Zeer groot Afrikaans houtgestoken beeld met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.
Antiek Duits Jugendstil terracotta figuur. Moeder met kind. Circa 1910. Keramische Kunstwerkstätte Lossnitz Dresden. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Oud Chinees houtgestoken figuur met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goed staat.
Twee bronzen figuren met marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10,5 - 15,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke bronzen figuur. Zittende man. Circa 1930 of later. Geen signatuur. Afmeting: 10 x 9 x 9 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen beelden. Circa 1910. Eén maal La Perle, handen/vingers af. Eén maal La Fortune, vingers af. Afmeting: 37 - 41 cm. In redelijke staat.
Grote antieke notenhouten gesneden figuur. Gevangene aan een boomstronk gebonden. Circa 1900. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur. Circa 1900. Spaanse jongen met castagnetten. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Oude bronzen knielende boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Wildzwijn met jachthond. Mogelijk Weens. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 4 x 3,5 cm. In goede staat.
Grote bronzen vis op marmeren basement. Hoogglans en groen gepatineerd. Afmeting: 36 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Twee grote oude houtgestoken Indonesische beelden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 - 78 cm. In goede staat.
Italiaans houtgestoken figuur. Oude man met putti. Gepolychromeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse vier-armige bronzen boeddhistische figuur. Groene patina. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Twee grote moderne bronzen figuren. Dame en heer met mantel en hoed. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
Groot antiek gepolychromeerd beeld van een rokende negroïde jongen, asbak in de hand, sigaret mist. Circa 1900. Gips. Hoed gerestaureerd. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen ram op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans compositie metalen figuur. Koudbeschilderd. Originele polychromie. Meisje met fruit. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Vier bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal Boeskoolmannetje Oldenzaal, door Kip? En een dame op rots door Jonk, Seigers. En een dame met boerenkool, door Seiger. Afmeting: 10 - 26 cm. In g...
Antiek Chinees bronzen haasje. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10,2 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen ridders, groen gepatineerd. Circa 1880. Afmeting: 41 - 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse houtgestoken Madonna met polychromie. Lichte in-actieve wormbeval. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Antieke bronzen jachthond. Gesigneerd Chenet (Pierre) en gietstempel. Groen gepatineerd. Afmeting: 9,3 x 14 x 3,6 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse bronzen boeddha's op lotusbloem. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.