Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antiek beeld, 1900 5066
Antiek beeld, 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bronzen ram 5068
Bronzen ram

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antiek Frans figuur 5124
Antiek Frans figuur

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Bronzen figuren, Dame en heer 5126
2 Bronzen figuren, Dame en heer

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antiek miniatuur bronsje, 1900 5036
Antiek miniatuur bronsje, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen boeddha, 20e eeuw 5048
Bronzen boeddha, 20e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Vis 5049
Bronzen figuur, Vis

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Oude Indonesiche beelden 5094
2x Oude Indonesiche beelden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Houtgestoken beeld, Oude man met putti 5099
Houtgestoken beeld, Oude man met putti

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen boeddhistisch figuur 5131
Bronzen boeddhistisch figuur

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek beeld, Spaanse jongen met castagnetten 5095
Antiek beeld, Spaanse jongen met castagnetten

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Terracotta beeld, Moeder met kind 5052
Terracotta beeld, Moeder met kind

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oud Chinees houten figuur 5054
Oud Chinees houten figuur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Bronzen figuren 5064
2x Bronzen figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Zittende man 5067
Bronzen figuur, Zittende man

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Danseres 5070
Bronzen figuur, Danseres

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Afrikaans beeld, 20e eeuw 5076
Afrikaans beeld, 20e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antieke metalen beelden , 1910 5079
2x Antieke metalen beelden , 1910

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek gesneden figuur, 1900 5132
Antiek gesneden figuur, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antieke messing figuren , 1900 5093
2x Antieke messing figuren , 1900

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Oosterse bronzen kamelen 5127
2x Oosterse bronzen kamelen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Buste, Gabo 5080
Buste, Gabo

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Bronzen figuur+Indische olifant 5135
2x Bronzen figuur+Indische olifant

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Romeinse strijdwagen, ca. 1870 5032
Romeinse strijdwagen, ca. 1870

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke figuur, 1880 5134
Antieke figuur, 1880

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, 2 naakte jongens 5136
Bronzen figuur, 2 naakte jongens

Resultaat:

20 EUR