Antiek origineel Japans Katana zwaard met symbolen en tekens. Circa 1900. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.
Hollandse Yzerhouwer degen. Plated en verguld met leeuwenkop. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 113 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuwse pistolen, dubbelloops met knikloop. Oxydatie en één kolf beschadigd. Afmeting: 21 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote bronzen kijker van een tankgeschut. Centurion Nedinsco Venlo. In kist. Afmeting: 31 x 16 x 25 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuwse sabels met messing heften. Afmeting: 71 x 79 cm. In goede staat.
Oude/antieke Duitse trompet met Swistaka teken van de R.A.D. Messing met koper. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antiquarisch zeldzame Duitse kalender WO II. Unser Heer 1943, met lithografische voorstellingen Duitse leger. Afmeting: 30,5 x 24 cm. In goede staat.
Oud Indonesisch kapmes. 20e Eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
19e Eeuws messing kruitmaatje en ijzeren kogeltang. Afmeting: 14,5 - 16,5 cm. In goede staat.
Drie maal militaire kijkers. Waarschijnlijk tank etc. Onder andere: Telescop Elbon, Telescop Bearing 8 en TPK4-2B HM B1 32. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.
Oude Duitse dolk met swastika in brons. Houten heft met brons, stukje af. Lemet met oxydatie. Afmeting: L 31 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke 19e eeuwse bajonet. Gedateerd 1874. Afmeting: L 69 cm. In goede staat.
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
Drie maal blanke wapens. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Indonesische krissen en één replica Duitse dolk. Afmeting: 38 - 50 cm. In goede staat.
Militaire munitiekar 1922, Kantonat Bernischer Schmeide und Wagnermeisterverband in Bern. Inclusief aanspan voor paard, wordt ook vaak zonder gebruikt. 410cm. lang, 105cm. breed en 65cm. hoog, in rede...
Twee zeldzame Duitse antiquarische boeken WO II. Der Merker 1940 - 1941 met Stundenplan, lithografieën etc. Afmeting: 15 x 11 x 1 cm. In goede staat.
Antiek Engels zwaard. Gemerkt met bronzen medaillon in lemmet letter H. Eikenhouten heft. Mooie patina. Afmeting: L 85 cm. In goede staat.
Reproduktie van een Russische dolk. 21e Eeuw. Afmeting: L 54 cm. In goede staat.
Kopie van een Duitse Luftwaffe parade degen. Metaal/verguld. 21e Eeuw. Afmeting: L 92 cm. In goede staat.
Oude Marokkaanse dolk met koord. Plated bewerkt messing met houten heft. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Duitse WO II M-35 ijzeren helm met lederen binnenhelm. Patina. Afmeting: 17 x 24,5 x 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws antiek pistool. Voorlader, groot kaliber met penvuur. Oxydatie. Kolfhout vervangen. Onschadelijk. Afmeting: 27 cm. In redelijke staat.
Lot decoratieve wapens. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Marokkaanse dolk. Replika marine dolk. Replika voorlader. Afmeting: 30 - 43 cm. In goede staat.
Antieke Franse officiershoed met ijzeren versiering. 18e Eeuw. Lichte slijtage. Afmeting: 43 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Pompgeweer, 6 mm. Onklaar gemaakt. Diverse merktekens. 20e Eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
Duitse WO II, Lederen NSAP/SA riem. DRGM Vis/289 AU. Afmeting: L 102 cm. In zeer goede staat.
Amerikaanse WO II sterling zilver insignia verso Ney York. en Lindbergh. Afmeting: 5 cm. In goede staat.
Duits WO II Kampf messer. Leher R. gemerkt. Afmeting: L 36,5 cm. In goede staat.
Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke afffiche WO II. Dit was flink in 1943, maar betaal nu uw luisterbijdrage. De Jong & Co. Afmeting: 58 x 80 cm. In goede staat.
USA Paarden haverzak. Nr. 36 U.S. Eerste helft 20e eeuw. Gaatje. Afmeting: 80 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
USA cavaleriebroek compleet met riem (Waist 30) en lederen gamaschen. Gaatjes in stof. Afmeting: 125 cm. In redelijke staat.
Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.
Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse WO II helm met inslag bovenop. Inclusief lederen binnenhelm. Afmeting: 15 x 26 x 22,5 cm. In redelijke staat.
Duitse WO II. Bijzondere zaktas van leder + canvas. Afmeting: 68 x 32 x 7 cm. In goede staat.
Duitse WO II. Hitler Jugend BDM broek. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Lot USA WO II insignia. U.S. Army + Airborn. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Lot van zeven tekeningen WO II. Monogram J.v.G. Bestaande uit: Schetsen, karikaturen met spreuken. Afmeting: 25 x 32,5 cm. In goede staat.
Twee Duitse Abzeichen (oorkondes). Eén maal R.D.B. met Swistake K.W. met adelaar. Eén maal Deutsches Leipzig Turnfest 1863 - 1913. Afmeting: 2,5 - 5 cm. In goede staat.
Vijf Nederlandse tekeningen WO II. Figuren voorstelling (verso teksten). Zwarte inkt op papier. Afmeting: 23 x 16,5 cm. In goede staat.
USA riem militair Long 7/18. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 84 x 18 x 5 cm. In goede staat.
Militaire Engelse draagtas. 1918. C.P. & Co. Inc. Inspected E. Wright. Afmeting: 44 x 28 x 3 cm. In goede staat.
Amerikaanse WO II Mountainers Cap. Banks 9752. Afmeting: 26 x 31 x 24 cm. In goede staat.
Interessant kavel met diverse prenten, posters en kunstwerken betreffende militaria.
Twee Hollandse medailles. Eén maal medaille voor openbare orde en veiligheid. Eén maal zilveren medaille voor langdurige trouw dienst Juliana 1948. Afmeting: ø 1,2 - ø 3,5 cm. In goede staat.
Lot folders/affiches WO II. Onder andere: Programma Nationale Jongerenverbond, De Trom - Bevrijdingsnummer 1944, en proclamatie Het Nationaal Jongerenverbond 1940, en Het eerste verboden..... etc. Afm...
Antiquarisch boek WO II. Stormers in de branding. Door Jac. Roelofs. Uitgeverij Roskam Amsterdam. Afmeting: 3 x 23 x 16 cm. In goede staat.