Suzanne Ribberink. 1968. Den Haag. Naïeve figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1898. Stilleven met gemberpot, bloemen, klepkan en snotneus. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 40 cm. In goede staat.
Kees de Goede. Nr. 9/200. Jouw wereld mijn wereld. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 74 cm. In goede staat.
Twee lithografieën. M. Houtman, Naïeve figuratieve voorstelling + Joan Dinsbach. Lithografieën op papier. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 27 cm. In goede staat.
A.G.A. Krumme. Vrouwelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 20 cm. In goede staat.
Beatrice Kluivers '89. 1945 Leiden - Enschede. 1/12 Abstract figuratief. Linosnede op papier. Afmeting: 16 x 19 cm. In goede staat.
Giele Roelofs. 1907 - 1976. Twee tekeningen Joodse figuren met keppel. Tekening op papier. Afmeting: 15 x 11 cm en 14 x 12 cm. In goede staat.
Acht maal 19e eeuwse diverse prenten. Onder andere: Mode prenten Frankrijk en Franse rechter prent. Afmeting: 14 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
M.E. Willemse-Vervloet. (Maria Elisabeth). 1914 - 1964. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 49 cm. In goede staat.
C. Vischer Excubat. Twee antieke bijbelse 17e eeuwse gravures. Genesis, 37 - 24. En, Esther Cap. 5.V.I. Gravures op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke gravures. 17e Eeuw. Onder andere: P.V. de Berge, Admiranti Schoemaker. N.v.de Meer Fexit, Monoment voor den gereformeerde godsdienst. Afmeting: 55 - 47 cm en 74 x 54 cm. In matig/redelijk...
Jan G. van Loon. Abstract gezicht. Lithografie op papier op aluminium. Afmeting: 69 x 49 cm. In redelijk/goede staat.
Monogram J.P.K. de J. 1856. Hollandse school. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.
Ebey. Indonesische School. 50-er Jaren. Indonesisch dorpsgezicht met wasvrouw. Aquarel op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.
Atelier P. Dupont. 1870 - 1911. Werkpaard. Ets op papier. Afmeting: 13 x 16 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.
Zeven diverse werken. Lithografie, Adolf von Wenzel, Konzert. Lithografie, A. Union, Kaiser Wilhelm. Ets, A. Cossmann, Friedrich von Schiller. Lithografie, vrouw. H.V., ets, Jugendstil. Botanica, 18e...
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesische man met strohoed, snor en stoppelbaard. Olieverf op linnen. Afmeting: 21 x 17 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Engelse School. Circa 1910. Schotse Hooglanden met koeien. Lithografie op papier. Afmeting: 13 x 35 cm. In goede staat.
J.P.C. van Os. 1869 - 1944. Besneeuwd landschap met boeren schuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille omslagboek. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 26 cm. In goede staat.
F. Smits. Twee officieren. Aquarel op papier. Kapitein kwartiermeester grenadiers en luitenant kolonel v.d. generaal kwartiermeester. Circa 1830. Afmeting: 20 x 29 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. '91. 1922 - 2010. Vogels. Lithografie uit boek The Tie by Corneille. Afmeting: 15 x 14 cm. Lithografie op papier. In goede staat.
Guillaume Corneille. '87. 1922 - 2010. Ontwerp van een das voor The Society Shop. Lithografie uit boek. Afmeting: 21 x 29 cm. In goede staat.