Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Zwitserse speeldoos, 1900 2006
Antieke Zwitserse speeldoos, 1900
Startprijs 800 EUR
Verkocht
2 Oude Chinese kommetjes 6332
2 Oude Chinese kommetjes

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Schildpad lepeldoos 2023
Schildpad lepeldoos

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Antieke Weense tafellamp, 1900 2040
Antieke Weense tafellamp, 1900

Resultaat:

220 EUR

5 Zilveren lepels en 2 vorkjes 720
5 Zilveren lepels en 2 vorkjes
Startprijs 40 EUR
Verkocht
4x Mahoniehouten stoelen, 19e eeuw 4251
4x Mahoniehouten stoelen, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Jugendstil clipbord, 1915 2057
Jugendstil clipbord, 1915
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Zilveren kandelaren 120
2x Zilveren kandelaren

Resultaat:

200 EUR

Zeldzaam Chinees Imari bord, 18e eeuw 6349
Zeldzaam Chinees Imari bord, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Wierook brander + beeld 2074
Wierook brander + beeld

Resultaat:

50 EUR

Wortelnoten Gründerzeit commode 4268
Wortelnoten Gründerzeit commode
Startprijs 300 EUR
Goud op zilveren ring met parel en zirconia 737
Goud op zilveren ring met parel en zirconia
Startprijs 25 EUR
Bijbel met zilveren slot 1826 137
Bijbel met zilveren slot 1826
Startprijs 70 EUR
Gouden ring met saffier en diamant 754
Gouden ring met saffier en diamant
Startprijs 125 EUR
2x Kandelaren, 1850 2091
2x Kandelaren, 1850
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Bronzen triptychon ikoon 2108
Bronzen triptychon ikoon

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot porselein (6x) 6366
Lot porselein (6x)

Resultaat:

40 EUR

Reclameplaat 'Agio Wilde Havanas' 2576
Reclameplaat 'Agio Wilde Havanas'
Startprijs 60 EUR
Lot zilveren lepels 771
Lot zilveren lepels
Startprijs 50 EUR
4x Antiek gereedschap 2125
4x Antiek gereedschap
Startprijs 140 EUR
Verkocht
2x Chinese gemberpotten 6379
2x Chinese gemberpotten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Acht Chinese schotels, 18e eeuw 6383
Acht Chinese schotels, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gouden ring met camee 154
Gouden ring met camee

Resultaat:

140 EUR

Zilveren tabakspot 1852 171
Zilveren tabakspot 1852
Startprijs 440 EUR