Bronzen erotische dame met jarretels. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met florale en Oosterse decors. Met vergulding. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Zes stuks 19e eeuwse Duitse Nymphenburg porseleinen kop en schotels. Met florale decor, divers. Handgeschilderd. Eén schotel één chip. Eén kopje één chip + haarlijn. Afmeting: 5 - 15 cm ø. In redelijk...
Grote handgeschilderde keramieken wandplaquette. Gesigneerd Zelia Quepon. Met romantische figuren voorstelling. Afmeting: 41 x 32 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met goud, figuren en florale decors. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
18e Eeuws Louis Seize porseleinen deel theeservies met handbeschilderde portretten + goud decors. Theepot, chip tuit en hengsel los erbij. Grote schaal, goed. Dekselpot, goed. Vier kop + schotels, één...
Grote 19e eeuwse Franse porseleinen vaas met handbeschilderde florale decors, vergulde draken grepen. Genummerd. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Mooie grote Hollandse keramieken Mobach Utrecht vaas. Circa 1925. Met bloedrood en ijsblauw lusterglazuur. Afmeting: 22 x 26 cm ø. In zeer goede staat.
Grote antieke Majolica Jugendstil parapluhouder met zonnebloem decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde terracotta tafellampenvoeten met mooie kwaliteits beschildering Hollandse scheepvaart met figuren. Afmeting: 32 x 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse Sevres porseleinen borden in houten omlijsting. Chateau des Tuileries. Sevres 1844. Handbeschilderd. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose twee-delige kaarskandelaar met transparante porseleinen bol. Met florale en diverse vogelsoorten decors. Mooie kwaliteit. Afmeting: 32,5 x 17 cm ...
Twee grote 19e eeuwse Kantonese Familie Rose vazen met Familie Rose decors en figuren. Mooie kwaliteit. Eén vaas beschadigingen bij Foo-honden kop + minimale chip. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede...
Grote 19e eeuwse Familie Rose Kantonees porseleinen vaas met florale, figuren en goud decor rondom. Bovenrand craquele in glazuur. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Een paar grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met Familie Rose decor. Gerestaureerd. Afmeting: 45 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Acht maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bodemmerken, diverse tuin decors, diep blauw. Drie heel, vijf met lichte randschades en/of haarlijnen één maal. Afmeting: ø circa 25 cm. In re...
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen olielampen? Familie Rose met draken decors. Beide beschadigd. Afmeting: 26 cm. In matige staat.
Oude Chinese gepolychromeerde spekstenen figuren groep op console. Met vergulding. Afmeting: 21,5 x 24 x 10 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen vierkant vaas met schrift, figuren en florale decors. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen neksteun met figuren voorstelling, schrift en signatuur. Afmeting: 3,5 x 18,5 x 5,8 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met gecontourneerde omranding en kustplaats decor. Afmeting: ø 31 - 39 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Chinees porseleinen bord met Familie Rose decor, ruiters te paard bij pagode en florale decors. Afmeting: 23,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese lakwerk dekseldoos met florale decor en bodemmerk. Craquele. Afmeting: 16 x 28 cm ø. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner theepot met florale decor. Chipje tuit. Afmeting: 14 x 16,5 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.