. Fruitschillende man. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel (porselein?). Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat.

Chinese geglazuurde vaas
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinees porseleinen groen geglazuurde vaas met craquele glazuur. Afmeting: 17 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Oud Wedgwood servies
Resultaat: 80 EUR

Oud Wedgwood keramieken servies. 20e Eeuw. Dishwasher save. Bestaande uit: Zes borden, etagere, twaalf ontbijtborden, veertien kop en schotels, zes chocoladekommen, melk+suiker set, theepot en drie sc...

Delfts bont kaststel
Resultaat: 80 EUR

Groot oud Delfts bont kaststel. Oud Delfts, floraal. Polychroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 - 45 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Vijf maal Chinees porselein. 18e Eeuwse schotels met tuin decor en bij. Drie schotels chips. Afmeting: ø 13,2 cm. In redelijk/goede staat.

5x Chinese altaar figuren, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Vijf 19e eeuwse vergulde gepolychromeerde Chinese houtgesneden altaar figuren op consoles. Minimale beschadigingen. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.

3x Oud Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Drie maal oud Chinees porselein. Bestaande uit o.a.: Gewicht met tekens, chip. Trekpot naar antiek voorbeeld. Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen borden met tuin decor. Afmeting: ø 22 - 24 cm. In goede staat.

2x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen borden met tuin decors. Eén randglazuur chip. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.

3x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagode aan zee decor. Gecontourneerd. Afmeting: 23 x 23 cm. In goede staat.

3x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, divers. Eén bord chip, één bord twee chips, één bord minimale chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.

Oude Sevres dekseldoos, 20e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Oude Sevres gemerkte porseleinen dekseldoos. Ovaal met goud decor en figuren in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 5,5 x 10 x 6 cm. In goede staat.

Porseleinen tafelstuk
Resultaat: 75 EUR

Groot porseleinen tafelstuk met putti en rozen + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 42 x 24 cm. In goede staat.

4x Porceleyne Fles
Resultaat: 75 EUR

Vier delen Delfts keramiek, Porceleyne Fles. 20e Eeuw. Twee grote (wand)borden, chinoiserie decors. Eén grote gelobte schaal. Eén blaker. Floraal. Afmeting: 11,5 - 33 cm. In goede staat.

Oude Chinese celadon tijger
Resultaat: 75 EUR

Oude Chinese celadon tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 14,5 x 23 x 8 cm. In goede staat.

Grote Samson kom, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Franse Samson decor. Afmeting: 9 x 21 cm ø. In goede staat.

Antiek Chinees roodlak doosje
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Chinese roodlak dekseldoos met figuren in landschap decor. Afmeting: 6,3 x 12,8 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese roodlak doos
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Chinese roodlak dekseldoos met fruitranken en musicerende figuren in landschap decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 x 16 x 11,5 cm. In goede staat.

4x Oude porseleinen soldaten
Resultaat: 70 EUR

Vier oude porseleinen soldaten. Gemerkt Napoleon. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 20 cm. Eén beschadigd. In redelijk/goede staat.

4x Duitse porseleinen figuren
Resultaat: 70 EUR

Vier Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Fluitist, goed. Groep Thüringen, man/vrouw, bijenkorf (één vinger). Groep Thüringen, dansend paar (één vinger). Groep lampenvoet, goed. Afmeti...