Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

H. Koster? Landschap met figuur 1363
H. Koster? Landschap met figuur
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Antiek interieur 1370
Ongesigneerd, Antiek interieur
Startprijs 60 EUR
H. van Lerven? Boerderij, fruitboom en boerin 1373
H. van Lerven? Boerderij, fruitboom en boerin
Startprijs 60 EUR
Ongesig., Herder met vee 1382
Ongesig., Herder met vee
Startprijs 60 EUR
Ikoon 1148
Ikoon
Startprijs 70 EUR
E. Wolff, Pluimvee bij voerbak 1199
E. Wolff, Pluimvee bij voerbak
Startprijs 70 EUR
J. Westendorp, Stilleven met vaas 1271
J. Westendorp, Stilleven met vaas
Startprijs 70 EUR
Ongesigneerd. Oosterse figuren in boten 1257
Ongesigneerd. Oosterse figuren in boten
Startprijs 75 EUR
Evert Bomhof, Platbodems op de Zuiderzee 1263
Evert Bomhof, Platbodems op de Zuiderzee
Startprijs 75 EUR
Ivo Kamphuis, Ann Helen 1300
Ivo Kamphuis, Ann Helen
Startprijs 75 EUR
Antieke ikoon, 1900 1142
Antieke ikoon, 1900
Startprijs 80 EUR
T. Anconé, Saksische schuur Fleringen 1183
T. Anconé, Saksische schuur Fleringen
Startprijs 80 EUR
C. Cornelisz, Stilleven met divers fruit 1186
C. Cornelisz, Stilleven met divers fruit
Startprijs 80 EUR
Almati, Oosters portret oude man 1237
Almati, Oosters portret oude man
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Vaas met bloemen 1261
Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Startprijs 80 EUR
C. Cornelisz, Stilleven met perziken 1307
C. Cornelisz, Stilleven met perziken
Startprijs 80 EUR
Henk Reerink, Watermolen Haaksbergen 1319
Henk Reerink, Watermolen Haaksbergen
Startprijs 80 EUR
2x Meinert Volkers, Aura en omhoog 1330
2x Meinert Volkers, Aura en omhoog
Startprijs 80 EUR
Meinert Volkers, Damesportret 1331
Meinert Volkers, Damesportret
Startprijs 80 EUR
Meinert Volkers, Kajin 1332
Meinert Volkers, Kajin
Startprijs 80 EUR
Jan te Wierik, Litho 1440
Jan te Wierik, Litho
Startprijs 80 EUR
J. Cremer, Terra Umbro 2 1293
J. Cremer, Terra Umbro 2
Startprijs 90 EUR
Anton Dirckx, Poldergezicht met windmolens... 1381
Anton Dirckx, Poldergezicht met windmolens...
Startprijs 90 EUR
Onduidelijk, Portret Russische man 1034
Onduidelijk, Portret Russische man
Startprijs 100 EUR
R. Henriëtte, Gezicht op kasteel 1079
R. Henriëtte, Gezicht op kasteel
Startprijs 100 EUR
J. Cossaar, Religieus 1101
J. Cossaar, Religieus
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesig., Bloempot met cactus 1116
Onduid. gesig., Bloempot met cactus
Startprijs 100 EUR
Jos Rovers, Stilleven met appels 1126
Jos Rovers, Stilleven met appels
Startprijs 100 EUR
Gerard Post Greve, Landschap met boot en brug 1127
Gerard Post Greve, Landschap met boot en brug
Startprijs 100 EUR
Antiek Russisch ikoon, 1900 1141
Antiek Russisch ikoon, 1900
Startprijs 100 EUR
G.F. van Schagen, Stilleven 1151
G.F. van Schagen, Stilleven
Startprijs 100 EUR
Stutterheim, Riviergezicht 1152
Stutterheim, Riviergezicht
Startprijs 100 EUR
2x Antieke Japanse houtsnede 1166
2x Antieke Japanse houtsnede
Startprijs 100 EUR
Gravure, Gezicht op het Westerdok 1189
Gravure, Gezicht op het Westerdok
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Zeeuwse boerderij 1219
Ongesigneerd, Zeeuwse boerderij
Startprijs 100 EUR
Leon Danchin, Jachthond met patrijs 1224
Leon Danchin, Jachthond met patrijs
Startprijs 100 EUR
J.C. Roelandse, Hooikapschuur 1226
J.C. Roelandse, Hooikapschuur
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht 1232
Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht
Startprijs 100 EUR
Onduidelijk gesign., Landschap met molen en berkenbomen 1233
Onduidelijk gesign., Landschap met molen en berkenbomen
Startprijs 100 EUR
Mario Pasetto, Beautifull City Happy 1243
Mario Pasetto, Beautifull City Happy
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesig., Boeren interieur met breiende vrouw 1245
Onduid. gesig., Boeren interieur met breiende vrouw
Startprijs 100 EUR
Dirkjan Ribbeling, Abstract figuratief 1246
Dirkjan Ribbeling, Abstract figuratief
Startprijs 100 EUR
J. Halma, Poldergezicht 1247
J. Halma, Poldergezicht
Startprijs 100 EUR
Dirkjan Ribbeling, Abstracte voorstelling 1249
Dirkjan Ribbeling, Abstracte voorstelling
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Hermes 1256
Ongesigneerd, Hermes
Startprijs 100 EUR
Roger Reyniers, Havengezicht met dukdalven 1265
Roger Reyniers, Havengezicht met dukdalven
Startprijs 100 EUR
Lot diverse werken, 8x 1287
Lot diverse werken, 8x
Startprijs 100 EUR
J. de Koning, Strandgezicht 1385
J. de Koning, Strandgezicht
Startprijs 100 EUR