Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Antieke Jugendstil vazen, 1915 6070
2x Antieke Jugendstil vazen, 1915

Resultaat:

50 EUR

Franse plaquette, 19e eeuw 6071
Franse plaquette, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Antieke Franse lamp, 1900 6072
Antieke Franse lamp, 1900
Startprijs 80 EUR
2x Frans porseleinen flacons, 19e eeuw 6073
2x Frans porseleinen flacons, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Oud/antiek Frans inktstel 6074
Oud/antiek Frans inktstel
Startprijs 90 EUR
Verkocht
3x Herend porselein, 20e Eeuw 6075
3x Herend porselein, 20e Eeuw

Resultaat:

50 EUR

3x Chinees porselein, 19e eeuw 6077
3x Chinees porselein, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Oude/antieke Chinese jade wierookbrander 6080
Oude/antieke Chinese jade wierookbrander
Startprijs 200 EUR
7x Chinese kommen, 19e eeuw 6086
7x Chinese kommen, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
2x Chinese Blanc de Chine Foo-honden 6087
2x Chinese Blanc de Chine Foo-honden
Startprijs 70 EUR
2x Chinese gemberpotten, 18e - 19e eeuw 6088
2x Chinese gemberpotten, 18e - 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Chinese schenkkan 17e/18e eeuw 6089
Chinese schenkkan 17e/18e eeuw
Startprijs 400 EUR
5x Familie Rose, 18e -19e eeuw 6090
5x Familie Rose, 18e -19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Familie Verte schotel met vleermuizen 6096
Familie Verte schotel met vleermuizen
Startprijs 1.000 EUR
2x Oude/antieke Chinese vazen 6097
2x Oude/antieke Chinese vazen
Startprijs 200 EUR
2x Oude/antieke Familie Verte kopjes 6098
2x Oude/antieke Familie Verte kopjes
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Oude/antiek Familie Rose penselenpot 6099
Oude/antiek Familie Rose penselenpot

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
6x Chinese Kang Xi borden, 17e-18e eeuw 6100
6x Chinese Kang Xi borden, 17e-18e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Oude Chinese eierschaal tafellamp 6101
Oude Chinese eierschaal tafellamp
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke Chinese theebus 6106
Antieke Chinese theebus

Resultaat:

800 EUR

Oude/antieke Chinese kom 6107
Oude/antieke Chinese kom
Startprijs 500 EUR
Sevres schaal met montuur 6108
Sevres schaal met montuur
Startprijs 550 EUR
Oud Japans Satsuma servies, 1930 6110
Oud Japans Satsuma servies, 1930
Startprijs 150 EUR
Imari bord + Chinese kom, 19e eeuw 6111
Imari bord + Chinese kom, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR