Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Suchard regulateur, 1915 3528
Antieke Suchard regulateur, 1915

Resultaat:

400 EUR

5x Münchener Bilderbogen prenten 2452
5x Münchener Bilderbogen prenten
Startprijs 50 EUR
2x Lakstempels, 19e eeuw 2445
2x Lakstempels, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Lot divers oud/antiek koper 2438
Lot divers oud/antiek koper

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Broche, diamant oudslijpsel 557
Broche, diamant oudslijpsel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antiek zilveren pepermuntdoosje 550
Antiek zilveren pepermuntdoosje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke opaline 'Napoleon' lamp 2402
Antieke opaline 'Napoleon' lamp

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Plated bestek in cassette 543
Plated bestek in cassette

Resultaat:

50 EUR

Oud scheepskompas 2395
Oud scheepskompas
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antieke eventjesveel bakvorm 2388
Antieke eventjesveel bakvorm

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mongram H, Figuren op strand 1256
Mongram H, Figuren op strand

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Pang Yongjie, Vaas met bloemen 1249
Pang Yongjie, Vaas met bloemen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
W. v.d. Velde, Windmolen aan het water 1242
W. v.d. Velde, Windmolen aan het water

Resultaat:

50 EUR

Eiken lessenaar 4295
Eiken lessenaar
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Antieke Chinese piedestal 4288
Antieke Chinese piedestal

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Side table, wortelnoten 4281
Side table, wortelnoten

Resultaat:

325 EUR

J. Verbrugge, Stadspoort 1213
J. Verbrugge, Stadspoort
Startprijs 25 EUR
Bethe Becker, Boerderij Hankate 1206
Bethe Becker, Boerderij Hankate
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Gietijzeren raderboot New York 2352
Gietijzeren raderboot New York

Resultaat:

250 EUR

Antieke Japanse bloempot, 1900 2345
Antieke Japanse bloempot, 1900
Startprijs 40 EUR
Z. Jani, Figuren bij hut in de bergen 1199
Z. Jani, Figuren bij hut in de bergen
Startprijs 60 EUR
3x Oude/antieke Oosterse figuren 2338
3x Oude/antieke Oosterse figuren
Startprijs 60 EUR
Kinder-bakkersstoel, 19e eeuw 4245
Kinder-bakkersstoel, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR
Ovale salontafel, 1870 4238
Ovale salontafel, 1870
Startprijs 150 EUR