Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Oude Chinese vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vazen met celadon glazuur. Bodemmerken. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Startprijs 140 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vazen. Onder andere: Bruine vaas met craquele glazuur met fabeldier + kalebasvormige vaas met groene glazuur. Afmeting: 16 - 25,5 cm. In goede staat.

Grote antieke Chinese vaas
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met bloesem decor. Afmeting: 23 x 20 cm ø. In goede staat.

2x Oude Chinese knobbelvazen
Resultaat: 120 EUR

Twee oude Chinees porseleinen knobbelvazen met paradijsvogels en zes tekens. Bodemmerk. Afmeting: 24 x 11 cm ø. In goede staat.

Antieke Japanse kop+schotel, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR

Antieke Japans porseleinen kop en schotel met geisha's. 19e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 12 cm ø. In goede staat.

2x Chinese miniatuur vaasjes
Resultaat: 50 EUR

Twee kleine oude/antieke Chinees porseleinen miniatuur vaasjes met florale decors en Lange Lijs. Afmeting: 4,5 - 5 cm. In goede staat.

Lot diversen (12x)
Resultaat: 30 EUR

Lot diversen. Bestaande uit: Marmeren zwavelstokhouder, zeven maal Japans porselein, twee maal Chinees Familie Rose (kapot), twee maal Soc. Ceramique borden, goed. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/goe...

Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot
Startprijs 40 EUR

Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot met krijgers. Afmeting: 15 x 12 cm ø. In goede staat.

Oude/antieke Chinese pijpvaas
Startprijs 1.500 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen blauw/witte pijpvaas met plated bovenrand. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese sierschotel
Resultaat: 225 EUR

Oude Chinese porseleinen sierschotel met keizerlijk geel, florale decors en bodemmerk. Afmeting: ø 28,7 cm. In goede staat.

Oud/antiek Chinees sierschotel
Resultaat: 120 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen sierschotel met rode draak + paradijsvogels. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Kantonese vaas
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Chinese Kantonese porseleinen vaas met krijgers. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 60 cm. In redelijke staat.

3x Oude apothekerspotten
Resultaat: 50 EUR

Drie oude/antieke apothekerspotten. Polychrome. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.

Blauw/witte figuren vaas
Resultaat: 250 EUR

Grote oude Chinese blauw/witte vaas met rondom figuren decor in tuin en huis. Afmeting: 45,5 x 17 cm ø. In goede staat.

Blauw/witte vogelvaas
Resultaat: 180 EUR

Grote oude blauw/witte Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels en florale decors. Afmeting: H 44 x 22 cm ø. In goede staat.

Chinese schotel
Startprijs 150 EUR

Oud Chinees porseleinen bord met tuindecor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21,2 cm. In goede staat.

Oude Chinese penselenpot
Resultaat: 300 EUR

Zeer grote oude Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 17 x 19,2 cm ø. In goede staat.

Yixing theepot
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 14,5 x 8,8 cm ø. In goede staat.

2x Royal Doulton vazen, 1910
Resultaat: 550 EUR

Twee prachtige grote Engelse Majolica Royal Doulton vazen. Terracotta geglazuurd, floraal, goud, kobalt, groen. Circa 1910. Doulton Slaters patent. Afmeting: 40 x 20 cm ø. In goede staat.

Chinese gemberpot met geisha's
Resultaat: 50 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen gemberpot met Geisha's en zotjes in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.

Antieke bierkruik, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse steengoed bierkruik met tinnen deksel. Gut Holz. Kegel scherts voorstelling. Circa 1900. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

4x 18e eeuwse Delftse Fayence borden
Resultaat: 150 EUR

Vier maal 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Floraal met geribbelde omranding. Drie goed, één beschadigd. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x Oude/antieke Chinese siervazen
Resultaat: 140 EUR

Drie maal diverse oude/antieke Chinees porseleinen siervazen. Bestaande uit: Grote vaas met Foo-honden + balustervaas rood/wit + vaas met paradijsvogels, craquele glazuur. Afmeting: H 22 - 34 cm. In g...

Chinese vaas, Keizer geel
Resultaat: 60 EUR

Grote oude Chinees porseleinen siervaas met gele glazuur en groene draken. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 29,3 cm. In goede staat.