Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Herman Brood, Meisje 1064
Herman Brood, Meisje

Resultaat:

1.405 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Man en vrouw met kind 1061
Ongesigneerd, Man en vrouw met kind

Resultaat:

250 EUR

Chris Overbeeke, 2 Knaagdieren 1058
Chris Overbeeke, 2 Knaagdieren
Startprijs 150 EUR
Herman Bogman, Stilleven 1055
Herman Bogman, Stilleven
Startprijs 200 EUR
Joop Kroppf, Nettenboetsers bij duinen 1053
Joop Kroppf, Nettenboetsers bij duinen
Startprijs 950 EUR
Verkocht
H.C.A. Paradies, Stadsgezicht met gracht 1052
H.C.A. Paradies, Stadsgezicht met gracht

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Herman Brood, Jumbo 1050
Herman Brood, Jumbo

Resultaat:

300 EUR

Lilian Luiten, Dames en heren figuur naakt 1047
Lilian Luiten, Dames en heren figuur naakt
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Heinrich Zille, Twee meisje in winterkleding 1044
Heinrich Zille, Twee meisje in winterkleding

Resultaat:

325 EUR

Evert Moll, Winters havengezicht 1041
Evert Moll, Winters havengezicht
Startprijs 2.250 EUR
J. Cossaar, Figuren bij kerk 1038
J. Cossaar, Figuren bij kerk
Startprijs 350 EUR
Eisman Semenowsky, Dame met dienblad 1035
Eisman Semenowsky, Dame met dienblad
Startprijs 800 EUR
Th. Jankowsky, Kastelen bij meer 1032
Th. Jankowsky, Kastelen bij meer
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Evert Moll, Boten bij haveningang 1030
Evert Moll, Boten bij haveningang

Resultaat:

600 EUR

Guy Olivier, Twee dames op stap 1027
Guy Olivier, Twee dames op stap
Startprijs 300 EUR
Verkocht
R. Graafland, Meisje in landschap 1024
R. Graafland, Meisje in landschap

Resultaat:

275 EUR

Restsignatuur, Ezelspan met eenden 1021
Restsignatuur, Ezelspan met eenden
Startprijs 225 EUR
Verkocht
C. Stoitzner, Visservolk op kade 1018
C. Stoitzner, Visservolk op kade

Resultaat:

350 EUR

Herman Brood, Manshoofd 1015
Herman Brood, Manshoofd
Startprijs 1.750 EUR
Joop Kropff, Scheepshelling Scheveningen 1012
Joop Kropff, Scheepshelling Scheveningen
Startprijs 600 EUR
Mogelijk L. Orr Boren, Interieur 1010
Mogelijk L. Orr Boren, Interieur
Startprijs 250 EUR
H.E. Rademaker, Panoramisch landschap 1009
H.E. Rademaker, Panoramisch landschap
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Isaac Israels, Portret 1007
Isaac Israels, Portret

Resultaat:

12.000 EUR

Carl Deiker, Auerhaan met hennen in de sneeuw 1004
Carl Deiker, Auerhaan met hennen in de sneeuw
Startprijs 850 EUR