Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote Chinese vaas, 17e - 18e eeuw 6000
Grote Chinese vaas, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

1.800 EUR

Chinese schenkkan 17e/18e eeuw 6001
Chinese schenkkan 17e/18e eeuw
Startprijs 700 EUR
5-Delig Chinees/Kantonees kaststel 6002
5-Delig Chinees/Kantonees kaststel
Startprijs 650 EUR
6x Chinese Kang Xi borden, 17e-18e eeuw 6003
6x Chinese Kang Xi borden, 17e-18e eeuw
Startprijs 550 EUR
2x Antieke siervazen, 1880 6004
2x Antieke siervazen, 1880
Startprijs 325 EUR
Verkocht
Familie Rose vaas, 18e - 19e eeuw 6005
Familie Rose vaas, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
4 Delen Meissen porselein 6006
4 Delen Meissen porselein

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
6 Kang Xy borden, Chinees 18e eeuw 6007
6 Kang Xy borden, Chinees 18e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Sevres schaal met montuur 6008
Sevres schaal met montuur
Startprijs 550 EUR
7x Meissen schalen 6009
7x Meissen schalen
Startprijs 500 EUR
Zeldzame Unica Mobach Utrecht vaas 6010
Zeldzame Unica Mobach Utrecht vaas
Startprijs 600 EUR
Antieke Nymphenburg hond 6011
Antieke Nymphenburg hond
Startprijs 350 EUR
Tegeltableau, 19e eeuw 6012
Tegeltableau, 19e eeuw
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
2x Rosenthal dekselcoupes 6013
2x Rosenthal dekselcoupes

Resultaat:

370 EUR

Kapitale figuren groep Thüringen 6014
Kapitale figuren groep Thüringen
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
2x Chinese fabeldieren 6015
2x Chinese fabeldieren

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Franse Sevres vaas met bronzen montuur 6016
Franse Sevres vaas met bronzen montuur

Resultaat:

300 EUR

2x Oude Empire-stijl vazen 6017
2x Oude Empire-stijl vazen
Startprijs 250 EUR
Oude Sevres-stijl dekseldoos 6018
Oude Sevres-stijl dekseldoos
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Antieke Meissen dekselschaal, 1900 6019
Antieke Meissen dekselschaal, 1900

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Meissen dekselschaal, 1900 6020
Antieke Meissen dekselschaal, 1900

Resultaat:

450 EUR

3x Meissen schalen 6021
3x Meissen schalen
Startprijs 500 EUR
Meissen visschaal 6022
Meissen visschaal
Startprijs 300 EUR
2x Royal Doulton vazen, 1910 6023
2x Royal Doulton vazen, 1910
Startprijs 550 EUR