Antiek bronzen figuur. Soldaat te paard, door Cecil Brown. 1868 - 1926. Mooie patina. Afmeting: 37 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Prachtige vroege antieke Chinese bronzen vergulde boeddha (goudlak). Waarschijnlijk 16e eeuw Ming. Restvergulding. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Grote bronzen Bengaalse tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 118 x 52 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws houtgestoken Maria beeld met kindje Jezus, cherubijnkoppen met rest polychromie. Italië of Zuid-Duitsland. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse lindenhouten gesneden religieuze figuren groep. Afmeting: 70 x 65 x 10 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese houtgestoken polychrome figuur op lotusbloem met polychromie. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. Halfnaakte dame. Onslow Foro? Circa 1910. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen Mercurius op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws houtgestoken Heilig figuur met originele polychromie. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.
18e Eeuwse houtgestoken Barok heilige figuur met originele polychromie. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Twee grote antieke bronzen plaquettes. Gesigneerd S. Norga. Silvain Norga. 1892 - 1968. Afmeting: 34 x 22 x 2 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl valk op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd Wilhelm K. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen eend. Door Pierre Chenet. Gepatineerd. Afmeting: 19,7 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl uil. 21e Eeuw. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Fernandez. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 21e Eeuw. Gebonden naakte vrouw op zwart marmeren basement. Afmeting: 11 x 39 x 16 cm. In goede staat.
Bronzen schedel op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Bronzen olifant. 21e Eeuw. Op hoge poten, naar Salvador Dali. Afmeting: 28 x 9 x 29 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur. Greyhounds op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd, G.J. Verhoeff. Afmeting: 27 x 53 x 11 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl gier op zwart marmeren basement. Gesigneerd Quelliras. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 44 x 23 cm. In goede staat.
Zuid-Duits houtgestoken (vurenhout) religieus 18e eeuws Barok snijwerk met originele polychromie. Afmeting: 35 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren op marmeren sokkels. Circa 1870. Jongen met appels + meisje met pop. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur op zwart marmeren basement. Griekse dame op stoel. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Grote bronzen Charly Chaplin. 21e Eeuw. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen figuur. Liggende Romeinse man. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Erotische bronzen 'Vrouwe Justitia' op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 44 x 20 x 23 cm. In goede staat.
Antieke bronzen adelaar op marmeren basement. Circa 1930. Afmeting: 12 x 10 x 5 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur. Tweede helft 20e eeuw. Drie boeren pratend aan een reling. Afmeting: 20 x 23 x 8 cm. In goede staat.
Frans Art Nouveau beeld. Circa 1910. Jumelles par L. Alliot. Compositie metaal met blauw-groene iriserende patina. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 24 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddhistische figuur. Afmeting: H 17,8 cm. In goede staat.
Oude/antieke Indiase bronzen boeddha in Ganesh olifantvorm. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Indiase of Thaise bronzen boeddha. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Groot antiek Samac figuur. Franse boeren vrouw met hark en koren. Circa 1900. In rug zit gat circa 3 cm. Afmeting: H 69 cm. In redelijke staat.
Grote bronzen hond op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Oud/antiek verguld Chinees ijzeren boeddha hoofd. Oxydatie hals. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Antiek bronzen haas met gietstempel. Toegeschreven aan Chenet (Pierre). Gepatineerd. Afmeting: 9,8 cm. In goede staat.
Vier moderne bronzen figuren. Dames met hoed. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Twee bronzen ruiters te paard. 20e Eeuw. Valkeniers. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Oud albasten figuur op marmeren sokkel. 20e Eeuw. Jongen met splinter in zijn voet. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese bronzen tempel leeuwen met bodemmerk. Afmeting: 11,5 x 12 x 7 cm. In goede staat.
Bronzen stier. 21e Eeuw. Naar Pablo Picasso. Gesigneerd. Afmeting: 14 x 24 x 5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese boeddha hoofden met bodemmerk. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse bronzen boeddha's op lotusbloem. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Antieke bronzen jachthond. Gesigneerd Chenet (Pierre) en gietstempel. Groen gepatineerd. Afmeting: 9,3 x 14 x 3,6 cm. In goede staat.
18e Eeuwse houtgestoken Madonna met polychromie. Lichte in-actieve wormbeval. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen ridders, groen gepatineerd. Circa 1880. Afmeting: 41 - 40 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen haasje. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10,2 cm. In goede staat.
Vier bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal Boeskoolmannetje Oldenzaal, door Kip? En een dame op rots door Jonk, Seigers. En een dame met boerenkool, door Seiger. Afmeting: 10 - 26 cm. In g...
Groot antiek Frans compositie metalen figuur. Koudbeschilderd. Originele polychromie. Meisje met fruit. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Bronzen ram op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Groot antiek gepolychromeerd beeld van een rokende negroïde jongen, asbak in de hand, sigaret mist. Circa 1900. Gips. Hoed gerestaureerd. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote moderne bronzen figuren. Dame en heer met mantel en hoed. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse vier-armige bronzen boeddhistische figuur. Groene patina. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Italiaans houtgestoken figuur. Oude man met putti. Gepolychromeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Twee grote oude houtgestoken Indonesische beelden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 - 78 cm. In goede staat.
Grote bronzen vis op marmeren basement. Hoogglans en groen gepatineerd. Afmeting: 36 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Wildzwijn met jachthond. Mogelijk Weens. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 4 x 3,5 cm. In goede staat.
Oude bronzen knielende boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur. Circa 1900. Spaanse jongen met castagnetten. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhouten gesneden figuur. Gevangene aan een boomstronk gebonden. Circa 1900. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen beelden. Circa 1910. Eén maal La Perle, handen/vingers af. Eén maal La Fortune, vingers af. Afmeting: 37 - 41 cm. In redelijke staat.
Oude/antieke bronzen figuur. Zittende man. Circa 1930 of later. Geen signatuur. Afmeting: 10 x 9 x 9 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren met marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10,5 - 15,5 cm. In goede staat.
Oud Chinees houtgestoken figuur met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goed staat.
Antiek Duits Jugendstil terracotta figuur. Moeder met kind. Circa 1910. Keramische Kunstwerkstätte Lossnitz Dresden. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Zeer groot Afrikaans houtgestoken beeld met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.
Bronzen danseres op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Twee Oosterse bronzen kamelen met figuren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 15 x 5 cm. In goede staat.
Twee antieke messing figuren. Circa 1900. Bestaande uit: Arabische koets met figuren. Jachthond. Ongesigneerd. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.
Gesigneerde Gabo compositie metalen buste van een meisje. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse bronzen figuren op ezels + Indische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 6 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen Romeinse strijdwagen met originele polychromie. Circa 1870. Figuur mist stukje onderarm. Afmeting: 31 x 33 x 12 cm. In redelijke staat.
Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Twee naakte jongens. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur met putti en fluit. Circa 1880. Afmeting: 18 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Met ivoren armen en gezicht. Verguld en koud beschilderd. Met marmeren basement Gesigneerd. Malenberch? 1910 - 1920. Duim gelijmd. Afmeting: H 30 cm. ...
19e Eeuwse grote bronzen Jeanne D'Arc door A. Gaudez. Adrien Etienne Gaudez. 1845 - 1902. Mooie patina. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Grote bronzen kameel met Arabische ruiter. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x 61 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen beeld. Ridder te paard met diverse wapens + schild. Osmaanse krijger. Afmeting: 41 x 26 x 13 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees houtgestoken figuur van een Chinese godheid. Circa 1900. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese houtgestoken Quan Yin. Circa 1900. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld. Man met meetlat zittend op een leeuwenvel en anker 'Le Commerce'. Compositie metaal. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren door Leopold Harze. 1831 - 1893. Gros Rewe + Marinette. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen figuur op marmeren basement door E. Picault. Certare pro aris et focis. Afmeting: 74 x 43 x 24 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren buste. Door A. Bertin. Circa 1900. Jong meisje. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 44 x 22 x 26 cm. In goede staat.
Grote Chinese of Japanse bronzen olifant met spelende kinderen. Gegraveerd en gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 72 x 45 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen tafelstuk met rood marmeren basement. Twee putti's dragen mand. Door Ch. Perron. Circa 1900. Afmeting: 25 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Antiek Frans figuur op zwart marmeren basement. Schrijver. Onduidelijk gesigneerd. Compositie metaal. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Groot antiek koper-overlay figuur door Omer Dierickx, 1862 - 1939. Naakte dame. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Groot oud bronzen figuur. Man vecht met tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Stel 19e eeuwse Franse bronzen beelden. Paardenmenners. Naar Coustou. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
19e Eeuws beeld. Zuid-Amerikaanse Indiaan vecht met leeuw. Zwaar compositie metalen figuur. Afmeting: 57 x 44 x 17 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Venus van Milo op marmeren basement. Door Miron. Gesigneerd. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse vuurvergulde Charles Dix figuur. Op latere zwart marmeren basement. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Darie Mircea Dup '92. 1959 Italië. Natuurstenen buste. Patina. Afmeting: 38 x 16 x 17 cm. In goede staat.
Russisch gesigneerde gietijzeren figuur. Circa 1900. Russische ruiter kust vrouw op paard. Afmeting: 21 cm. In goede staat.