Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Louis Seize theeservies, 18e eeuw 6009
Louis Seize theeservies, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
17e-18e Eeuwse Chin. borden (8x) 6030
17e-18e Eeuwse Chin. borden (8x)

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Familie Rose waterbakje, 19e eeuw 6252
Familie Rose waterbakje, 19e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Oude Chinese drakenvaas 6475
Oude Chinese drakenvaas

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Stel zilveren kandelaren, 1865 266
Stel zilveren kandelaren, 1865

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Zeldzame kapstok, 1860 4020
Zeldzame kapstok, 1860

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Eiken boekenpers, 18e eeuw 4249
Eiken boekenpers, 18e eeuw

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Madonna met kindje Jezus, 18e eeuw 5120
Madonna met kindje Jezus, 18e eeuw

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Sientje Mesdag van Houten, Stilleven met pompoen 1016
Sientje Mesdag van Houten, Stilleven met pompoen

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Swoboda, Surrealistische voorstelling 1216
Swoboda, Surrealistische voorstelling

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
2x Nachtkastjes (mahonie) 4061
2x Nachtkastjes (mahonie)

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Neo-Gotische kast, 19e eeuw 4265
Neo-Gotische kast, 19e eeuw

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Bronzen uil 5043
Bronzen uil

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad 17
Zilveren dienblad

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
3-Delige zilveren sieradenset, Anneke Schat 113
3-Delige zilveren sieradenset, Anneke Schat

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Gouden oorknoppen met diamant, 0,42 209
Gouden oorknoppen met diamant, 0,42

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
18e Eeuwse zilveren broekstukken, Urk 243
18e Eeuwse zilveren broekstukken, Urk

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zilveren kurkentrekker 494
Zilveren kurkentrekker

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
H.A. van Ingen, Liggende koe in stal 1040
H.A. van Ingen, Liggende koe in stal

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Pang Yongjie, Vaas met bloemen 1310
Pang Yongjie, Vaas met bloemen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Grote Duitse Louis Philippe kast, 1870 4098
Grote Duitse Louis Philippe kast, 1870

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Goudkleurige spiegel 4128
Goudkleurige spiegel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Side table, wortelnoten 4281
Side table, wortelnoten

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Familie Rose vaas, 18e - 19e eeuw 6258
Familie Rose vaas, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

325 EUR