39. Januariveiling 2019

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

3630 Resultaten
Kavel: 6562

4x Oud Delfts blauw Fayence

Resultaat: 35 EUR

Vier maal oud Delfts blauw Fayence. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal kandelaar Porceleyne Fles/Stork. Eén asbak/Stork. En één vaas Ram, floraal. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.

Kavel: 6563

Tegeltableau, (gesigneerd)

Resultaat: 175 EUR

Oud Hollands handbeschilderd tegeltableau in lijst. Stadsgezicht met gracht. Gesigneerd: Kamenka. Afmeting: 54 x 37 cm. In goede staat.

Kavel: 6564

Chinees celadon bord

Resultaat: 30 EUR

Kavel: 6565

Kantonese dekselvaas

Startprijs 35 EUR

Kavel: 6566

2x Oude Chinese vazen

Resultaat: 50 EUR

Kavel: 6567

4x Chinese schotels, 18e eeuw

Resultaat: 90 EUR