38. Oktoberveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

C.J. de Vogel, Landschap met boerderij 1217
C.J. de Vogel, Landschap met boerderij

100 EUR

Onduidelijk gesign., Landschap met bloembollenvelden 1234
Onduidelijk gesign., Landschap met bloembollenvelden

100 EUR

Lucebert, Neus 1241
Lucebert, Neus

100 EUR

19e Eeuws damesportret 1254
19e Eeuws damesportret

100 EUR

Miniatuur portret in lijst 1258
Miniatuur portret in lijst

100 EUR

H. Endlich (Jan Knikker), Bloemstilleven 1262
H. Endlich (Jan Knikker), Bloemstilleven

100 EUR

Meta Plückebaum, Twee kittens met kikker 1275
Meta Plückebaum, Twee kittens met kikker

100 EUR

Portret, 19e eeuw 1315
Portret, 19e eeuw

100 EUR

C.J. van der Aa, Twents landschap met koeien 1366
C.J. van der Aa, Twents landschap met koeien

100 EUR

3x Antieke Japanse houtsnedes 1367
3x Antieke Japanse houtsnedes

100 EUR

C. Balwé, Boerenschuur met bloesembomen 1408
C. Balwé, Boerenschuur met bloesembomen

100 EUR

J. Vos, Hollands havengezicht 1316
J. Vos, Hollands havengezicht

95 EUR

Onduid. gesig., Landschap met koeien 1067
Onduid. gesig., Landschap met koeien

90 EUR

Onduid. gesig., Parijs stadsgezicht 1250
Onduid. gesig., Parijs stadsgezicht

90 EUR

Onduid. gesign., Twee naakte dames 1269
Onduid. gesign., Twee naakte dames

90 EUR

W. Nitboer, Hollands stadsgezicht 1347
W. Nitboer, Hollands stadsgezicht

90 EUR

J.H. Kaemmerer, Poldergezicht met rietsnijder 1376
J.H. Kaemmerer, Poldergezicht met rietsnijder

90 EUR

Onduid. gesig., Balinese danseres 1416
Onduid. gesig., Balinese danseres

90 EUR

Antieke gravure Delft, 16e eeuw 1396
Antieke gravure Delft, 16e eeuw

85 EUR

Oude ikoon 1149
Oude ikoon

80 EUR

C. Cornelisz, Stilleven pioenrozen 1185
C. Cornelisz, Stilleven pioenrozen

80 EUR

C. Cornelisz, Vlinder 1187
C. Cornelisz, Vlinder

80 EUR

Meta Plückebaum, Twee kittens met strik 1222
Meta Plückebaum, Twee kittens met strik

80 EUR

L. de Leeuw, Bosgezicht met beek 1244
L. de Leeuw, Bosgezicht met beek

80 EUR

Ongesigneerd, Halfnaakte dame in landschap 1272
Ongesigneerd, Halfnaakte dame in landschap

80 EUR

Gerard Krol, Twents landschap 1292
Gerard Krol, Twents landschap

80 EUR

Gerard Krol, Molen bij Zonnebeek 1296
Gerard Krol, Molen bij Zonnebeek

80 EUR

Martinik?, Dorpsgezicht Spanje 1338
Martinik?, Dorpsgezicht Spanje

80 EUR

Chinese ajuard, Geisha met bloesems 1368
Chinese ajuard, Geisha met bloesems

80 EUR

Meinert Volkers, De val 1392
Meinert Volkers, De val

80 EUR

J. de Jong, Winters landschap 1395
J. de Jong, Winters landschap

80 EUR

B.H. Bolink, Twentse boerderij met kippen 1403
B.H. Bolink, Twentse boerderij met kippen

80 EUR

J. v.d. Leest, Landschap bij avond 1404
J. v.d. Leest, Landschap bij avond

80 EUR

Ongesign., Waslijn op achterhof 1407
Ongesign., Waslijn op achterhof

80 EUR

Onduid. gesig., Klipper op zee 1230
Onduid. gesig., Klipper op zee

77 EUR

Th. Rangelink, Mannetjes leeuw 1302
Th. Rangelink, Mannetjes leeuw

75 EUR

M. v.d. Berg, Vaas met bloemen 1378
M. v.d. Berg, Vaas met bloemen

75 EUR

Nadruk Picasso, Teckel 1231
Nadruk Picasso, Teckel

70 EUR

Wetering de Rooy, Boerderij 1270
Wetering de Rooy, Boerderij

70 EUR

3x Antieke gravures 1273
3x Antieke gravures

70 EUR

F.A. van Mourik, Hollands wintergezicht 1320
F.A. van Mourik, Hollands wintergezicht

70 EUR

Helmut Reuter, Italiaans havengezicht 1327
Helmut Reuter, Italiaans havengezicht

70 EUR

Pijnenburg, Stilleven met fruit 1386
Pijnenburg, Stilleven met fruit

70 EUR

L. Alleman, Meisje met ezel 1342
L. Alleman, Meisje met ezel

65 EUR

Ikoon met zilveren rizza 1150
Ikoon met zilveren rizza

60 EUR

J.T.H. Wagner, Huis bij Lago Maggiore 1174
J.T.H. Wagner, Huis bij Lago Maggiore

60 EUR

Ongesign., Interieur met kaarslicht 1242
Ongesign., Interieur met kaarslicht

60 EUR

Onduid. gesig., Dorp met boot en ophaalbrug 1266
Onduid. gesig., Dorp met boot en ophaalbrug

60 EUR

Jaap van Kregten, Martinustoren te Losser 1277
Jaap van Kregten, Martinustoren te Losser

60 EUR

C. Valkman, Boeren interieur 1297
C. Valkman, Boeren interieur

60 EUR

Monogram H.M., 17e Eeuws militair schip 1301
Monogram H.M., 17e Eeuws militair schip

60 EUR

Onduid. gesig., Parijs' stadsgezicht 1304
Onduid. gesig., Parijs' stadsgezicht

60 EUR

Onduidelijk, Hollands havengezicht 1305
Onduidelijk, Hollands havengezicht

60 EUR

Meinert Volkers, Portret van een vrouw 1322
Meinert Volkers, Portret van een vrouw

60 EUR

W.J. Pasman, Boerderij 1324
W.J. Pasman, Boerderij

60 EUR

De Groot?, Hemel landschap 1328
De Groot?, Hemel landschap

60 EUR

Onduidelijk, Balné?, Boerenhuis 1371
Onduidelijk, Balné?, Boerenhuis

60 EUR

Ongesig., Mannen portret 1379
Ongesig., Mannen portret

60 EUR

J. v.d. Zwaart, Stilleven met fruit 1422
J. v.d. Zwaart, Stilleven met fruit

60 EUR

Monogram P.V.B., Portret Duitse heer 1267
Monogram P.V.B., Portret Duitse heer

55 EUR

Gravure, Brand stadhuis Amsterdam 1278
Gravure, Brand stadhuis Amsterdam

55 EUR

Theo v.d. Horst, Badend meisje 1279
Theo v.d. Horst, Badend meisje

55 EUR

W. Aberson, Romantisch winters stadsgezicht 1286
W. Aberson, Romantisch winters stadsgezicht

55 EUR

T. Anconé, Bierpul met bloemen 1184
T. Anconé, Bierpul met bloemen

50 EUR

Meinert Volkers, De astronaut 1207
Meinert Volkers, De astronaut

50 EUR

R. Banet, Figurenvoorstelling 1227
R. Banet, Figurenvoorstelling

50 EUR

Andre Tahon, Kinderen achter een boom bij zwerver 1268
Andre Tahon, Kinderen achter een boom bij zwerver

50 EUR

H. Kamp, Landschap met boerderij 1282
H. Kamp, Landschap met boerderij

50 EUR

7x (Duitse) werken, Divers 1283
7x (Duitse) werken, Divers

50 EUR

Peter de Rijcke, Bevroren tranen 1284
Peter de Rijcke, Bevroren tranen

50 EUR

2 Antieke gravures 1285
2 Antieke gravures

50 EUR

3x Wetering de Rooy, drie landschappen divers 1290
3x Wetering de Rooy, drie landschappen divers

50 EUR

Ongesigneerd, Portret vissersmeisje 1291
Ongesigneerd, Portret vissersmeisje

50 EUR

Antieke landkaart, 17e eeuw 1303
Antieke landkaart, 17e eeuw

50 EUR

Onduid. gesign., Boer achter paardenploeg 1306
Onduid. gesign., Boer achter paardenploeg

50 EUR

Jan Mankes, Geitje bij hekwerk 1325
Jan Mankes, Geitje bij hekwerk

50 EUR

F. Laufberger 1861, Heren portret 1326
F. Laufberger 1861, Heren portret

50 EUR

J. Kelderman,  Stadsgezicht Amsterdam 1341
J. Kelderman, Stadsgezicht Amsterdam

50 EUR

Monogram onduid., Eendenfamilie aan waterkant 1346
Monogram onduid., Eendenfamilie aan waterkant

50 EUR

Restsignatuur, Kruik met bloem 1348
Restsignatuur, Kruik met bloem

50 EUR

Oude landkaart van Leeuwarden 1375
Oude landkaart van Leeuwarden

50 EUR

Onduid. gesig., Koperen vaas met bloemen 1380
Onduid. gesig., Koperen vaas met bloemen

50 EUR

P.A. Nijgh, Twentse watermolen 1400
P.A. Nijgh, Twentse watermolen

50 EUR

Meinert Volkers, Kan met rozen 1402
Meinert Volkers, Kan met rozen

50 EUR

Phil Mey, Mick Jagger 1412
Phil Mey, Mick Jagger

50 EUR

Guerin, Amsterdams stadsgezicht 1413
Guerin, Amsterdams stadsgezicht

50 EUR

J. Bardot, Parijs stadsgezicht 1200
J. Bardot, Parijs stadsgezicht

45 EUR

Onduidelijk, Stadsgezicht met figuren Amsterdam 1298
Onduidelijk, Stadsgezicht met figuren Amsterdam

45 EUR

W.F. Smith, Winters stadsgezicht 1309
W.F. Smith, Winters stadsgezicht

45 EUR

W. Jungschlager, Hollands grachtengezicht 1314
W. Jungschlager, Hollands grachtengezicht

45 EUR

Berends, Stilleven met tin en fruit 1318
Berends, Stilleven met tin en fruit

45 EUR

Wetering de Rooy, Knotwilgen langs een beek 1356
Wetering de Rooy, Knotwilgen langs een beek

45 EUR

M. Catelein, Zeilboten aan kade 1387
M. Catelein, Zeilboten aan kade

45 EUR

Ongesigneerd, Boerderij bij boom 1409
Ongesigneerd, Boerderij bij boom

45 EUR

Ongesigneerd, Boerenhuis 1410
Ongesigneerd, Boerenhuis

45 EUR

E. Cano, Italiaans landschap 1191
E. Cano, Italiaans landschap

40 EUR