Prachtige vroege antieke Chinese bronzen vergulde boeddha (goudlak). Waarschijnlijk 16e eeuw Ming. Restvergulding. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen eend. Door Pierre Chenet. Gepatineerd. Afmeting: 19,7 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese bronzen tempel leeuwen met bodemmerk. Afmeting: 11,5 x 12 x 7 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen ridders, groen gepatineerd. Circa 1880. Afmeting: 41 - 40 cm. In goede staat.
Vier moderne bronzen figuren. Dames met hoed. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Antiek bronzen haas met gietstempel. Toegeschreven aan Chenet (Pierre). Gepatineerd. Afmeting: 9,8 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur. Tweede helft 20e eeuw. Drie boeren pratend aan een reling. Afmeting: 20 x 23 x 8 cm. In goede staat.
Grote bronzen Bengaalse tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 118 x 52 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse bronzen figuren op ezels + Indische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 6 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur. Circa 1900. Spaanse jongen met castagnetten. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese boeddha hoofden met bodemmerk. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Zeer groot Afrikaans houtgestoken beeld met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 24 x 30 x 10 cm. In goede staat.
18e Eeuwse houtgestoken Barok heilige figuur met originele polychromie. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Grote bronzen hond op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Oud Chinees houtgestoken figuur met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goed staat.
Bronzen olifant. 21e Eeuw. Op hoge poten, naar Salvador Dali. Afmeting: 28 x 9 x 29 cm. In goede staat.
Grote bronzen vis op marmeren basement. Hoogglans en groen gepatineerd. Afmeting: 36 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Bronzen schedel op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws houtgestoken Heilig figuur met originele polychromie. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.
Bronzen stier. 21e Eeuw. Naar Pablo Picasso. Gesigneerd. Afmeting: 14 x 24 x 5 cm. In goede staat.
Oud albasten figuur op marmeren sokkel. 20e Eeuw. Jongen met splinter in zijn voet. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese houtgestoken polychrome figuur op lotusbloem met polychromie. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
18e Eeuwse houtgestoken Madonna met polychromie. Lichte in-actieve wormbeval. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee grote antieke bronzen plaquettes. Gesigneerd S. Norga. Silvain Norga. 1892 - 1968. Afmeting: 34 x 22 x 2 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. Halfnaakte dame. Onslow Foro? Circa 1910. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Soldaat te paard, door Cecil Brown. 1868 - 1926. Mooie patina. Afmeting: 37 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Acht maal diverse metalen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Twee uilen, brons. Twee neushoorns, WMF. Vijf maal menselijke figuren. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Twee naakte jongens. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur met putti en fluit. Circa 1880. Afmeting: 18 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Boeskoolmannetje, door Kip. Metaal, brons gepatineerd figuur , Corry Amelaar. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhouten gesneden figuur. Gevangene aan een boomstronk gebonden. Circa 1900. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse vier-armige bronzen boeddhistische figuur. Groene patina. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Antieke putti met bloemen. Gemonteerd op messing met marmer basement. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Oude bronzen lachende boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Afrikaanse of Zuid- Amerikaanse houtgesneden gepolychromeerde politieagent. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee Oosterse bronzen kamelen met figuren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 15 x 5 cm. In goede staat.
Twee grote moderne bronzen figuren. Dame en heer met mantel en hoed. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans compositie metalen figuur. Koudbeschilderd. Originele polychromie. Meisje met fruit. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen haasje. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10,2 cm. In goede staat.
Franse 19e eeuwse houtgestoken muzikant. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddhistische figuur. Afmeting: H 17,8 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Oude/antieke Indiase bronzen boeddha in Ganesh olifantvorm. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Indiase of Thaise bronzen boeddha. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Afrikaans bronzen figuur. Trommelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.