Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Chinese Nanking vaas
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Nanking vaas. Met krijgers, Foo-honden en salamander decor. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.

2x Chinese vaasjes
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal blauw-wit, haarscheur. Eén maal Familie Rose/Kantonees. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.

3x Chinese Familie Rose schotels
Resultaat: 60 EUR

Drie maal 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels. Tung Chih Cargo 1862 - 1874. Eén schotel gaaf, twee schotels haarlijn. Afmeting: ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

Oud/antiek Yixing theepotje
Startprijs 100 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor en bodemmerk. Chips rondom deksel. Afmeting: 11 x 18 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese tempelleeuw
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese porseleinen tempelleeuw met blauwe glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Chinees vaasje, 18e - 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale en vogel decor. Eén minimale chip. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.

Oude/antieke Familie Verte schotel ø 35 cm
Startprijs 800 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte sierschotel met figuren/interieur decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.

5x Chinese schoteltjes, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Vijf maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met coulissen/bloemvaas decor. Gecontourneerd. Twee beschadigingen. Drie met minimale chips. Afmeting: 9 cm. In redelijke staat.

Chinees bord met draak
Resultaat: 80 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen bord met draak, karper + floraal. Bodemmerk, zes tekens. Afmeting: 4 - 19 cm. In goede staat.

Oude/antieke terracotta olielamp
Resultaat: 60 EUR

Grote oude/antieke terracotta olielamp met figuren decor. Afmeting: 24 x 17 x 3,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Noir vaas
Resultaat: 70 EUR

Grote oude Chinees porseleinen balustervormige Familie Noir vaas met vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 19 cm ø. In goede staat.

12x Chinese olielampjes Vung Tao
Resultaat: 165 EUR

Twaalf diverse Chinese terracotta Cargo Vung Tao olielampjes. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 3,5 x 14 cm ø. In goede staat.

Imari trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR

18e Eeuwse Chinese porseleinen Imari trekpot met berglandschap en florale decors. Deksel beschadigd. Tuit beschadigd. Afmeting: 11 x 17,5 x 11 cm ø. In redelijke staat.

2x Oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Twee maal oude/antieke Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekselvaas met figuren decor, Familie Verte, bodemmerk + Vaas. Tweede helft 20e eeuw, Geisha's aan tafel, bodemmerk. Afmeting...

Oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk, bamboe en geritst decor. Afmeting: ø 11 cm. In goede staat.

Oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 50 EUR

Grote oude Chinese Yixing theepot, bamboe en geritst decor. Afmeting: ø 12,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk en perzik decor. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese vaas
Startprijs 500 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met vogel in landschap decor + bodemmerk. Twee bakfouten. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinees dekselkannetje, 18e eeuw
Startprijs 190 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen dekselkannetje met Amsterdams bont decor. Glazuurschade handvat. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Oude Chinese drakenschotel
Resultaat: 200 EUR

Oude Chinees porseleinen drakenschotel met vier tekens bodemmerk. Afmeting: ø 24,3 cm. In goede staat.

3 Delen oud Chinees porselein
Resultaat: 140 EUR

Drie delen oud Chinees porselein. Bestaande uit: Vaas met grijze schuimachtige glazuur + neksteun met groene glazuur en florale decor + dekselpot met groen-grijze glazuur en zwarte vlekken. Afmeting: ...

4x Chinese bordjes
Resultaat: 60 EUR

Vier maal 19e - 20e eeuwse Chinees porseleinen schotels met diverse decors. Twee kleinere schotels hebben minimale chip. Afmeting: ø 12,5 - ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Japanse celadon vaas, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke Japanse octagonale porseleinen celadon glazuur vaas met florale/vogel decor. Circa 1900. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.

Peking glazen snuffbottle
Startprijs 200 EUR

Oude Chinese blauwe Peking glazen snuffbottle. Gemerkt en met watervogel decor. Afmeting: 9 cm. In goede staat.