Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
E. Cano, Italiaans landschap 1192
E. Cano, Italiaans landschap

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Vilis Lagerwey, Twee honden pikken kippenpoot 1193
Vilis Lagerwey, Twee honden pikken kippenpoot

Resultaat:

150 EUR

Ebey, Indonesisch dorpsgezicht 1194
Ebey, Indonesisch dorpsgezicht
Startprijs 40 EUR
Antieke Chinees rolschilderij 1195
Antieke Chinees rolschilderij
Startprijs 150 EUR
Verkocht
K. v. Dijke, Voetballers 1196
K. v. Dijke, Voetballers

Resultaat:

120 EUR

Antiek Chinees rolschilderij 1197
Antiek Chinees rolschilderij
Startprijs 150 EUR
Antiek Chinees rolschilderij 1198
Antiek Chinees rolschilderij
Startprijs 150 EUR
E. Wolff, Pluimvee bij voerbak 1199
E. Wolff, Pluimvee bij voerbak
Startprijs 70 EUR
Verkocht
J. Bardot, Parijs stadsgezicht 1200
J. Bardot, Parijs stadsgezicht

Resultaat:

45 EUR

Corneille, Vrouw met twee vogels 1201
Corneille, Vrouw met twee vogels
Startprijs 150 EUR
Corneille, Duif met hart 1202
Corneille, Duif met hart
Startprijs 150 EUR
Corneille, Vrouw met duif, kat en vogel 1203
Corneille, Vrouw met duif, kat en vogel
Startprijs 200 EUR
Meyer, Landschap oud Aalden 1204
Meyer, Landschap oud Aalden
Startprijs 250 EUR
Antiek Chinees rolschilderij 1205
Antiek Chinees rolschilderij
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Adolf Hacker, Portret Zuid-Duitse man met baard 1206
Adolf Hacker, Portret Zuid-Duitse man met baard

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Meinert Volkers, De astronaut 1207
Meinert Volkers, De astronaut

Resultaat:

50 EUR

Meinert Volkers, Stilleven met schaduw 1208
Meinert Volkers, Stilleven met schaduw
Startprijs 60 EUR
Meinert Volkers, Bloemen 1209
Meinert Volkers, Bloemen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Betsie Assink, Kubistisch 1210
Betsie Assink, Kubistisch

Resultaat:

160 EUR

H. Balman, Bomschuiten met vissersvolk op strand 1211
H. Balman, Bomschuiten met vissersvolk op strand
Startprijs 180 EUR
De Vries, Hollands havengezicht bij avond 1212
De Vries, Hollands havengezicht bij avond
Startprijs 140 EUR
3 Antieke gravures 1213
3 Antieke gravures
Startprijs 130 EUR
Rosenthal, Jongen bij boomstronk 1214
Rosenthal, Jongen bij boomstronk
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Sjoerdje Mulder Hak, Hollands riviergezicht 1215
Sjoerdje Mulder Hak, Hollands riviergezicht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Olieverf schilderij, Landschappen 1216
2x Olieverf schilderij, Landschappen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
C.J. de Vogel, Landschap met boerderij 1217
C.J. de Vogel, Landschap met boerderij

Resultaat:

100 EUR

Jan J. van der Stap, Hollands landschap met huis en punter in vaart 1218
Jan J. van der Stap, Hollands landschap met huis en punter in vaart
Startprijs 110 EUR
Ongesigneerd, Zeeuwse boerderij 1219
Ongesigneerd, Zeeuwse boerderij
Startprijs 100 EUR
Laming, Processie op Bali 1220
Laming, Processie op Bali
Startprijs 400 EUR
J. Singa, Balinese dame 1221
J. Singa, Balinese dame
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Meta Plückebaum, Twee kittens met strik 1222
Meta Plückebaum, Twee kittens met strik

Resultaat:

80 EUR

P. Renard, Hollands strandgezicht 1223
P. Renard, Hollands strandgezicht
Startprijs 125 EUR
Leon Danchin, Jachthond met patrijs 1224
Leon Danchin, Jachthond met patrijs
Startprijs 100 EUR
Anton Heyboer, Twee dames op strand 1225
Anton Heyboer, Twee dames op strand
Startprijs 180 EUR
J.C. Roelandse, Hooikapschuur 1226
J.C. Roelandse, Hooikapschuur
Startprijs 100 EUR
Verkocht
R. Banet, Figurenvoorstelling 1227
R. Banet, Figurenvoorstelling

Resultaat:

50 EUR

Atelier P. Dupont, Werkpaard 1228
Atelier P. Dupont, Werkpaard
Startprijs 40 EUR
2X J.A. Smit, Bellona/Mokum 1229
2X J.A. Smit, Bellona/Mokum
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Klipper op zee 1230
Onduid. gesig., Klipper op zee

Resultaat:

77 EUR

Verkocht
Nadruk Picasso, Teckel 1231
Nadruk Picasso, Teckel

Resultaat:

70 EUR

Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht 1232
Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht
Startprijs 100 EUR
Onduidelijk gesign., Landschap met molen en berkenbomen 1233
Onduidelijk gesign., Landschap met molen en berkenbomen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Onduidelijk gesign., Landschap met bloembollenvelden 1234
Onduidelijk gesign., Landschap met bloembollenvelden

Resultaat:

100 EUR

L.Thron, Kerkaltaar 1235
L.Thron, Kerkaltaar
Startprijs 150 EUR
Verkocht
A. Leissner, Raderschepen 1236
A. Leissner, Raderschepen

Resultaat:

180 EUR

Almati, Oosters portret oude man 1237
Almati, Oosters portret oude man
Startprijs 80 EUR
H. Balman, Vissersboot en vissersvolk op strand 1238
H. Balman, Vissersboot en vissersvolk op strand
Startprijs 200 EUR
Jan Nieuwenhus, Moderne figuratieve compositie 1239
Jan Nieuwenhus, Moderne figuratieve compositie
Startprijs 350 EUR
Jan Nieuwenhus, Modern abstract 1240
Jan Nieuwenhus, Modern abstract
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Lucebert, Neus 1241
Lucebert, Neus

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesign., Interieur met kaarslicht 1242
Ongesign., Interieur met kaarslicht

Resultaat:

60 EUR

Mario Pasetto, Beautifull City Happy 1243
Mario Pasetto, Beautifull City Happy
Startprijs 100 EUR
Verkocht
L. de Leeuw, Bosgezicht met beek 1244
L. de Leeuw, Bosgezicht met beek

Resultaat:

80 EUR

Onduid. gesig., Boeren interieur met breiende vrouw 1245
Onduid. gesig., Boeren interieur met breiende vrouw
Startprijs 100 EUR
Dirkjan Ribbeling, Abstract figuratief 1246
Dirkjan Ribbeling, Abstract figuratief
Startprijs 100 EUR
J. Halma, Poldergezicht 1247
J. Halma, Poldergezicht
Startprijs 100 EUR
Simon Kramer, Parijs' stadsgezicht 1248
Simon Kramer, Parijs' stadsgezicht
Startprijs 180 EUR
Dirkjan Ribbeling, Abstracte voorstelling 1249
Dirkjan Ribbeling, Abstracte voorstelling
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Parijs stadsgezicht 1250
Onduid. gesig., Parijs stadsgezicht

Resultaat:

90 EUR

Ongesigneerd, Riviergezicht met figuren en vee 1251
Ongesigneerd, Riviergezicht met figuren en vee
Startprijs 50 EUR
2x Chinees aquarel, Kraanvogel+Vis 1252
2x Chinees aquarel, Kraanvogel+Vis
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Hans Georg Kley, Duitse boerderij met paarden 1253
Hans Georg Kley, Duitse boerderij met paarden

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
19e Eeuws damesportret 1254
19e Eeuws damesportret

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesig., Jongensportret 1255
Ongesig., Jongensportret

Resultaat:

225 EUR

Ongesigneerd, Hermes 1256
Ongesigneerd, Hermes
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd. Oosterse figuren in boten 1257
Ongesigneerd. Oosterse figuren in boten
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Miniatuur portret in lijst 1258
Miniatuur portret in lijst

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Miniatuur portret in lijst 1259
Miniatuur portret in lijst

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Franse gravure, Le Medicin ala Maison 1260
Franse gravure, Le Medicin ala Maison

Resultaat:

120 EUR

Ongesigneerd, Vaas met bloemen 1261
Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
H. Endlich (Jan Knikker), Bloemstilleven 1262
H. Endlich (Jan Knikker), Bloemstilleven

Resultaat:

100 EUR

Evert Bomhof, Platbodems op de Zuiderzee 1263
Evert Bomhof, Platbodems op de Zuiderzee
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Pendant, Hongaarse school 1264
Pendant, Hongaarse school

Resultaat:

110 EUR

Roger Reyniers, Havengezicht met dukdalven 1265
Roger Reyniers, Havengezicht met dukdalven
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Dorp met boot en ophaalbrug 1266
Onduid. gesig., Dorp met boot en ophaalbrug

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Monogram P.V.B., Portret Duitse heer 1267
Monogram P.V.B., Portret Duitse heer

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Andre Tahon, Kinderen achter een boom bij zwerver 1268
Andre Tahon, Kinderen achter een boom bij zwerver

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Onduid. gesign., Twee naakte dames 1269
Onduid. gesign., Twee naakte dames

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Wetering de Rooy, Boerderij 1270
Wetering de Rooy, Boerderij

Resultaat:

70 EUR

J. Westendorp, Stilleven met vaas 1271
J. Westendorp, Stilleven met vaas
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Halfnaakte dame in landschap 1272
Ongesigneerd, Halfnaakte dame in landschap

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x Antieke gravures 1273
3x Antieke gravures

Resultaat:

70 EUR

J.M. Vrolijk, Kalveren voor houten bruggetje 1274
J.M. Vrolijk, Kalveren voor houten bruggetje
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Meta Plückebaum, Twee kittens met kikker 1275
Meta Plückebaum, Twee kittens met kikker

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Jan Cremer, Abstract 1276
Jan Cremer, Abstract

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Jaap van Kregten, Martinustoren te Losser 1277
Jaap van Kregten, Martinustoren te Losser

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gravure, Brand stadhuis Amsterdam 1278
Gravure, Brand stadhuis Amsterdam

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Theo v.d. Horst, Badend meisje 1279
Theo v.d. Horst, Badend meisje

Resultaat:

55 EUR

N. Wijnberg, Badende figuren 1280
N. Wijnberg, Badende figuren
Startprijs 50 EUR
Jan Kelderman, Stadsgezicht Parijs 1281
Jan Kelderman, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 50 EUR
Verkocht
H. Kamp, Landschap met boerderij 1282
H. Kamp, Landschap met boerderij

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
7x (Duitse) werken, Divers 1283
7x (Duitse) werken, Divers

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Peter de Rijcke, Bevroren tranen 1284
Peter de Rijcke, Bevroren tranen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Antieke gravures 1285
2 Antieke gravures

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
W. Aberson, Romantisch winters stadsgezicht 1286
W. Aberson, Romantisch winters stadsgezicht

Resultaat:

55 EUR

Lot diverse werken, 8x 1287
Lot diverse werken, 8x
Startprijs 100 EUR