J. Smit. 1916. Twee kinderen met plaatjesboek. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Huisje op Veluwse heide. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 36 cm. In goede staat.
Twee maal oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Bestaande uit: Kraai op tak en papegaaien op tak. Afmeting: 21 - 38 cm. In goede staat.
Saalborg. Italiaanse bergplaats. Sepia op papier. Afmeting: 21 x 30 cm. In goede staat.
Twee antieke ikonen op paneel. 18e - 19e Eeuw. Religieuze voorstellingen. Afmeting: 15 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
J.H. Coster. 1846 - 1920. Landschap bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Ton Schulten, Ootmarsum. Coulissen landschap. Nr. 16/180. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.
Ton Schulten, Ootmarsum. Coulissen landschap. Nr. 42/180. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurportret in messing bewerkte lijst. Circa 1900. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.
H. Endlich (Jan Knikker). 1889 - 1957. Bloemstilleven met celadon gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
C. Balwé. Circa 1920. Boerenschuur met bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.
J. Vos. Circa 1930. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
J.H. Kaemmerer. 1894 - 1970. Poldergezicht met rietsnijder. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. 50-er Jaren. Balinese danseres. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 19e Eeuw. Barbizon-stijl. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Scheurtje in linnen. Afmeting: 82 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Twee naakte dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
W. Nitboer. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Parijs stadsgezicht met Eiffeltoren en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Vroege antieke handingekleurde gravure van Delft. 16e Eeuw. Gravure op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Waslijn op achterhof. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.
Jan van der Leest. 1907 - 1971 Hengelo. Landschap bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.
B.H. Bolink. 1876 - 1950 Enschede. Twentse boerderij met kippen. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
Jan de Jong. 1863 - 1901. Hollands winters landschap met windmolen en wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 23 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. De val. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gesigneerde Chinese ajuard. Geisha met bloesems. Aquarel op papier. Links bovenin papier gescheurd. Afmeting: 78 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Martinik? + Monogram. Spaanse School. Petite enciero gratuite. Dorpsgezicht Spanje met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 46 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Molen bij Zonnebeek. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Twents landschap met boerderij, fruitbomen en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm.In goede staat.
L. de Leeuw. Louis. Circa 1900. 1875 - 1931. Bosgezicht met beek. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 27 cm. In goede staat.
Meta Plückebaum. 1876 - 1945. Duitse School. Twee kittens met strik. Ets op papier. Afmeting: 28 x 23 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Vlinder. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven pioenrozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Halfnaakte dame in landschap. Stukje verf af. Olieverf op linnen. Afmeting: 63,5 x 77 cm. In redelijk/goede staat.
Oude handgeschilderde ikoon. Maria met kindje Jezus. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 18 x 2 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Klipper op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Mijndert van den Berg. 1876 - 1967. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Th. Rangelink. Circa 1900. Mannetjes leeuw. Houtskool op papier. Beschadigd. Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijke staat.
Drie antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Onder andere: Utrecht, Comm. Rer. Germ. Liber. Stavern, handingekleurd. Scheepstocht in den Jaare 1596 naar Nova Zembla. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede ...
F.A. van Mourik. Hollands wintergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.
Helmut Reuter. 1913 - 1985. Duitse school. Italiaans havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Pijnenburg. Stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Nadruk Picasso. Teckel. Gelimiteerde museum uitgave nadruk Picasso. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 27 cm. In goede staat.
L. Alleman. Meisje met ezel. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Mannen portret. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 73 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk. Balné?. Boerenhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
De Groot? 70-er Jaren. Hemel landschap. Magische realisme. Acryl op linnen. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.
W.J. Pasman. 1905 - 1984. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.