Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote Chinese vaas, 17e - 18e eeuw 6000
Grote Chinese vaas, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

1.800 EUR

Chinese schenkkan 17e/18e eeuw 6001
Chinese schenkkan 17e/18e eeuw
Startprijs 700 EUR
5-Delig Chinees/Kantonees kaststel 6002
5-Delig Chinees/Kantonees kaststel
Startprijs 650 EUR
6x Chinese Kang Xi borden, 17e-18e eeuw 6003
6x Chinese Kang Xi borden, 17e-18e eeuw
Startprijs 550 EUR
2x Antieke siervazen, 1880 6004
2x Antieke siervazen, 1880
Startprijs 325 EUR
Verkocht
Familie Rose vaas, 18e - 19e eeuw 6005
Familie Rose vaas, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
4 Delen Meissen porselein 6006
4 Delen Meissen porselein

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
6 Kang Xy borden, Chinees 18e eeuw 6007
6 Kang Xy borden, Chinees 18e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Sevres schaal met montuur 6008
Sevres schaal met montuur
Startprijs 550 EUR
7x Meissen schalen 6009
7x Meissen schalen
Startprijs 500 EUR
Zeldzame Unica Mobach Utrecht vaas 6010
Zeldzame Unica Mobach Utrecht vaas
Startprijs 600 EUR
Antieke Nymphenburg hond 6011
Antieke Nymphenburg hond
Startprijs 350 EUR
Tegeltableau, 19e eeuw 6012
Tegeltableau, 19e eeuw
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
2x Rosenthal dekselcoupes 6013
2x Rosenthal dekselcoupes

Resultaat:

370 EUR

Kapitale figuren groep Thüringen 6014
Kapitale figuren groep Thüringen
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
2x Chinese fabeldieren 6015
2x Chinese fabeldieren

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Franse Sevres vaas met bronzen montuur 6016
Franse Sevres vaas met bronzen montuur

Resultaat:

300 EUR

2x Oude Empire-stijl vazen 6017
2x Oude Empire-stijl vazen
Startprijs 250 EUR
Oude Sevres-stijl dekseldoos 6018
Oude Sevres-stijl dekseldoos
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Antieke Meissen dekselschaal, 1900 6019
Antieke Meissen dekselschaal, 1900

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Meissen dekselschaal, 1900 6020
Antieke Meissen dekselschaal, 1900

Resultaat:

450 EUR

3x Meissen schalen 6021
3x Meissen schalen
Startprijs 500 EUR
Meissen visschaal 6022
Meissen visschaal
Startprijs 300 EUR
2x Royal Doulton vazen, 1910 6023
2x Royal Doulton vazen, 1910
Startprijs 550 EUR
Twee Meissen vazen eind 19e eeuw 6024
Twee Meissen vazen eind 19e eeuw
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Samson de Paris kaststel, 1900 6025
Samson de Paris kaststel, 1900

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Yixing kan 6026
Antieke Chinese Yixing kan

Resultaat:

3.300 EUR

Verkocht
Oude/antieke Yixing trekpot 6027
Oude/antieke Yixing trekpot

Resultaat:

170 EUR

Paar Familie Rose vazen 6028
Paar Familie Rose vazen
Startprijs 1.500 EUR
6x Familie Rose borden, 18e eeuw 6029
6x Familie Rose borden, 18e eeuw
Startprijs 280 EUR
Verkocht
Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw 6030
Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
3x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw 6031
3x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Chinese Wanli schotel, 17e eeuw 6033
Chinese Wanli schotel, 17e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3x Chinese borden, 18e eeuw 6034
3x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
6x  Chinese 18e Eeuwse borden 6035
6x Chinese 18e Eeuwse borden

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
3x Vleesschotel, 18e eeuw 6036
3x Vleesschotel, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Familie Rose vleesschotel 6037
Familie Rose vleesschotel

Resultaat:

170 EUR

Zeer grote oude kapitale Chinese vaas 6038
Zeer grote oude kapitale Chinese vaas
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Oude Chinese siervaas 6040
Oude Chinese siervaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4x Chinees porselein, 18e eeuw 6041
4x Chinees porselein, 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Familie Rose schaal, 18e eeuw 6042
Familie Rose schaal, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR
Verkocht
3x 18e Eeuws Chinees porselein 6043
3x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose trekpotje, 18e eeuw 6044
Chinees Familie Rose trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Yixing theepot, 19e eeuw 6045
Yixing theepot, 19e eeuw
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Oude Chinese bloempot 6046
Oude Chinese bloempot

Resultaat:

110 EUR

Antieke Chinese drakenvaas, 17e eeuw ? 6047
Antieke Chinese drakenvaas, 17e eeuw ?
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinees jade figuur 6048
Chinees jade figuur

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Kang Xi bord, 17e-18e eeuw 6049
Kang Xi bord, 17e-18e eeuw

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
2x Delfts blauwe schotels, 18e eeuw 6050
2x Delfts blauwe schotels, 18e eeuw

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
6x Ambrosius Lamm porseleinen chocoladekopjes, 1915 6051
6x Ambrosius Lamm porseleinen chocoladekopjes, 1915

Resultaat:

170 EUR

Porseleinen British tank zoutstrooier 6052
Porseleinen British tank zoutstrooier
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Plaquette, moeder met kind 6053
Plaquette, moeder met kind

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
6x Antieke Meissen borden, 1900 6054
6x Antieke Meissen borden, 1900

Resultaat:

400 EUR

Meissen beer 6055
Meissen beer
Startprijs 100 EUR
Limoges porseleinen lampenvoet 6056
Limoges porseleinen lampenvoet
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Antieke porseleinen tafellamp, 1900 6057
Antieke porseleinen tafellamp, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
18e Eeuwse porseleinen Meissen kop+schotel 6058
18e Eeuwse porseleinen Meissen kop+schotel

Resultaat:

210 EUR

Antieke Jugendstil vaas 6059
Antieke Jugendstil vaas
Startprijs 80 EUR
Zeldzaam Meissen kinderserviesje 6060
Zeldzaam Meissen kinderserviesje
Startprijs 240 EUR
4 Sitzendorf figuren. 6061
4 Sitzendorf figuren.
Startprijs 150 EUR
Antieke dekselvaas, 1900 6062
Antieke dekselvaas, 1900
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Oude Dresden dekseldoos 6063
Oude Dresden dekseldoos

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Volkstedt porselein 6064
Volkstedt porselein

Resultaat:

35 EUR

Antieke porseleinen plaquette 6065
Antieke porseleinen plaquette
Startprijs 110 EUR
2x Hutschenreuther beeldjes 6066
2x Hutschenreuther beeldjes
Startprijs 120 EUR
Metlach bierkruik, 1900 6067
Metlach bierkruik, 1900
Startprijs 350 EUR
Dresden vaas 6068
Dresden vaas
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Antieke Weense vazen, 1900 6069
2x Antieke Weense vazen, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Oude Sevres dekseldoos, 20e eeuw 6070
Oude Sevres dekseldoos, 20e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Franse Sevres dekseldoos 6071
Franse Sevres dekseldoos
Startprijs 110 EUR
Majolica wandportret, 19e eeuw 6072
Majolica wandportret, 19e eeuw
Startprijs 275 EUR
2x 19e Eeuwse terracotta bloempotten 6073
2x 19e Eeuwse terracotta bloempotten
Startprijs 175 EUR
4x Keramieken Lille schalen, 1880 6074
4x Keramieken Lille schalen, 1880
Startprijs 225 EUR
Majolica Jugendstil tableau 6075
Majolica Jugendstil tableau
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Chinese schotel, 17e-18e eeuw 6076
Chinese schotel, 17e-18e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese ghendi met zilver, 17e eeuw 6077
Chinese ghendi met zilver, 17e eeuw

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Chinese pot, 19e eeuw 6078
Chinese pot, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

4x Familie Rose borden, 18e eeuw 6079
4x Familie Rose borden, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2x Familie Rose borden, 18e eeuw 6080
2x Familie Rose borden, 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Chinees beeld, Wijsheer met staf 6081
Chinees beeld, Wijsheer met staf
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Set Kang Xi kop en schotels 6082
Set Kang Xi kop en schotels

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
2x Chinese sauskommen, 18e eeuw 6083
2x Chinese sauskommen, 18e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Chinese kom, 18e eeuw 6084
Chinese kom, 18e eeuw

Resultaat:

135 EUR

3x Chinese vazen 6085
3x Chinese vazen
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Chinese Sang du boeuf schotel 6086
Chinese Sang du boeuf schotel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas, 18e eeuw 6087
Chinese dekselvaas, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese klapmuts kom 6088
Chinese klapmuts kom

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
7x 18e Eeuws Chinees porselein 6089
7x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Peking glazen snuffbottle 6090
Peking glazen snuffbottle

Resultaat:

200 EUR

Peking glazen snuffbottle 6091
Peking glazen snuffbottle
Startprijs 200 EUR
Oude Chinese theepot 6092
Oude Chinese theepot
Startprijs 500 EUR
Chinees dekselkannetje, 18e eeuw 6093
Chinees dekselkannetje, 18e eeuw
Startprijs 190 EUR
Chinese trekpot, Kang Xi-stijl 6094
Chinese trekpot, Kang Xi-stijl
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Antiek Chinees roodlak doosje 6095
Antiek Chinees roodlak doosje

Resultaat:

70 EUR

Antieek Chinees roodlak doosje 6096
Antieek Chinees roodlak doosje
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antiek Chinees lakwerk doosje 6097
Antiek Chinees lakwerk doosje

Resultaat:

50 EUR